Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='Kisses'] Chciałabyś.... Teoria Bzikowej poległa :lol: Mały śpi na legowisku, tylko jak się zakopie pod kołdrę i mnie nie widzi, to szczeka albo piszczy, jak się budzę, on patrzy, że jestem i znowu spać :loveu::diabloti: Moooje skarby cudne. [/quote]zobaczymy jak długo :evil_lol: lisica też miała w legowisku spać, to było moje twarde postanowienie.....przetrwało niecały tydzień.. :eviltong: no ale jeśli Ci się uda, to gratuluję stanowczości i konsekwencji...:eviltong:
  2. początki bywają trudne..., ale chyba nie było aż tak źle ? :lol:
  3. [quote name='Olusia'] Cały czas byłam, ale jakoś nie chciało mi się galerii prowadzić- wakacje są, więc [B]fotki będą [/B]zapewne [B]częściej :cool3:[/B] :loveu:[/quote] no, w końcu jakoś konkretnie zaczynasz pisać :cool3: - czekamy na piękne, jak zawsze, fotki :grins:
  4. A jak Ci poszło na MP ? :cool3:
  5. witam :lol: [B]Kisses[/B], gratuluję psiaka, fantastyczna kluska :loveu:, niech zdrowo rośnie :) ...i dopiero kilka dni go masz, a tu ponad 50 stron galerii! :mdleje::o oj chyba nie przebrnę przez to :lol:
  6. [quote name='RCookie'][URL]http://i44.tinypic.com/34q0oax.jpg[/URL] Megi namierza uszami cel :lol:. Chyba fajną okolicę na spacerki macie, prawda? ;)[/quote] haha :evil_lol: bezpośrednio koło mnie, prawie w centrum, nie ma fajnej okolicy.. :lol: ale ok. 4x w tygodniu jeździmy na stadion poćwiczyć posłuszeństwo, a później zawsze idziemy właśnie w pola rozciągające się za nim :) [quote name='cockermaister']Witam :cool3: śliczne fotki i śliczna sunia :loveu::loveu:[/quote]witamy:) [quote name='Shetanka']Ile piesów :crazyeye::loveu: [URL]http://i39.tinypic.com/10ylz06.jpg[/URL] kapitalne jest to zdjęcie! :lol::lol::lol:[/quote]i tak nie uchwyciłam wszystkich, częściej chodzimy w jeszcze większym gronie :lol: [quote name='Coyote Ugly FCI'][URL]http://i39.tinypic.com/10ylz06.jpg[/URL] hahha dobre[/quote]:cool3: [quote name='Shetanka']a ja się tak zapytam - jak robisz, że masz avek takiej wysokiej jakości? ja jak wstawiam z dobrą jakością to jakość mi się psuje :placz:[/quote] hmm w PS'ie zapisuję zoptymalizowany - Plik > Zapisz dla Weba i tam wybieram parametry...potem na tinypic i na dogo..tylko tu co chwilę go nie widać :angryy: [quote name='Foxowa']Hej hej. Widzę ze spacerek udany ^^. My 6 lipca planujemy przyjechać do Kisses i do Simby z Fuksiem ;).[/quote] a czemu miałby być nieudany?:lol: udany jak wiele innych, tylko ja od święta aparat biorę, bo nie chce mi się go dźwigać :cool1:
  7. [IMG]http://i39.tinypic.com/10ylz06.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/35m1u9e.jpg[/IMG] to by było na tyle, i tak te zdjęcia wyszły jak wyszły, ale po prostu na spacery chodzimy, jak już słońce zachodzi.. :lol:
  8. [IMG]http://i42.tinypic.com/im58oz.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2ivxlr7.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/rb06qx.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2mzbgba.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/70xog7.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i40.tinypic.com/357rmh5.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/90116t.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/acvd69.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/20r8gol.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/t722ro.jpg[/IMG]
  10. trochę męczą warowaniem... [IMG]http://i42.tinypic.com/5ajm7a.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/121xrhl.jpg[/IMG] i skakaniem.. :lol: [IMG]http://i41.tinypic.com/b9d28i.jpg[/IMG] Milka [IMG]http://i43.tinypic.com/10z8m6h.jpg[/IMG] Ciapa [IMG]http://i40.tinypic.com/1z5oiuw.jpg[/IMG]
  11. jeszcze takich kilka pstryków mam z któregoś ze spacerów... najpierw trening, pomiędzy ćwiczeniami, piłeczka.. :lol: [IMG]http://i44.tinypic.com/34q0oax.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/14kwq3t.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2q0ps20.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/vmu3v6.jpg[/IMG] :lol: [IMG]http://i41.tinypic.com/208bnkz.jpg[/IMG]
  12. [B]RCookie[/B],[B] Foxowa[/B], toż to oryginał w każdym calu :grins:
  13. [quote name='Asiaczek']Sporo Was było w tej zerówce. [URL]http://www.barbesale.pl/rozne/fotoreportaze/zawody/ob_rz_2009/klasa0/34.jpg[/URL] Pzdr.[/quote]8 startujących par w kl.0 (/10zgłoszonych), a przykładowo początkiem maja w Warszawie było tych par zgłoszonych aż 32! Ale trzeba zwrócić uwagę na słabą lokalizację Rzeszowa..ale to chyba jedyny minus, bo cała organizacja - rewelacja!
  14. dziękujemy za odwiedziny i komentarze :) [B]Asiaczku[/B], to mój ulubiony wzór :oops::loveu: choć faktycznie do najtrwalszych nie należy (..ale czego oczekiwać za 5zł :lol:) - to ta budowa obroży, gdzie cała siła napiera na zatrzask...tak czy siak, u nas zdaje egzamin, ale może Megi jeśli już ciągnie, to za słabo :evil_lol: [B]Shappy[/B], tak, petstages :loveu: [B]Talia[/B], ładnemu we wszystkim ładnie :grins: [B]Foxowa[/B], witamy ;) *** Pojawiła się już fotorelacja z rzeszowskich zawodów obedience (autorstwa właśnie tego fotografa, z którym Megi chciała się zaprzyjaźnić :evil_lol:), dostępna [URL="http://www.barbesale.pl/index.php?module=subjects&func=viewpage&pageid=164"]tutaj[/URL]. Ojjj wielki podziw dla Filipa za wytrwałość, ja w niedzielę wysiadłam z foceniem po bodajże 3 parach.. :eviltong: a i tak te moje zdjęcia dalej czekają na zmniejszenie, wrzucenie na jakiś serwer... ruda przed zostawaniem [IMG]http://www.barbesale.pl/rozne/fotoreportaze/zawody/ob_rz_2009/klasa0/4.jpg[/IMG] zwróćcie uwagę, jak lisica pozuje, zupełnie jak mi na codzień. :cool1: chyba faktycznie chciała jednak jakieś portretowe ujęcie :lol: [IMG]http://www.barbesale.pl/rozne/fotoreportaze/zawody/ob_rz_2009/klasa0/5.jpg[/IMG] i cała zerówka [IMG]http://www.barbesale.pl/rozne/fotoreportaze/zawody/ob_rz_2009/klasa0/34.jpg[/IMG]
  15. i ja składam Wam najlepsze życzenia na nowej drodze życia :Rose:
  16. [url]http://i44.tinypic.com/vo4dtv.png[/url] [url]http://i43.tinypic.com/rkmu77.png[/url] urocze :loveu::loveu: kciuki oczywiście zaciśnięte :kciuki:
  17. [B]Asia&Anubis[/B], [B]ihasia[/B], [B]lilijka[/B], witamy :)
  18. hmm myślę, że chodzi raczej o ...specyficzność ONkowego ringu.. :lol: zgłosiłam dziś moją kundlicę na obedience, startujemy w niedzielę, w sobotę natomiast będziemy jako kibice :grins:
  19. ale masz cudowną modelkę............:loveu::loveu::loveu::loveu: [URL]http://images41.fotosik.pl/141/e7b585a126fe4811.jpg[/URL] [URL]http://images47.fotosik.pl/146/fe14bc27380e6a1d.jpg[/URL] ....fotki po prostu FANTASTYCZNE! :loveu: [URL]http://images40.fotosik.pl/141/66c678b237e374c8.jpg[/URL] a kolega bardzo bezpośredni :cool3: Megi dawno by mu pokazała swoje zębiska ...:eviltong: nie lubi takich natręciuchów :P
  20. [IMG]http://i43.tinypic.com/rrtro3.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/121di5w.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/14mbbqc.jpg[/IMG] póki co to wszystko, uciekamy na trening.. :lol: pozdrawiam :)
  21. [IMG]http://i40.tinypic.com/2hxvsq0.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2m35s1k.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2aqce8.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2568jr7.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/ndo6qf.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://i42.tinypic.com/qnskgo.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2v958yc.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/23k2mx0.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/30kfzvp.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/591tv.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://i44.tinypic.com/vnl07a.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/1z2nh20.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/svq4p2.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2445s3m.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/in9u81.jpg[/IMG]
  24. :mdleje: "troszkę" daleko mamy na ten spacer.. :eviltong: a do galerii wpadam na bieżąco i podziwiam Tineczkę, tylko jak to ja, nic nie piszę.. :lol: [IMG]http://i39.tinypic.com/21jrdp3.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/23m4iop.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2cz216q.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2w4loao.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2iiwsy0.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://i41.tinypic.com/sevdzo.jpg[/IMG] zaraz wkleję jeszcze dzisiejsze... :lol:
×
×
  • Create New...