Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. czyścioczek :grins: [IMG]http://i39.tinypic.com/2qu20lz.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/24pjsip.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/14ke8ac.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2ijmc8p.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://i40.tinypic.com/34f0h87.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/30nasld.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/i42qtv.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2ut5jqe.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/5e5py0.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://i40.tinypic.com/t8uln9.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/339jdqq.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/r886rq.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/o2pp4.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/ng6jq9.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i44.tinypic.com/a2umvm.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/izyqkz.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/sm4u14.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/29gofbr.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2e18ujc.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i40.tinypic.com/314qbud.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/vg7huv.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/npqsdy.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/b541np.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2sagqvd.jpg[/IMG]
  6. my też mamy zamiar wystąpić w zerówkach....:lol:
  7. Ja płaciłam za książeczkę 5zł, jak już wcześniej pisano, jest ona przeznaczona zarówno do Obedience jak i PT i IPO (oraz innych sportów z odpowiednią adnotacją :lol:).
  8. [quote name='Coyote Ugly FCI']wam proponuje dysplazje:biggrina: oczy...serce na jesieni :evil_lol:[/quote] no tak trzeba zachować 'jakąś' kolejność :grins:
  9. brawo:sweetCyb: my chyba też musimy ataxię zrobić :evilbat::evilbat: fotki super :loveu::loveu::loveu:
  10. niedługo mija termin zgłoszeń, zapraszam jeszcze do ich wysyłania ;)
  11. nie dziękujemy!!! :lol: :shocked!: [quote name='g_o_n_i_a'].....:buzi:[/quote]młaaaaa :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :calus:
  12. [quote name='Asiaczek']Oooo, to teraz pewnie mocno ćwiczysz z Lisem, co? Ale od czasu do czasu odezwij się na forum, a po zawodach - wstaw foteczki, dobrze? pzdr.[/quote]Oj mocno, ale też nie mogę przedobrzyć, bo trening stanie się mało atrakcyjny, będzie zwykłą monotonią...:cool1: btw zaraz jedziemy przygotowywać się do sobotnio-niedzielnych pokazów posłuszeństwa.:lol: jeśli tylko ktoś uwieczni nasz występ, będą i foteczki :)
  13. [quote name='Cerber']śliczne zdjęcia z agility i z aussikami :) widzę, ze zatrzęsienie ozików miałaś :P:P piękne zdjecia... a kiedy wybierasz się na zawody agility? gdzieś wyczytałam, ze masz na zawody obi jechać? dobrze mówię?[/quote] dzięki :) hmmm, na zawody agility jakoś nam nie po drodze :eviltong: a pierwszy start w obi mamy już w przyszły weekend - Rzeszów, następny końcem czerwca - Kraków. już się boję.... :P:P
  14. wszystkiego najjj dla Mandali :loveu: i brawo za super debiut w dogoterapii z Cerberkiem :multi: :klacz:
  15. [B]RCookie[/B],[B] Talia[/B],[B] Asiaczku[/B],[B] Agathee[/B],[B] Kisses[/B],[B] anetta[/B], dziękujemy za odwiedziny :calus: [B]Tinka:)[/B], witamy na naszym fbl! :multi: [B]anetta[/B], całkiem fajnie :) w zbliżający się weekend mamy 3 kolejne pokazy :grins: wczoraj biedny lis został w domu, skazany jedynie na towarzystwo mojej rodzicielki :diabloti: ja byłam na wystawie w Krośnie, zdjęć mam sporo, nie chce mi się ich tu wklejać :cool1: :evil_lol:, dostępne są [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f539/xviii-podkarpacka-wystawa-psow-rasowych-31-05-2009-a-131383/index6.html"]tutaj, na wątku wystawy[/URL] pozdrawiam
  16. [quote name='gmk']Piękne zdjęcia, podobno lało i wiało - na zdjęciach nie widać ! Pozdrawiam[/quote]Oj tak, ogólnie pogoda nie sprzyjała, aczkolwiek akurat podczas robienia tych zdjęć - nie padało.
  17. Cieszę się, że zdjęcia się podobają :) btw, [COLOR=Red][B]można [/B][/COLOR][COLOR=Red][B]używać [/B][/COLOR][COLOR=Red][B]moich zdjęć, tylko proszę o info na PW, gdzie. :lol:[/B][/COLOR] [quote name='Gienia']Pogoda dopisała ;) fotki super ale co do Pucharów to się oddział popisał:evil_lol: mogli sobie to darować:shake:[/quote] Eee myślę, że puchary lepsze takie, niż żadne (w tamtym roku w ogóle ich nie było :lol:), poza tym, bardzo oryginalnie :cool3:
  18. !! jejjjjjjjjj, wspaniała wiadomość!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: wszystkiego dobrego Edulku :calus: i sprawuj się tam, jak należy :cool3:
  19. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282695/00000004.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282695/00000005.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282695/00000006.jpg[/IMG] BoG [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000030.jpg[/IMG] i BiS [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000046.jpg[/IMG] jeszcze raz gratulacje! :multi:
  20. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000043.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000044.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000045.jpg[/IMG] BiS [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000046.jpg[/IMG] ufff...chyba to wszystko :lol: pozdrawiam :)
  21. BOG IX [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000038.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000039.jpg[/IMG] BOG X [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000037.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000040.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000042.jpg[/IMG]
  22. BOG VI [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000032.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000033.jpg[/IMG] ?:lol: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000034.jpg[/IMG] BOG VII [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000035.jpg[/IMG] BOG VIII [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000036.jpg[/IMG]
  23. BOG IV [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000027.jpg[/IMG] BOG V [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000028.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000029.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000030.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000031.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000022.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000023.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000024.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000025.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000026.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000017.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000018.jpg[/IMG] BOG III [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000019.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000020.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/282702/00000021.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...