-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[IMG]http://i27.tinypic.com/2l8i8pj.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2eekirq.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2kk2ex.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/9qaah4.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/315l7yq.jpg[/IMG]
-
Cairny dwa - galeria Alayki vel Wampira & Simby vel Wombata!
Cambel&Megi replied to Kisses's topic in Galeria
(jak na kociej wystawie :diabloti:) [IMG]http://i32.tinypic.com/15rnwuu.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/k2g3d1.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/14jm5qt.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/91i5wy.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2hrj2qg.jpg[/IMG] -
[IMG]http://i30.tinypic.com/k2g3d1.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/14jm5qt.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/91i5wy.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2hrj2qg.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/27x169.jpg[/IMG]
-
Cairny dwa - galeria Alayki vel Wampira & Simby vel Wombata!
Cambel&Megi replied to Kisses's topic in Galeria
[quote name='Kaya93']To teraz moja kolej :diabloti: Ta dam: CDN...[/quote]teraz będziemy się prześcigiwać z fotkami :evil_lol: [IMG]http://i32.tinypic.com/3trfr.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/sllbwl.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/293kokn.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/k36c11.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/334swok.jpg[/IMG] -
[IMG]http://i32.tinypic.com/k36c11.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/334swok.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/svl7br.jpg[/IMG] (jak na kociej wystawie :diabloti:) [IMG]http://i32.tinypic.com/15rnwuu.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2gwyg3p.jpg[/IMG]
-
Cairny dwa - galeria Alayki vel Wampira & Simby vel Wombata!
Cambel&Megi replied to Kisses's topic in Galeria
[IMG]http://i30.tinypic.com/v315w0.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/5f2n2s.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2rdcm6s.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/27wvne0.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2i03y21.jpg[/IMG] -
Cairny dwa - galeria Alayki vel Wampira & Simby vel Wombata!
Cambel&Megi replied to Kisses's topic in Galeria
hejj :) dziękujemy raz jeszcze za spacer :) Simba jest obłędny... :loveu: :loveu: :loveu: wklejam zdjęcia... na początek Kisses i Simba (wybacz, nie mogłam się oprzeć, tak ładnie razem wyglądacie... :loveu:) [IMG]http://i32.tinypic.com/1418p7d.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/sgkbap.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/rtqb12.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/i44ch5.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2i0zoxw.jpg[/IMG] -
[IMG]http://i28.tinypic.com/anmntz.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2i03y21.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/3trfr.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/sllbwl.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/293kokn.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i30.tinypic.com/v315w0.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/5f2n2s.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2rdcm6s.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2yvorpy.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/27wvne0.jpg[/IMG]
-
dziękujemy za odwiedziny i komentarze ;) [B]Moniek193[/B], miło było Was poznać, Ciebie i Kayę, bo Kisses i psiulkę znałam wcześniej... :grins: w każdym razie dzięki za spotkanie - i również mam nadzieję, do następnego razu :) okej..lecę z fotkami :lol: Kisses i Simba [IMG]http://i32.tinypic.com/1418p7d.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/sgkbap.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/rtqb12.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/i44ch5.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2i0zoxw.jpg[/IMG]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Patyczek, którym się bawiło, należy potem zdjeść ;) [url]http://img368.imageshack.us/img368/5293/51682470.jpg[/url] [/quote]no tak, pańcia dietę narzuciła, phii, trzeba pilnować, żeby przypadkiem nie schudnąć....:eviltong: -
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Cambel&Megi replied to brjagata's topic in Foto Blogi
[quote name='Agathee'][B]Czarna_Owieczka[/B], już nie przesadzaj, że takie ładne :oops: Dziękujemy! [/quote]nie przesadza, w żadnym razie. Ja tak sobie po cichu oglądam, ale naprawdę, bardzo fajne Ci te fotki wychodzą, superrr :loveu::loveu::loveu: -
fajna stronka :cool3:
-
Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)
Cambel&Megi replied to Olusia's topic in Galeria
piękne... :loveu: -
Słodko-gorzkie rude życie... Brando i Karmel (oraz Presto w sercu)
Cambel&Megi replied to Darianna's topic in Galeria
gratulacje za Ustroń! :multi: -
gratulacje ostatnich sukcesów wystawowych :klacz: piękne te maluszki po Sułtanie! :loveu:
-
oszołom :evil_lol: :loveu::loveu::loveu:
-
Grzywaczowa galeria Zuzy i Audika, oraz foksiasta z Fuksem w pamięci..[*]
Cambel&Megi replied to Foxowa's topic in Galeria
hej, ja tu pierwszy raz ... :) uroczy ten Twój foxik :loveu: -
Cairny dwa - galeria Alayki vel Wampira & Simby vel Wombata!
Cambel&Megi replied to Kisses's topic in Galeria
[quote name='Cavy']Bombek startował w biegu ojców nawet :razz: [url]http://i39.tinypic.com/vqkww1.jpg[/url][/quote] nie w tą stronę...:evil_lol::evil_lol: -
Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna
Cambel&Megi replied to Talia's topic in Galeria
widziałam Tinkę-pływaka :grins: :loveu: moje rude wody nie lubi..:watpliwy: -
Cairny dwa - galeria Alayki vel Wampira & Simby vel Wombata!
Cambel&Megi replied to Kisses's topic in Galeria
[URL]http://i40.tinypic.com/2ymyjwh.jpg[/URL] [URL]http://i43.tinypic.com/msj474.jpg[/URL] hmm jakieś dziwnie znajome miejsce, dziwnie znajome psie pyski...:hmmmm: :eviltong: -
woooow! gratulacje! :klacz:
-
[IMG]http://i39.tinypic.com/oscv8m.jpg[/IMG] i na dziś tyle zdjęć :lol: może uda się nam jutro nakręcić jakiś filmik, mamy już całkiem fajnie zrobiony aport, tylko jeszcze trzeba końcówkę, jej precyzję troszkę dopracować...
-
Samba [IMG]http://i41.tinypic.com/fna3o9.jpg[/IMG] Samba & Spike [IMG]http://i43.tinypic.com/i69rva.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/5es7q8.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/6pubux.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/142wo7s.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/2mgnxag.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/k2e2s0.jpg[/IMG] :o biedny Spike... :lol: [IMG]http://i42.tinypic.com/9pt110.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/n3lm6f.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2hp0uw9.jpg[/IMG]