-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='justys95']e tam świeży...od dawna w kioskach :eviltong:[/quote] W naszym kiosku Pani specjalnie dla mnie trzyma :loveu: Jak tylko dostaję kasę, to od razu po niego lecę :lol:
-
[quote name='monita']28.50 - myślałam, że więcej :p PS : Dopiero teraz zauważyłam cenę ( na dole stronki, po lewej ) :p[/quote] Faktycznie, cena nie jest duża, jak na ksiązkę z płytą :p Ja ją przeglądałam, i jest właśnie akurat jak dla mnie - początkującego :lol: Wszyzstko fajnie wytłumaczone ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Dalmatynkaa']Sylwia Ty ze swojego domu niedługo zrobisz zoo :diabloti: Że Cie jeszcze rodziciele z domu nie wyrzucili :cool3:[/quote] To samo mówi Aneta (Nerul) :evil_lol: -
Właśnie wróciłam ze sklepu ze świeżutkim MP :cool3:
-
W rzeszowskim Empiku 28,5 zł :) W Krakowie pewnie też, bo Empik to jedna sieć sklepów, i ceny mają te same :cool3:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/zoom/VVKZGJ/Margaretki5.jpg[/IMG] Kochana! , te kulki są u nas w rzeszowskim? Mmm...Ja już chcę sobotę! Będę tarmosić, tarmosić, tarmosić :loveu: [quote name='Figulec'][B][SIZE=7][COLOR=DarkOrange]RUDA![/COLOR][/SIZE][/B] :diabloti: Pisałam to już :diabloti:[/quote] Najbardziej do niej pasuje ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Mój ołówek leży sobie sam biedny w piórniku nieużywany....Chyba tęskni ..Musze go wyciagnąć .. Dobra, nie śmiećmy tu Fidze :-P Pa :cool3: :bye: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']No wiecie co- zalezy co masz na mysli nędzy. Jeżeli chodzi o artystyczną nędze to jestem biedna i chodze w obdartych sandalach xD Ale tak na serio- ja nieumiem napisac jak niemam weny... I jakos bez tych konkursów przezywam :P[/quote] Nic na siłę :roll: Niestety...Sama wiesz co mi wychodzi, kiedy rysuję nie mając weny :lol: A moja wena pojechała na wakacje, i już dłuugo nie przychodzi..Muszę znaleźć nową xD :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Niestety zero wygranych na koncie i totalne dna do pisania ale... jakos sie zyje xD[/quote] Często się słyszy o biednych artytach...Mimo talentu żyją w nędzy. :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Pewnie- Figa, Gonia, Ja, Cambel, Psiulka i wiele wiele innych osob ;) Jestesmy szerzącą sie nacją podkarpackich psiarzy hehe ale to na marginesie... Fig Fig- podarujesz mi kota xD?[/quote] Spadaj, moje :evil_lol: My Podkarpaci Wariaci :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Nerul']Niestety psa sie nieda zmniejszyc- tez bym tak nieraz chciala...[/quote] Beagle w wersji Chihuahua :cool3: Albo Malamut :roflt: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote] Czym kotuszek sie objadal? [/quote] Mniam, to chyba mleczko :) [quote name='Aneta']A to są 2 rudaskowe kotki o zielonych oczkach xD Co ty na to? xD Dac czy spalic *trzymam nad plakatem zapalniczke xP*[/quote] Weź wy******l tą zapalniczkę! XD Daj mi kicie, daj! :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ja bym prosiła zmniejszoną wersję Czikusi :roll: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Kamila chcesz plakat w 2 rude kociaki? Mam i niemam komu dac a Fig mi kazal spalic xP[/quote] Chcę :loveu::loveu::loveu::loveu: Póki co to mam 1 pocztówkę w rudaski :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Heej Gosiu :) Ja właśnie z wycieczki wróciłam :cool3: Ale Ci zazdroszczę, że masz Czikuńkę na DT :loveu: Piękne te foteczki :) Mam fotki kamyczków dla Ciebie, niestety narazie coś nie tak z łączem komp - telefon, jak się z tym uporam, to Ci dam ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Wróciłam :evil_lol: [url]http://img236.imageshack.us/img236/7692/obraz159tb4.jpg[/url] Mhraaau, kocham tą kicię :loveu::loveu: Sylwia, jak ją nazwałaś? :cool3: -
Dzień Dobry [I][COLOR=royalblue]:oops:[/COLOR][/I]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No to super, że mają zaklepane domki :) Niestety nie zawsze tak szczęsliwie jest... [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/8444/dscn1376sv1.jpg[/IMG] Mmm, co za fajny widok :loveu: [URL]http://img70.imageshack.us/img70/4600/dscn1360sg8.jpg[/URL] Kocham takie kluchy :loveu: :loveu: [URL]http://img75.imageshack.us/img75/2375/52804075sp9.jpg[/URL] Rózowe łapeczki :calus: jak nazwiesz sloneczko ? :cool3: Buu, ja lecę się pakować na wycieczkę jeszcze :cool: Pa pa :bye: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img125.imageshack.us/img125/7237/dscn1353eb7.jpg[/IMG] Już kocham tego kociaka :loveu: Sylwia, co będzie z resztą maluchów? Strasznie fajne kluchy, szkoda by ich było, gdyby miały iść na stracenie :roll: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Ciii najpierw pies :diabloti: Później zaczniesz męczyć o kota :evil_lol::evil_lol:[/quote] Jasne, cały zwierzyniec naraz :evil_lol: Spoko, może jakiegoś kiciula w naszym Kundelku upatrzę... Byle by rudy :loveu: nie no, ale tak na serio to najpierw pies ;) Zresztą na kilka zwierząt, to ja tu warunków nie mam.. Figa, Ty wiesz, że ja już jestem wolontariuszką ? Prawie, bo byłam tylko wczoraj w Kundelku zapisać się na przyszłą sobotę :) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Cambel, a może mama na kota tez się skusi? :cool3::cool3::evil_lol::evil_lol:[/quote] Moja? :cool3: Nie próbowałam :eviltong: Hmm... Z kotem byłoby łatwiej, tzn. żeby ją przekonać, bo całe dziecinstwo z nimi spędziła... ;) Ale ja wolę psy, mimo, że koty to miękkie kaloryferki :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img129.imageshack.us/img129/7533/obraz216by0.jpg[/IMG] Futerko z kota :loveu: Cieplutko :-P -
[quote name='g_o_n_i_a']Ja tam do Teletubisiów nic nie mam. Lepiej by sie przyczepili innych bajek :p[/quote] Ja też :loveu: Bardzo je lubię :loveu: Innych? Np. ? :cool3: Ja np. nie lubię Tabalugi :mad: