Dzień Dobry :oops:
My tu wpadłyśmy przypadkiem, przez bannerek, od galerii Jackiego, o. :razz:
O, i co widzimy? :loveu: Piękną suńkę mmm :calus:
[url]http://images21.fotosik.pl/252/0ec360cf8a63747c.jpg[/url]
Cóż za spojrzenie mmm :loveu::loveu:
I chomiczka też cudna...Moją dawną Yorube mi przypomina...Która teraz jest u Nerul, bo moja Megi się klatki bała [chyba wspomnienia ze schroniska]...
Pozdrawiamy,
Kamila & Megi ;)