Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. orientujecie się jak można zostać psim behawiorystą? czy wystarczy jakiś kurs czy są może jakieś studia? wszelkie informacje mile widziane:)
  2. [quote name='AgaWisienka']Ja myślę o Nim cały czas... Mam do siebie olbrzymi żal, że nie posłuchałam przeczucia... Do tego Sonia zrobiła się strasznie smutna... To nie powinno się wydarzyć...[/QUOTE] Aga Namiś dostał od Was największy prezent jaki mógł dostać i szczerze nawet chyba do głowy nam nie przyszło że uda mu się znaleźć kochający dom, a jednak udało się i z Wami spędził cudowne chwile, nie miej do siebie żalu, tak widocznie musiało być.. spędził z Wami cudowny czas i miał dom, ściskam Was mocno, buziaki
  3. przepiękne wszystkie zdjęcia i te uśmiechnięte mordki:)
  4. ludzie są nieformowalni, kolega z pracy chce oddać psa do schroniska bo niby gryzie wszystkich jak mu powiedziałam żeby się zgłosił do specjalisty to zaraz że ile to kosztuje itd, szkoda że ludzie nie myślą zanim biorą zwierzaka że może zachorować albo inne rzeczy się zdarzą i trzeba będzie wydać więcej kasy niż na szczepienie i karmę, ręce opadają że świadomość ludzi jest tak mała, nigdy nie zrozumiem jak można oddać członka rodziny miałam w domu 8 szczeniaków chociaż tego nie planowałam bo przygarnęłam sunie w ostatnim etapie ciąży i nawet przez myśl mi nie przyszło żeby je zabić choć weterynarz sugerowała żeby 4 uśpić bo matka ich nie wykarmi, przez dwa miesiące wstawałam na zmianę z siostrą co dwie godziny na karmienie i sprzątanie i mimo że nie było łatwo wszystkim znalazłyśmy dom, zaszczepiłyśmy, itp i myślę że to był mimo wszystko cudowny czas dlatego nie mieści mi się w głowie jak można się tak pozbyć psa, kota bądź innego zwierzaka, jak można nie mieć wrażliwości i jakiegoś takiego zdrowego podejścia do życia..
  5. moja kochana Mombasa została adoptowana hurra:) mam nadzieję że to cudowny dom tak na zawsze:) co do zabawek to pozbieram wśród znajomych:) najlepiej chyba pluszaki co nie? zdjęcia Szona powinnam też chyba mieć ja dopiero w psitulu będę w przyszły weekend chyba w niedzielę, bo muszę przygotować mojego agresora z pracy do szczepienia i zabiegów pielęgnacyjnych:>
  6. [quote name='LILUtosi']Postaram się na piątek, bo jak teraz tego nie zrobię to z moim tanim wetem dopiero za 4 tyg. bo na urlop idzie. Jutro zadzwonię. A pisałam już że Kiler ma jeszcze szwy po kastracji??[/QUOTE] ok to czekamy na jakieś wieści;)
  7. LILUtosi kiedy mogłabyś umówić się na czyszczenie kamienia u Kilerka? bo mam już pienidze od Pani Bożeny i trzeba coś z tym zrobić:)
  8. nasze cudo:) LILUtosi napisz proszę ile za hotelik czy za jakaś karmę też i numer konta żebym mogła wpłacić Ci pieniążki:) wpłata od Bjutki 20 zł
  9. super cieszymy się ogromnie:)
  10. Mysiu mi wyślij numer konta:)
  11. może będę miała domek dla kotka ale to za miesiąc jak się znajomi przeprowadzą
  12. trzymaj się nasza kochana wydro, trzymam kciuki bardzo mocno:) i ściskam Was wszystkich:)
  13. Nami ,Misio vel pływająca wydra :)to nasz ulubieniec i stał się cud że znalazł domek i musi być dobrze, po prostu musi, do góry uszy, głowy kochane:) trzymam mocno kciuki i ściskam Was mocno:) dobrej nocy kochane.
  14. ile taka operacja kosztuje?
  15. podnoszę do góry
  16. ja też cos dorzucę ale 3 mam wypłate dopiero jak coś to poprosze nr konta Pani Agnieszki
×
×
  • Create New...