-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[B]Talia[/B], racja, w końcu wg regulaminu zbyt monotonne by to było...:evil_lol: a ja właśnie zgłosiłam Meg do Krakowa...:cool3: jakieś takie starsze pstryki [IMG]http://i41.tinypic.com/b668mr.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/n2lmb6.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/t8pvll.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/143j8l1.jpg[/IMG] i z wczoraj [IMG]http://i39.tinypic.com/keyfb6.jpg[/IMG]
-
gratulacje nowego sprzętu :multi: pierwsze fotki super :) i czekamy na jakieś "plenerowe" :cool3:
-
Drakkuś był w sobotę na zawodach obedience jako kibic :cool3: [IMG]http://i39.tinypic.com/2nhzxnk.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2qw0cad.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/107s57r.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/20qhvn8.jpg[/IMG] i Magda & Drakkar :loveu: [IMG]http://i42.tinypic.com/9gkpj9.jpg[/IMG]
-
Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)
Cambel&Megi replied to Olusia's topic in Galeria
no, nareszcie jesteś :) cudna Dianeczka :loveu: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_3629.jpg[/URL] i te zdjęcia z pucharu ras, super! -
[quote name='Darianna']Za surowa jesteś dla niej ;)[/quote] ee tam, tak sobie tylko pod nosem jęczę...:eviltong: a ona dalej jest moim koffanym rozpuszczonym dzieciakiem..:loveu:
-
[quote name='Kisses']Super :loveu: Ładnie, co chcesz. A Megi... :loveu:[/quote] :loveu::loveu: :cool3: [quote name='Darianna']Megi zwiewająca do fotografa - genialne! :D Ale ładnie Wam szło![/quote] :)za socjalizację już było 10, tu się cieszę, że nie wystrzeliła entuzjastycznie do sędziny - [I]ooooo cześć ciocia[/I] :loveu::loveu::evil_lol: (ale suma sumarum kogoś musiała porządnie przywitać, na fotografa padło :eviltong:), zostawanie też 10, no i to chodzenie 7, ale tak jak pisałam, mój błąd i odpadała mi od nogi..:cool1:
-
[B]Magot[/B], nam również było bardzo miło Was spotkać :loveu: [B]psiulka[/B], [URL="http://kankan.pl/sklep/index.php?idz_do=sklep&id_kat=91"]tutaj [/URL];) a lisiczka, pewnie, że się wykaże, będzie miała pewnie jeszcze niejedną szansę, takie zawody to świetna zabawa:) i urzekła mnie na nich niesamowita fantastyczna atmosfera .. [B]RCookie[/B], w tym wypadku ja pod wytrzymałością "namiociku" podpisuję się rękami i nogami, jest naprawdę super! Jeśli o fotografa chodzi, to Meg chyba nie wiedziała, że fotograf ma dużego zooma, a pewnie chciała jakiś portret... :cool1: :evil_lol: [B]Asiaczku[/B], już zaglądam! [B]anetta[/B], no cóż :eviltong: a domek to mogę zachwalać i zachwalać, to była świetna inwestycja :grins: nagranie z naszego występu dzięki uprzejmości Moniki - [B]mch[/B] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=gBj53fkx-a8"]YouTube - boguchwala megi 130609[/URL] [COLOR=DarkSlateGray]to chodzenie przy nodze brrr..:lol: już wtedy mi się zaczęła rozpraszać :roll: pominę moje błędy :eviltong:, np. brak zatrzymania w drugiej części zetki :lol:[/COLOR]
-
no no, faktycznie, bardzo udany debiut Kamarii! Ogromne gratulacje!
-
V Rzeszowskie Zawody Obedience 13-14 czerwiec 2009
Cambel&Megi replied to Cambel&Megi's topic in Zawody
[quote name='Karmi']Świetne foty! Czy będzie można liczyc na podobną relację z dzisiejszego dnia. :razz: ps. Ma ktoś wyniki z II ?[/quote] dziś nie uchwyciłam wszystkich, ale wkrótce coś wrzucę...:lol: podaję wszystkie dzisiejsze wyniki :)[B] Klasa 1[/B] 1. IGOR IZOTOP z Lawiny, pies, golden retriever Przewodnik: Elżbieta Hader - 182 pkt 2. HULAJ DUSZA Srebrzysty Smrek, pies, ob groenendael, Przewodnik: Agnieszka Pache - 181 pkt 3. Frambos Barracuda, suka, malinois Przewodnik: Agnieszka Boczula - 179,5 pkt 4. AKI ALAMO z Koszanowa, pies, wyżeł niem.krótk. Przewodnik: Magdalena Czajkowska - 174,5 pkt 5. PERŁA Rogonia, suka, border collie Przewodnik: Małgorzata Suwała - 167,5 pkt 6. ABIGAIL z Eterowego Gniazda, suka, PON Przewodnik: Jacek Rydz - 166 pkt 7. Prima Aristo, pies, golden retriever Przewodnik: Paweł Dudek - 156,5 pkt 8. MILKA Złotolandia, suka, golden retriever Przewodnik: Krystyna Bajorek - 143,5 pkt 9. DENAR Ew-Bor, pies, owcz.australijski Przewodnik: Jadwiga Wiatr - 140 pkt 10. CIAPA, suka, PON Przewodnik: Jacek Rydz - 138,5 pkt 11. TWIDI Geslander (Inka), suka, owcz.niemiecki Przewodnik: Wojciech Puzyna - 115 pkt 12. Coca Amon Hen, suka, labrador retriever Przewodnik: Dorota Cisowska - 108 pkt 13. TAJA, suka, mix Przewodnik: Sylwia Walentynowicz - 81 pkt [B]Klasa 2[/B] 1. VIATOR Optima Fide, pies, beauceron Przewodnik: Małgorzata Bartoszewska-Kujawa - 166 pkt 2. FIGA, suka, labrador Przewodnik: Barbara Spasowska - 137 pkt [B]Klasa 3[/B] 1 DINO, pies, owcz.niem Przewodnik: Tomasz Sobór - 205,5 pkt -
V Rzeszowskie Zawody Obedience 13-14 czerwiec 2009
Cambel&Megi replied to Cambel&Megi's topic in Zawody
oczywiście :) -
dziękujemy wszystkim za odwiedziny :) [B]RCookie[/B], tak, stabilne :cool3: aaaa to Twoja Tosia taka niszczycielka? :grins: materiał jest wytrzymały.. [B]gosiaja[/B], 77 x 52 x 55cm ;) *** ale miałyśmy debiut dziś w obedience ....:evil_lol: 1 ćwiczenie, socjalizacja ok, zostawanie też, następnie chodzenie przy nodze na smyczy, tu już gorzej, lisica zaczęła się rozkojarzać...:lol: ale ok, w miarę..., przygotowujemy się do odwołania.... a tu Meg zauważyła fotografa, stojącego bezpośrednio obok ringu, niby nic, ale nagle kucnął, co już moja paskuda odebrała jako bezpośrednie zaproszenie, [I]no chooodź przywitaj się.[/I]...no i poszła:splat: wyszła za ring, obiegła go, wróciła, ale regulamin jest jasny, ucieczka z ringu = dyskwalifikacja. No cóż, nie przewidziałam czegoś takiego, zwłaszcza, że ostatnio ćwiczyłyśmy w różnych rozproszeniach, ale widocznie za mało, może za słabo wyreżyserowane sytuacje...ale wiem na co zwrócić uwagę, mamy 2 tygodnie do następnego startu, w Krakowie.:) [URL="http://picasaweb.google.com/cambel.megi/VRzeszowskieZawodyObedience13062009Klasa0#"]tutaj [/URL]wrzuciłam kilka zdjęć z dzisiejszych startów kl. 0 jutro klasy 1,2,3, ale pogoda na chwilę obecną fatalna...:angryy: pozdrawiam :)
-
V Rzeszowskie Zawody Obedience 13-14 czerwiec 2009
Cambel&Megi replied to Cambel&Megi's topic in Zawody
no cóż, moja lisiczka okazała się dziś za bardzo towarzyska... :lol: tutaj wrzuciłam kilka zdjęć ze startów: [URL="http://picasaweb.google.com/cambel.megi/VRzeszowskieZawodyObedience13062009Klasa0"]Picasa Web Albums - Cambel & Megi - V Rzeszowskie...[/URL] -
V Rzeszowskie Zawody Obedience 13-14 czerwiec 2009
Cambel&Megi replied to Cambel&Megi's topic in Zawody
[quote name='Magot']Czyli same zawody rozpoczną się pewnie po 10? O ile się nie spóźnimy, to też pokibicujemy ;)[/quote] Tak, fajnie byłoby się spotkać.:multi: -
V Rzeszowskie Zawody Obedience 13-14 czerwiec 2009
Cambel&Megi replied to Cambel&Megi's topic in Zawody
W obydwa dni, od 8 do 9 - przyjmowanie zgłoszonych w sekretariacie. Następnie będzie czas na trening w kolejności zgodnej z katalogiem, po którym nastąpi odprawa wraz z losowaniem kolejności startu. Omówienie ringu i 10 min dla pierwszej pary na przygotowanie. Na zawody może wejść każdy, wstęp wolny. [SIZE=2][B]LISTA ZAWODNIKÓW KLASY 0 [/B][/SIZE] 1 "GROM Bajamara, pies, owcz.niem. Przewodnik: Monika Chmiała, Lublin" 2 "ILON Od Aleksandry, pies, owcz.niem. Przewodnik: Mariusz Tymosiewicz, Lublin" 3 "IRYS Znad Wielkeigo Kanału FCI, suka, hovawart Przewodnik: Sara Błońska, Rzeszów" 4 "KLARA, suka, owcz.niem. Przewodnik: Monika Chmiała, Lublin" 5 "KARTAGINA KERIS TROMELIN, suka, doberman Przewodnik: Sławomir Małyska, Lublin" 6 "MEGI, suka, mix Przewodnik: Kamila Buryn, Rzeszów" 7 "Paracortus AUSSIE'S AMBASSADOR, pies, owcz.austral. Przewodnik: Iryna Kuchko, Jasionka" 8 "PERŁA Rogonia, suka, border collie Przewodnik: Małgorzata Suwała, Katowice" 9 "SKUBA, suka, owcz. niem. Przewodnik: Luiza Karp, Rzeszów" 10 "suka, czarny terier rosyjski" [B]LISTA ZAWODNIKÓW KLASY 1 [/B] 1 "ABIGAIL z Eterowego Gniazda, suka, PON Przewodnik: Jacek Rydz, Świlcza Rzeszów" 2 "AKI ALAMO z Koszanowa, pies, wyżeł niem.krótk. Przewodnik: Magdalena Czajkowska, Warszawa" 3 "CIAPA, suka, PON Przewodnik: Jacek Rydz, Świlcza " 4 "Coca Amon Hen, suka, labrador retriever Przewodnik: Dorota Cisowska, Kraków" 5 "DENAR Ew-Bor, pies, owcz.australijski Przewodnik: Jadwiga Wiatr, Niechobrz 63, Rzeszów" 6 "Frambos Barracuda, suka, malinois Przewodnik: Agnieszka Boczula, Mińsk Mazowiecki" 7 "HULAJ DUSZA Srebrzysty Smrek, pies, ob groenendael, Przewodnik: Agnieszka Pache, Chorzów" 8 "IGOR IZOTOP z Lawiny, pies, golden retriever Przewodnik: Elżbieta Hader, Rzeszów" 9 "Prima Aristi, pies, golden retriever Przewodnik: Paweł Dudek, Warszawa" 10 "TAJA, suka, mix Przewodnik: Sylwia Walentynowicz, Tychy" 11 "TWIDI Geslander (Inka), suka, owcz.niemiecki Przewodnik: Wojciech Puzyna, Warszawa" 12 "MILKA Złotolandia, suka, golden retriever Przewodnik: Krystyna Bajorek, Rzeszów" [B]LISTA ZAWODNIKÓW KLASY 2 [/B] 1 "FIGA, suka, labrador Przewodnik: Barbara Spasowska, Kraków" 2 "VIATOR Optima Fide, pies, beauceron Przewodnik: Małgorzata Bartoszewska-Kujawa, Wa-wa" [B] LISTA ZAWODNIKÓW KLASY 3 [/B] 1 "DINO, pies, owcz.niem Przewodnik: Tomasz Sobór, Dąbrówka Wielka" -
[B]Asiaczku[/B], Rzeszów :lol: a konkretniej Boguchwała, wcześniej wspomniane zawody Obedience.;) [B]BBeta[/B], witamy w naszym fbl! :multi: i dziękuję, miło to od Ciebie ..przeczytać :lol: :oops: [B]Darianna[/B], ja mam ten rozmiar o długości prawie 80cm i qrczę właśnie dużo miejsca mi zajmuje :cool1: chyba muszę jakieś przemeblowanie zrobić :eviltong:, bo taka klatka to super sprawa...
-
[quote name='Asiaczek']O, jaka słodka Malinka!:loveu: [URL]http://i40.tinypic.com/v4ysr6.jpg[/URL] Witaj Waszą Dwójkę!:loveu: [URL]http://i39.tinypic.com/11scqc1.jpg[/URL] Podpasował, taki duuuuzy, jeszcze bez mebelków... [URL]http://i39.tinypic.com/11v5pgy.jpg[/URL] Nonono, Lis wyćwiczony na 102! Pzdr.[/quote]Oj tak, Malinka jest obłędna :loveu::loveu::loveu: A domek faktycznie bardzo Megi podpasował, rano, zamiast zaraz obok mnie na łóżku, znalazłam ją właśnie w domku. :-o:multi: Czy taki wyćwiczony to się okaże w sobotę :eviltong:
-
[quote name='Kisses'][URL]http://i39.tinypic.com/wh0fm9.jpg[/URL] :crazyeye: Tą Milkę? Milkę z Pro Cane Bono? Milka Złotolandia? :razz::loveu: [URL]http://i43.tinypic.com/29vdn5w.jpg[/URL] Ale super :loveu: [URL]http://i40.tinypic.com/2ue5ipw.jpg[/URL] i jeszcze to :razz:[/quote] Tą, tą...:lol: dzięki :)
-
[quote name='Coyote Ugly FCI']ojj uwielbiam tego napaleńca :loveu:[/quote]szkoda, że bez wzajemności :evil_lol: [quote name='Coyote Ugly FCI']nie jest wcale gorsza od kicia bo też sie tarzała :diabloti:[/quote]ba, jest nawet lepsza :cool3: ciekawe efektów czyjego tarzania wcześniej się pozbędziemy:eviltong:, Ty rdzawego koloru czy ja zapachu ryby :loveu: kilka osób zaintrygował mój opis na gg, że Megi ma nowy domek :grins: tak więc prezentuję ten domek :cool3: btw świetny jest :multi: [IMG]http://i43.tinypic.com/29vdn5w.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/11v5pgy.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i42.tinypic.com/uni2o.jpg[/IMG] nudno tu :cool1: [IMG]http://i39.tinypic.com/23sewbt.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/33nk9z9.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/11scqc1.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2mneyqs.jpg[/IMG] pozdrawiam :)
-
[IMG]http://i39.tinypic.com/2nh3j1z.jpg[/IMG] stóóóóóóój :eviltong: [IMG]http://i43.tinypic.com/dh5z6.jpg[/IMG] i aport :) [IMG]http://i39.tinypic.com/714o3m.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2ch5nps.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2hq5blv.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i39.tinypic.com/20gco6u.jpg[/IMG] zostawanie w waruj - 1 min... [IMG]http://i43.tinypic.com/21ndr3q.jpg[/IMG] do mnie :cool3: [IMG]http://i40.tinypic.com/2ue5ipw.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2ex8rp3.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2a0n8ex.jpg[/IMG]
-
jeszcze dzisiejszy spacer, zdjęcia autorstwa Iwony - dzięki :) [IMG]http://i39.tinypic.com/2wnacth.jpg[/IMG] na rączki :lol: [IMG]http://i43.tinypic.com/2h6a9dw.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2klhj9.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/29cl2sz.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/5y9js0.jpg[/IMG]
-
zmęczona bouvierka... [IMG]http://i44.tinypic.com/2dc97wh.jpg[/IMG] i Malinka raz jeszcze :loveu: [IMG]http://i41.tinypic.com/21aa4oh.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/v4ysr6.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/14kffpw.jpg[/IMG]
-
muszę dopiero zrobić :hmmmm: ale chronologicznie...w weekend brałyśmy udział w 2 pokazach posłuszeństwa i agility. Z samych pokazów nie mam zdjęć, ale jest kilka luźnych pstryków :lol: głaszczą Milkę :cool3: [IMG]http://i39.tinypic.com/wh0fm9.jpg[/IMG] Bono też .. :eviltong: [IMG]http://i40.tinypic.com/jkvss4.jpg[/IMG] Malinka [IMG]http://i43.tinypic.com/b4i838.jpg[/IMG] Pipi [IMG]http://i39.tinypic.com/r75aic.jpg[/IMG] i Smartisia [IMG]http://i40.tinypic.com/of3h92.jpg[/IMG]