cudownie dostawać takie maile:)
[FONT=Arial][SIZE=2]Witam Panią,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Pani Asiu Nora znalazła domek i zamieszkala teraz w domku z ogrodem w Gliwicach.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie i zapraszam do adopcji innego zwierzaka:)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiam[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Beata Tumidajewicz[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
to ja też poproszę kluczyk,
ja chwilowo mam urwanie głowy, remonty, praca ale pojawię się niebawem.. chciałabym w sobotę ale nic nie planuję bo zawsze te moje plany idą w łeb ostatnio..
kochane jak oduczyć malutkiego kotka gryzienia i drapania, bez szkody dla niego, bo znajomi już są tak pokiereszowani że jak tak dalej pójdą to kot będzie musiał poszukać nowego domu.. macie jakieś rady i sposoby..