Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. quote=Cimi;8479941]Tak, obie ;). Bo już to odwlekam od długiego czasu, a to brak czasu, a to za ciepło a to nikogo nie będzie w domu do przypilnowania dlatego mam nadzieje, że w ferie już będą :).[/quote] A no to trzymam kciuki za udane zabiegi:cool3: Moja suka musi się ee ustabilizować hormonalnie:roll: a potem pomyslę o sterylce.na razie kase zbieram
  2. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ja tam wolę GGadające urządzenia ;) nie mam skype :p Nie wystarczacie sobie nawzajem?:evil_lol:[/quote] :evil_lol: no patrz jakoś czujemy sie niedpopieszczone:cool3:
  3. Ale bedzemy pisać:cool3: Bo nam się nudzi:cool3:
  4. Pinczerkowa nam się z Werka nudzi zapraszamy na skypaxD moj nick koretta2 napisz do nas:cool3:
  5. [quote name='Cimi']Współczujemy mleka :roll:. U moich jest wszystko spokojnie :loveu:. Teraz czekam na okres zimowy, chyba ferie zimowe i będę sterylizować :).[/quote] dzięki;) a obie bedziesz sterylizować?, Kora jakoś bardzo tego nie odczuwa:evil_lol:, wręcz przeciwnie dzisiaj była strasznie aktywna na spacerku, wydurniała się że szok. Agata nie jest źle:cool3:, przeżyjemy:evil_lol: Pinczerka witaj....teraz KOra spi i chrapie;)
  6. Lucy też zaczęsto przy kompie nie ma:roll: Karmelku po prostu martwilismy się bo długo nic ie pisałaś:roll:
  7. Nora znalazła już dom, teraz kolej na Ciebie!:multi::multi:
  8. Bardzo mi się miło czyta takie wieści!:multi: Kciuki 3mamy!:cool3: To ja tobie dziękuje za podarowanie suni szansy!:loveu:
  9. I jak tam u Lunki?:roll:
  10. 3mamy kciuki z to by Mikunia znalazła domek!:multi::multi:
  11. Trudna sprawa z tym psiakiem:-(
  12. Biedaczysko...hop do góry!:-(
  13. [quote name='maciaszek']A to Kora nie jest wysterylizowana?[/quote] Nie dopiero będzie:roll:..miała być od razu po 2 cieczce..ale inne wydatki mi wypadły :oops: teraz na gwałt zbieram od nowa kasę...ale wole o tym nie rozmawiać:roll:...na pewno ją wysterilzuje to jest pewne
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/29/3a353778722a5162.jpg[/IMG][/URL]:loveu:
  15. Biśka ślicznym szczylkiem była:loveu::loveu:
  16. [quote name='Pimpek']Ha, HA ,HA :evil_lol::cool3: Aj, przywitam się może co ?:cool3: Paula jestem, A Kora śliczna :loveu: Fred też :eviltong: A jak Kaja wygląda bo na pierwszej stronie nic o niej nie było i nie wiem o niej praktycznie nic :shake:[/quote] Cześc Paulinko:multi: Kaja to taka czarna kundlica: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/7/63919ee181d50389.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamabu20060302_-8_Moja+Korcia+ma+:.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogadb20010405_-8_Moja+Kaja+ma:.png[/IMG][/URL] A moja KOrka ma urojona ciąże...i ma w cycuchach mleko..:-( Cześć Agata!:multi: I sobie tak lezy biedna: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/29/654c16494a1a2b48.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name=':: FiGa ::']Barry jest dodany, za to przed chwilką umieściłam w 1 poście dwa kolejne kropki :([/quote] :-(:-(...... Podnosze wątek!
  18. Ale śliczny!:loveu: Normalnie briardzik miniaturka:cool3:
  19. :evil_lol:[quote name='evaxon']ta dammmmm:grins::grins::grins::grins:[/quote] A nie mowiłam:evil_lol:
  20. Boskie zdjęcia...:loveu::loveu::loveu:tylko całowac taką mordkę:cool3:
  21. Witam! Fafna ta fotka z sterekiem..ale ta jamniorka sliczna:loveu:
  22. Cześć i buziole w pychole!:multi::multi::loveu:
×
×
  • Create New...