Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Dzień Dobry Ilonko :calus:
  2. Cambel&Megi

    Rzeszów

    My się piszemy. :cool3:
  3. [quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]Megunia ma zdjęcia nareszcie :multi: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]Bry Kamilko :loveu: [/COLOR][/B][/quote] Dzień Dobry Ciociu :loveu: :razz: [quote name='Ewa_17']Hej Kamcia :cool3: jak tam nasza dorosla kobietka sie miewa?! :lol: pierdonka mocno teskni za Meguska i daje mi w kosc :mad::cool1:[/quote] Uhh ile gości, witaj Ewo :razz::razz: A kobitka dopsz, ale niewyżyta, też by z Pierdonką pobiegała :eviltong: Nie zgadniesz kogo wczoraj widziałyśmy! ... Boryska :razz: No popatrz Megi, braciszek Roski :evil_lol:
  4. [quote name='psiulka'][I]Dżeki miał mnóstwo sznurków, ale wszystkie diabli wzięli :shake: [/I][/quote] A może raczej to on wziął, i pogubił ? :eviltong:
  5. 2 piękne suńki szukają swojego miejsca na Ziemi...
  6. Mary Mary...Gdzie Twoje miejsce...? :(
  7. Dzień Dobry :oops: My tu wpadłyśmy przypadkiem, przez bannerek, od galerii Jackiego, o. :razz: O, i co widzimy? :loveu: Piękną suńkę mmm :calus: [url]http://images21.fotosik.pl/252/0ec360cf8a63747c.jpg[/url] Cóż za spojrzenie mmm :loveu::loveu: I chomiczka też cudna...Moją dawną Yorube mi przypomina...Która teraz jest u Nerul, bo moja Megi się klatki bała [chyba wspomnienia ze schroniska]... Pozdrawiamy, Kamila & Megi ;)
  8. [quote name='Pinczerek-Jacky']Haha co za szantaz:evil_lol::evil_lol: Sliczne fotki :loveu::loveu::loveu: Wszyscy maja te sznureczki :evil_lol::evil_lol:[/quote] To ten z Pedigree :eviltong::eviltong: A my mamy jeszcze drugi, większy :razz:
  9. [IMG]http://i19.tinypic.com/52f8y9t.png[/IMG] [IMG]http://i16.tinypic.com/4zjertg[/IMG] [IMG]http://i14.tinypic.com/4uj08y0.png[/IMG] No i tyle fotek. :lol: Ilona no...Mówiłam Ci już...
  10. O, znalazłam wątek Rzeszowskich Staruszków... Hop :(
  11. [IMG]http://i12.tinypic.com/4l8aqt2.png[/IMG] [IMG]http://i11.tinypic.com/4xmxvkk.png[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/624ean9.png[/IMG] [IMG]http://i11.tinypic.com/4lq1iq9.png[/IMG] [IMG]http://i15.tinypic.com/4un0wht.png[/IMG]
  12. Ilona, uduszę Cię zaraz no... Okrutna jestes. :(
  13. Dzień Dobry :oops: [url]http://images26.fotosik.pl/37/e11b2c591f4fa1f4.jpg[/url] Ale Arnik miał fajnie mm... :loveu: Pozazdrościc :cool3:
  14. Ilona no........... xPP
  15. [quote name='psiulka'][I]Kamila... ?? :D[/I][/quote] [SIZE=7][COLOR=White]NIE!:mad:[SIZE=2] Przecież Ci już mówiłam...:shake::lol:[/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  16. [quote name='psiulka'][I]Zdjęcia są? 8)[/I][/quote] Ni mo. :evil_lol: Coś mam, tylko to pomniejszyć muszę...
  17. [url]http://img528.imageshack.us/img528/372/34104890vb4.jpg[/url] Jajeczko :evil_lol: Ale tak na serio, to bardzo fajne :loveu:
×
×
  • Create New...