Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. A no mam, mam. :cool3: Tzw. Calineczka, teraz Megi. ;)
  2. Ona niedługo była w schronisku, gdzieś w czerwcu tam trafiła, i jej się poszczęściło. ;) Wczoraj próbowała dominować, wogóle się nie słuchała, no ale jest już ok. Dzisiaj bardzo ladnie chodziła na smyczy, takiej zwykłej, jak ją wezmę na flexi, to nie wiem dlaczego, od razu się jakaś nieznośna robi... :hmmmm: [URL]http://i19.tinypic.com/4qzo3vb.jpg[/URL] [URL]http://i17.tinypic.com/6gy8g38.jpg[/URL] [URL]http://i7.tinypic.com/4kaavrt.jpg[/URL] [URL]http://i7.tinypic.com/63twyv6.jpg[/URL] Wyżej kilka fotek. ;)
  3. [url]http://img508.imageshack.us/img508/959/78307752rx2.jpg[/url] Jakie to śliczne :loveu: Goosiu, Ty naprawdę masz talent! :cool3: Paaa! :bye:
  4. Asiu paaa! :bye: Wracaj szybko! :cool3:
  5. [url]www.rsoz.org[/url] ? Strona schroniska. ;)
  6. [url]http://images12.fotosik.pl/66/5d4b7a5ee67b255d.jpg[/url] [url]http://img260.imageshack.us/img260/2204/p1010199xd2.jpg[/url] [url]http://img132.imageshack.us/img132/249/p1010133xa6.jpg[/url] Któroś z tych 3 bym wybrała. :cool3:
  7. [URL]http://img207.imageshack.us/img207/6715/54815905tj3.jpg[/URL] [URL]http://img225.imageshack.us/img225/2904/58607275yn7.jpg[/URL] :shake::evil_lol::evil_lol: [URL]http://img530.imageshack.us/img530/8854/75215998nb2.jpg[/URL] Pychoolek :loveu: [URL]http://img131.imageshack.us/img131/3851/46499750eh1.jpg[/URL] ło matko :loveu: Jaki uuuśmiech :loveu::loveu: [url]http://img530.imageshack.us/img530/3271/46842726xr9.jpg[/url] Ałaj, dzięki, że mnie nie zjadłaś :cool3: :evil_lol:
  8. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote] dobra byla tez ta baba co mowila "wez se pani uwiaz te psy"....zenada :lol:[/quote] Matko, az tak dziwnie. Sama ma psa, to powinna wiedzieć, czym dla psa jest ruch. A skoro jej 'słoneczko' tak lubi biegać, to dlaczego nie spuści go ze smyczy? Niektórzy ludzie są bardzo dziwni.
  9. [quote]A gdzie w poblizu by Ci pasowalo? :cool3: Ja nie znam tamtych okolic, ale co to dla nas - małych odkrywców :diabloti:[/quote] Najbliżej to mi nad Wisłok- Bulwary, ale mogę się przejść gdzieś dalej, tylko gdzie? :hmmmm: Foteczki ? no coś mam, tylko przepraszam za jakość, mój telefon + moj talent do fotografii = masakra. [URL]http://i19.tinypic.com/4qzo3vb.jpg[/URL] [URL]http://i7.tinypic.com/4kaavrt.jpg[/URL] [URL]http://i7.tinypic.com/63twyv6.jpg[/URL] Na 2 fotce wyżej wspomniana owieczka :evil_lol: Jeszcze coś poszukam, bo mój komputer to skarbnica :evil_lol:
  10. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote] lisiczka dala popalic buldożerom haha :evil_lol::lol:[/quote]Faktycznie :evil_lol: Kochane te Buldożery :evil_lol: :loveu: Br.. A jakie straszne! Jeszcze gniotą kropeczkę :evil_lol: Super fotki :cool3:
  11. No i znowu Aza się nad czymś znęca :evil_lol: No ale psy chyba tak mają, moja Megi to taki pasterz, znęca się nad pluszową owieczką :evil_lol:
  12. [quote] Kamilo - kiedy idziemy na spacerrro? :cool1:[/quote]Ja mogę w każdej chwili, tylko gdzieś w pobliżu, tzn mogę dojść trochę, bo autobusem to jeszcze nie umiemy się za dobrze poruszać chyba.. :lol: [URL]http://img513.imageshack.us/img513/1818/16082712bh1.jpg[/URL] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:Piękne to!
  13. [quote name='ewatr']Matus szuka domu na allegro [URL]http://allegro.pl/item210616981_masterek_wyjatkowy_psi_plastus_czeka_na_ciebie_.html[/URL][/quote] Pięknie napisane.. :( Psiaki, hopamy.
  14. Aleście naprodukowały :lol: Ja się przyszłam tylko przywitać, więc Dzień Dobry :calus: Fajnie, że Pędzelki będą mieć basenos :cool3:
  15. [quote name='Asia&Misia']Jaki fajny piesek :loveu: To twoj??? :o[/quote] Nie, mojej babci. :evil_lol::evil_lol: Pewnie, że mój :loveu::loveu::loveu: Dobra, nie offujmy. xD
  16. To raczej nie automatyczna :lol: Chefrenek, Droga Moderatorko, przepraszamy za nasze zachowanie. :lol: :eviltong: To ja może powiem tak: Kupiłam Flexi jeszcze dawno, ale jak wzięłam moje suczydło na nią, :crazyeye: Masakra. Wogóle się nie chce słuchać.. :shake: Co prawda jest u mnie trzeci dzien, ale na zwykłej przedłużanej, parcianej ładnie chodzi, i się słucha. Dziwny pies, albo smycz negatywnie zaczarowana. :cool3:
  17. Dolores i Master wędrują na 1 stronę po Domy...
  18. Łojoj, jakie rozmówki Goniowo- Ilonowe :cool3: [quote name='Psiul'][I][COLOR=#4169e1]A Ty byś dała foteczki Megi, a nie tylko mnie naganiasz, o! :mad: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]I kto Ci pozwolił odgapić kolor!! :-x[/COLOR][/I][/quote][I][COLOR=#4169e1] [/COLOR][/I][COLOR=Black] Kiedy mi się galerii nie chce zakładać :hmmmm: A kolor? Jak Cię cytuję, to mi to zostaje, i zapomniałam odznaczyć. :eviltong:[/COLOR][I][COLOR=#4169e1] [/COLOR][/I]
  19. Matko, jakie biedactwo... :( Taki piękny psiak, i te oczy... Jak przeczytałam tą historię na 1 stronie..Trudno, żeby łza się w oku nie zakręciła... Mogę chyba tylko podnieśc..
  20. Ale ślicznie razem wyglądacie :loveu: Śliczne fotki, widzę, że wycieczka chyba się udała ? :) A ja się też muszę pochwalić :lol: W koncu dorobiłam się psa! :multi: Właściwie to jest kundelek ze schroniska, ale i tak ją już kocham :loveu: Niedługo galeria. ;)
  21. Lenusiek dochodzi do siebie! :multi: ;) I ja też się podpisuję o foteczki w kubraczku :loveu:
  22. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Łaaa ale było super :loveu: Dziewczyny dziękuję za taki miły spacerek :loveu: Lisiczka teraz śpi umęczona :evil_lol: Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy. ;)
  23. [IMG]http://i12.tinypic.com/53ytd82.jpg[/IMG] Widzisz teraz?
  24. [quote name='MaxSta'] Zobaczcie jaki jestem sympatyczny!!! Matko, jaki on prześliczny...Kto Cię Rafisiu przygarnie ? :-(
×
×
  • Create New...