Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. trzymamy kciuki:) bardzo mocno:)
  2. nie ma słów na takie bestialstwo
  3. dziewczyny zajrzyjcie też na wątek naszego schorowanego Sako, pilnie potrzebujemy deklaracji stałych na DT [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208974-Sako-dysplazja-ch%C5%82oniak-sk%C3%B3rny-w-schronisku-umieram%21Pragn%C4%99-cz%C5%82owieka-%28"]http://www.dogomania.pl/threads/208974-Sako-dysplazja-ch%C5%82oniak-sk%C3%B3rny-w-schronisku-umieram!Pragn%C4%99-cz%C5%82owieka-%28[/URL]
  4. Beatko jest przepiękny i mama jak widzę zawsze z zestawem pielęgnacyjnym:) jak będziesz w schronisku jutro to dam Ci jakąś kasę
  5. bo jest przepiękny:) do góry kochany:)
  6. jutro ma niby padać mam nadzieję że nie:) jak będzie to weźmiemy z Kasią i Anetą jakiegoś dziubeczka w obroty i go obstrzyżemy:)
  7. no ja też zakochałam się w Łapci i gdyby nie to że mieszkam w bloku to dawno by już u mnie była, tak samo Misio niestety czasem nie da się pewnych rzeczy przeskoczyć
  8. tak dzisiaj pooglądałam sobie galerię na stronie schroniska i doszłam do wniosku że dobrze by było na stronie głównej umieszczać zdjęcia w formacie kwadratu nie było by problemu wtedy z miniaturkami i obcinaniem zdjęć, jeśli się ze mną zgodzicie to mogę tak zdjęcia przygotować przynajmniej te główne przy opisie psiaków
  9. moje będą wpływać koło 13
  10. sama radość na tych zdjęciach:)
  11. kochany do góry hop
  12. Kilerek ma nawet fanów w Hiszpanii:) wpłynęły pieniążki od moich znajomych Ani T. i Magdy M. wielkie dzięki dla wszystkich
  13. do góry kochany, gdybym mieszkała w domu już byłbyś u mnie
  14. nasza kochana wydra z Piorunem:) [IMG]http://farm6.static.flickr.com/5189/5750427046_7229251dd1_z.jpg[/IMG]
  15. monika083 założyłam sobie zeszycik i tam właśnie wpisuję wszystkie wpłaty z datami żeby wiedzieć kiedy:) ale mogę też to tutaj wpisywać w wątku:) i wszystkie rady mile widziane:)
  16. dziękuje za wpłaty dziś dostałam pieniążki od paulinken deklaracja stała, od mojej siostry jednorazowa i jednorazowa od koleżanki Eweliny Ś.
  17. cudownie się ogląda ten wątek:) jest takim lekiem na całe zło:>
  18. agumko zobaczymy co z tego wyjdzie, kończymy wątek koncertu tu na wątku (bo nas dziewczyny zaraz pogonią:) i czekamy na dobrą zabawę już niedługo na koncercie
  19. tak na dwa miesiące już mamy i kasa spływa pewnie przez to że konta są w różnych bankach
  20. agumko nie obrażaj się i nie rób nic pochopnie chodzi mi tutaj o rezygnację z wolontariatu, każdy pomaga jak umie i może i to jest najważniejsze i nikt Cię nie wini za to że jakiś niekompetentny dziennikarz napisał tak a nie inaczej cała ta sytuacja wszystkich nas wyprowadziła z równowagi i niepotrzebnie poróżniła przez jakiegoś kretyna teraz nie pozostaja nam nic innego jak czekać na jakieś sprostowanie i dalej działać i robić to co robimy dla zwierzaków pozdrawiam wszyskich ciepło i nie dajmy satysfakcji tej mało szanowanej gazecie
  21. miejmy nadzieję że Pani Iwona mówi prawdę i to gazeta zawiniła, bo ją wybielili a ze schroniska zrobili umieralnię psiaków i nauczka na przyszłość mam nadzieję dla niej że trzeba uważać na to co się mówi
×
×
  • Create New...