dziewczyny zajrzyjcie też na wątek naszego schorowanego Sako, pilnie potrzebujemy deklaracji stałych na DT
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208974-Sako-dysplazja-ch%C5%82oniak-sk%C3%B3rny-w-schronisku-umieram%21Pragn%C4%99-cz%C5%82owieka-%28"]http://www.dogomania.pl/threads/208974-Sako-dysplazja-ch%C5%82oniak-sk%C3%B3rny-w-schronisku-umieram!Pragn%C4%99-cz%C5%82owieka-%28[/URL]