-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='Pinczerek-Jacky']Bryy:multi: :-o:-o Fotki :loveu::loveu: Sliczne :loveu::loveu: Te widoki to z Rzeszowa :D?[/quote] Bry ;) Hihi, dziękuję :oops: Taa z Rzeszowa, to nad Wisłokiem, taką śmierdzącą rzeką :razz:
-
[quote name='ewatr'][B][COLOR=DarkOrchid][B][URL]http://i13.tinypic.com/4p9rbqs.jpg[/URL] Fajne ma te uszka :lol: takie jak Mis Uszatek :eviltong: a to zdjęcie bombowe [URL]http://i11.tinypic.com/4q777sm.jpg[/URL][/B][/COLOR][/B][/quote] Ciociaaa :multi: :loveu: Hahh uszatek :loveu: Te uszy to ma najlepsze mmm :lol: Dziękuję :oops:
-
[quote name='anetta']Rewelka [URL]http://i11.tinypic.com/4q777sm.jpg[/URL] slonce na bloki a reszta ciemna :razz: Masz sliczna sucz, fajnie ze ja wzielas :loveu:[/quote] Witamy w naszej galerii :multi: I dziękujemy :lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Popytaj koniecznie, moze bez schroniska sie obejdzie :-( No niestety, ludzie "kochaja" zwierzeta do tego stopnia, ze "urodzenie pieskow/kotków im nie zaszkodzi" "napewno znajdą domki" bla bla :-( :-( Uch nawet na spacerro ni ma jak, bo zawsze znajdzie sie jakis kawaler błe :shake: :evil_lol: Idem :bye: Do później :p[/quote] Oby... :shake: :-( Hah, w takich sytuacjach, jak widzę luzem puszczonego psa, to biorę tego gada na ręce :eviltong: z Azulową byłoby cięzej :lol: :bye: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Szkoda, ze domków dla takich maluszków brakuje :-( :placz: Tyle bezdomnych... A bo ja wiem? :shake: Czy kazdy akurat bedzie sie chcial dostosowac do nas? :niewiem: Uciekac to nie bardzo, bo mamy dobrze ogrodzone, a Azulkowa nigdy nie próbowala przeskakiwać przez płot czy robić podkop. :eviltong: Jedynie w zimie (wtedy tez wypada jej cieczka - styczen/luty) ma okazje uciec kiedy na takim wielkim krzaku choinkowym leży snieg i całość jest taka sztywna, że śmiało mozna po nim chodzić. Już raz ją złapałam jak była praktycznie już za bramką (krzak jest przy bramie od ulicy) - wystarczyło tylko hop i tyle. :diabloti: Predzej jakis men do Azulkowej wpadnie :evil_lol: Teraz to bym sie nie martwila, bo "jazda" zaczyna sie od drugiej połowy cieczki, wiec w tym czasie goniasta za kazdym razem, zanim wypusci Aze na ogrod, bedzie robila obchód (w zimie z latarką łaże buhahaha, juz nam kiedys taki men schowal sie w krzakach) i dopiero wtedy zamknie bramę. :p[/quote] Ech... Ja muszę tu popytać, może ktoś się tą bidulką zaopiekuje..Ale najpierw ją znaleść trzeba. z takimi domami to trudno jest, nikt na siebie obowiązku nie chce brać... Każdy, przynajmniej na tym osiedlu, "kocha zwierzęta" a jak przyjdzie co do czego, to nikt się nie kwapi, żeby im pomóc... Ahmmm no to dobrze, że dobrze ogrodzone. :razz: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Noom wstawie kiedys, wstawie :cool3: Biedny kotek :-( :-( :-( Takiego, co go wyrzucił to normalnie :mad: :mad: Nie zgupłam, my to zadne specjalne towarzystwo, wiec mozna sie bez nas obejsc :razz: Tydzien? Ale fajnie :placz: :placz: :placz: :placz: My mamy domek z ogrodkiem i Azulencja dzisiaj zostala wypuszczona przez mojego brata i znalazla sobie rozrywke :mad:[/quote] Echhh dokładnie :mad::mad: Od tak to si.ę nie mogło stać, bo to malutkie to takie zapuszczone... :( :( Zgłupłaś, zgłupłaś. Macie być, i tyle. :roll: Hahhh :cool3: No to ciekawie :razz: Żeby tylko sobie nie uciekła na rande vous :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']No cóż, znalazło się Towarzystwo, które przesiedzialo ze mną nocke buhah... :eviltong: O ludzie ale głupoty ja wczoraj pisalam. :splat: :evil_lol: Fotencje beda... Beda tylko nie wiem kiedy :eviltong: Kotuszek? Ojoj :shake: :-( :-( A gdzie go znalazłaś? Najwyżej pojedziecie bez nas :niewiem: nic nie poradzę. Ach... Jeszcze 2 tygodnie i 3 dni :razz: [COLOR=red]ILONEK! DZISIAJ DO AZULKOWEJ PRZYSZŁO 2 KAWALERÓW (w tym jeden łaciaty :cool3:), TO PEWNIE TWOJA SPRAWKA (wysłannika mi przysłała)! :mad: :evil_lol: :evil_lol:[/COLOR] A wystawa :loveu: :loveu: Nom nom :loveu:[/quote] Hahh :evil_lol: Czekam na foty... :mad: :eviltong: Byłam z liskiem dziś rano na spacerze, i się maluszek szwędał kolo naszego bloku, i płakał... :( Jest cały [a może cała? Kurcze, nie znam się na kotach za dobrze, co prawda zaglądałam pod ogonek ,wydaje mi się, że dziewczynka ale pewności nie mam] w pchłach, i ma coś z łapką, kuleje... Obecnie to nie wiem gdzie jest, wywiało go, ale ktoś go do bloku wpuścił, i gdzieś na klatce śpi... O nie...Bez Was?! :shake: Chybaś zgłupła! U nas jeszcze tydzień :cool3: Hahh a u nas kawalerów żadnych jak nie było, tak nie ma :razz: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Dobry wieczór A dziękuję bardzo :p Dzisiaj siedzialam sobie w ogrodku i czytalam ff :loveu: a tu nagle zjawiło się towarzystwo: Dominik (przedzial wiekowy jak dla mnie dość denerwujący, ale uwaga - od czwarku cos mu sie dzieje i zaczyna zachowywac sie normalnie :crazyeye: ), Krystian, Piotruś i Karolinka :loveu:. Siostra przyniosla aparat, no i mam troche fot w aparacie autorstwa dzieciaków i moich, oczywiscie słabej jakości, bo my z aparatem ostatnio nie teges :niewiem:, a dzieciaki z łap wydzierały sobie wzajemnie aparat... :diabloti: Jak bede miala chcice to wstawie coś tam, ale napewno nie dziś i nie jutro... No nie wiem jak bedzie okazja to wstawie, mniejsza z tym. :eviltong: Zyjem sobie siakoś. W poniedzialek jadem do schroniska, do Mastusia :multi: i reszty Łobuzków. :loveu: Patrzylam sobie dzisiaj w kalendarz i wychodzi z tego, ze Azulencja bedzie miala cieczke prawie do wystawy :cool3: Uchh wystawa :multi: Znów z Anią :cool3:[/quote] Dzień Dobry :razz: Oszsz Wy w nocy nie śpicie, trylko tu bazgrolicie jakieś takie, potem ja mam przez to przebrnąć? :shake: O nie... :evil_lol: No to czekamy na fotki :loveu: A do schroniska to i ja jutro chyba pojadę, ale w innej sprawie... :roll: Znalazłam kotuszka małego, a nikt tu się nim zająć nie chce chyba :-( Mamo...Azul, akurat teraz ? :eviltong: To keidy my do tej Zabajki pojedziemy, hm? Chyba na przyszłe wakacje :lol::evil_lol: Mmm wystawa :loveu: Już doczekać się nie mogę :cool3: -
[quote name='g_o_n_i_a']Hej Kamila :multi: Uch te radarki :iloveyou: [URL]http://i12.tinypic.com/5z3wvu8.jpg[/URL] Znajomy widok :evil_lol: Ło matko!!! :o Śliczne! [URL]http://i18.tinypic.com/66vsia1.jpg[/URL][/quote] Witaj Gosiu :loveu::loveu: Hahh w domu to najczęsciej jeden radarek czuwa, a drugi śpi :evil_lol: A no nasza rzeszowska zapora :eviltong::eviltong: :oops:
-
[IMG]http://i9.tinypic.com/4ue14c8.jpg[/IMG] [IMG]http://i11.tinypic.com/68aplw4.jpg[/IMG] Pozdrawiamy ;)
-
[IMG]http://i11.tinypic.com/4q777sm.jpg[/IMG] [IMG]http://i17.tinypic.com/6gwkqr6.jpg[/IMG] [IMG]http://i12.tinypic.com/5xysxur.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.tinypic.com/4xyu6aw.jpg[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/66vsia1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Psiul']http://images28.fotosik.pl/40/0716b878e3156612med.jpg[/quote] :mdleje: [quote name='Magda:)']Ale z tej Megusi słodzinka!! :loveu: Zaadoptowałaś ją w tym samym dniu, w którym ja pojechałam po mojego spaniela. Uszka i nochal ma szczególnie cudne. :lol:[/quote] Mmm co za zbieg okoliczności :cool3: Witamy w naszej galerii :multi: [quote name='Despera']Dzień dobry:smile: Pozdrawiamy i czekamy na megulcowe fotki:-D[/quote] Dzien Dobry ;) [IMG]http://i9.tinypic.com/4ktijkl.jpg[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/6d1pmo8.jpg[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/4p9rbqs.jpg[/IMG] [IMG]http://i12.tinypic.com/5z3wvu8.jpg[/IMG] [IMG]http://i12.tinypic.com/4l485ef[/IMG]
-
[quote name='ewatr']Przyłaczam się do życzeń :loveu:[/quote] I ja również :calus:
-
Alter prowadzi w głosowaniu na 4 łapy... :multi:
-
[quote name='*Iza*']Namawiajcie,namawiajcie :loveu: . Czyli jak na razie będzie: [B]Dalmatynkaa[/B] [B]Musiałek[/B] [B]Frytela [/B] [B]Lulla Luck [/B] [B]AnkaW[/B] [B]Talagia[/B] [B]Nice_girl[/B] [B]Nerul[/B] [B]Cavisia[/B] [B]Bura[/B] [B]Magda:)[/B] [B]g_o_n_i_a[/B] [B]*Iza*[/B] [B]Nugatika[/B] [B]EveL[/B] Nie brałam pod uwagę jeszcze niezdecydowanych;) . Ktoś jeszcze?;) Zapraszamy[/quote] Ja na pewno będę na wystawie, jako widz. ;) Czy planujecie jakieś spotkanie ? :cool3:
-
[quote name='Magda:)']Cambel, psiulko, widzę, że z Rzeszowa jesteście, może wybieracie się na wystawę krajową w Rzeszowie, 19 sierpnia? Ja się wybieram, razem z psiakiem, o ile nie będzie upału 30 -stopniowego... My teraz jeszcze na widowni będziemy, ale w dość bliskiej przyszłości na pewno już na ringu będzie można nas spotkać:razz:[/quote] Ooo to macie plany wystawowe? Super! :cool3: ;) My na pewno będziemy na wystawie, mam nadzieję, że się spotkamy ;)
-
Dzień Dobry Ilonko :calus: Ale ładne zdjęcia Agi, Dżekiego i Neli :loveu:
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Cambel&Megi replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marylka na pierwszą! :multi: