-
Posts
6673 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybka_39
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/109/1e2b32d08465e5a8.jpg[/IMG][/URL] Witam i również życze miłego wekeendu:cool3: -
Śliczna księzniczka!:loveu:
-
Cześć Paulinko!! A co on je na dworku?? Sodziak:loveu:
-
Cześć!:multi: Cip cip kurki cip cip:evil_lol::evil_lol:
-
Cześc dziewczynki!!!:multi::multi::multi: Całuski:loveu:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Rany boskie:placz: wróciłam po 17....ja już nie mam siły... Jutro was odwiedze..ja dzis nie funkcjonuje..jestem jak wirus w formie uspienia:evil_lol: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Rybka_39 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]robiliście trepanacje czaszki :razz::razz: i padło na Ciebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ojj ty mój biedny bezmózgowcu :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] E.. tam Madzia sie przejmujesz..jak są te nibynóżki to i nibymóżdżki musza być to ja se taki wstawie:evil_lol: -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Rybeczko.... tak mi przykro że na tej biologii wycieli ci mózga :shake::shake: ale nie zamartwiaj sie!! BEZ też można żyć ... spójrz na mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: cześć po latach :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ahahahahaa:diabloti:...dzis natomiast wypaliło mi gałki oczne w basenie:-o...A co do pytania czy żyje po dziesiejszych 9 godzinach nie jestem pewna..odpowiem jutro po 11:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]Owco, Alicjo, Paulinko,natjo, jonqilko!:loveu::loveu: Ja baardzo przepraszam ze was rzadko odwiedzam, ale ostatnio zalatana jestem...:roll: [/B] -
[quote name='evaxon']:hmmmm: z tymi cipami to roznie bywa:roll:[/quote] :evil_lol: Cześć:cool3:Efka:loveu:niedobly klusku:evil_lol:
-
[quote name='luzia']Ja też rysuje ale moje prace to dziadostwo Wera to arcydzieła tworzy :loveu:[/quote] Ja sie lepiej o sobie nie wypowiadam...:siara: moje ostatni rysunek to ON...chyba najlepiej mi z wszystkiego wyszedł...a i tak przy Werce :loveu:to świstek papieru sniadaniowego:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/5/098d62bb480e1441.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/5/536965432815f705.jpg[/img][/URL]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Rybka_39 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
Cześć! Ja przyznaje bez bicia że nie czytam wszystkiego bo po 9 lekcjach w tym 3 biolach nie mam mózgu:evil_lol: Najlepsze jak w Psy w potrzebie szukałam swojej galeri...kurcze i znaleść nie mogłam:cool3: -
Cześć Tigrowa!:multi: A w tym avatarku to Ty?:diabloti::cool3:
-
Kurcze jak tu wchodze to mi wstyd..bo ja ostatnio ołówek w ręce to miałam chyba jak na biurku sprzątałam:evil_lol: Werka może wezne z Ciebie przykład:cool3: Całuski;*
-
Hopamy na 1! Kiedy los sie usmiechnie.. do czarnulka?
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[quote name='basia bonnie']gratuluję ambitności i tego, że się nie poddajesz i sama chcesz nazbierać!! witam tak w ogóle :loveu:[/quote] Myslę że to nie ambicja a odpowiedzialnośc....:roll: Natja cześć kochana..witam wogole wszystkich:loveu: -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[B]Efusia![/B]Wielkie dzięki za rady!:Rose: [quote name='Anza&Hacker']...a co mama na sterylke teraz? Może da Ci kase? Musisz jej wytłumaczyć, że Kora bardzo cierpi przez taką ciąże i to sie u ponad 90% suk powtarza itp. ;)[/quote] Predzej mnie wysterylizuje niż sukę..a gadać mi sie z nia już nie chce bo w końcu rozmowa przeistoczy się w nieklikerową kłótnie...kurde wygadałam się..ale fakty są takie iż sama zbierać sobie muszę na sterylkę....a uzbieram! Matka nie ma nic do gatki....z resztą ona wie że ja mam zamiar sterylnąć Korę...zbytnio ją ten fakt nie interesuję..po prostu mamy pewien układ..ech więcej nie mowie:oops: i tak za dużo powiedziałam...jak już sie ułoży powiem wiecej..Anza ciiii!! [B]Natja[/B] dzięki kochana jesteś!:loveu: [B]Agacia[/B] dziekuje za komplement, thnx za kciuki:loveu:;* [B]Medorowa[/B] cześć;) -
[quote name=':: FiGa ::']Racje miała :evil_lol:[/quote] :obrazic::-x Anza sliczny, śliczny..ale strasnie chuudy:roll:
-
[url]http://images31.fotosik.pl/34/d154592452b0dbf1.jpg[/url] Ładne portecki, na ładnej dziołszecce:evil_lol:, tylko to lusterko jakies umemlane:diabloti:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']przecioez po tabletki mozesz sama pojechac;) mi np. wet zabronil robic okładow:roll: kazdy dotyk cycuchow poteguje wydzielanie mleka:razz:[/quote] O..tego nie wiedziałam..myslałam żeby wziąść też psa żeby obejrzał stan cycuchów:roll:... -
[url]http://images33.fotosik.pl/30/e4ae425016aee09b.jpg[/url] No i kto powiedział że teori dominacji nie istnieje?:cool3: Na tym zdjeciu Bazyl zna swoje miejsce i tak ma być!:evil_lol::loveu:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']witanko:multi: i jak bylyscie u weta?? Tigra nie zawsze sie opiekuje .. w ostatmnia urojona nawet ni echowalam jej zabawki :p[/quote] Nie :p bo nie miał nas kto zawieść a nie chce jej w autobusie tachać, moja mama z nią pojedzie, ale na razie nie jest źle:cool3:, okłady trochę pomagają. Zołza rozespana: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/107/08efa57559c1b34b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/34/5dd3ade9447c4e0e.jpg[/IMG][/URL]