Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. Mysiu co za cudowna wiadomość:) trzymam kciuki:)
  2. [quote name='LILUtosi']Kiler był dzisiaj u weta na czyszczeniu ząbków oraz ściąganiu szwów. Był naprawdę dzielny.[/QUOTE] to fantastycznie:) wyślij mi proszę numer konta i ile jesteśmy winni bo nic nie dostałam jeszcze, pozdrowienia
  3. dużo czasu znajoma miała kotkę kilkuletnią i wzięła psiaka i przez pierwsze dni kotka przesiadywała pod wanna i w łazience na pralce a terez nie moga bez siebie żyć:)
  4. jak się macie kochani? i jak ma się Sonia?
  5. ok nawet jak będzie padać to przyjadę:) posiedzę z kotkami:)
  6. mam trochę maskotek przywiozę w niedzielę:) będzie można wejść do kotków?:>
  7. ale dużo kotków, Mysiu jeden kocurek znalazł się na stronie psitula wśród kotek:)
  8. Bjutko myśłałam też o Isi:) jak macie jakieś propozycję to bardzo proszę, postaram się żeby też przyjechali wcześniej może jakiś słodziak im wpadnie w oko;)
  9. super że Brekuś znalazł dom:) dziadek znajomego szuka psa do domu z ogródkiem, płeć obojętna nie za duży, jakieś propozycje? myślałam o Czesterku ale chyba muszę ich zaprosić do schroniska żeby go pokochali od pierwszego wejrzenia:)
  10. cudne te fotki i Heniuś taki chudziutki
  11. ale super że Lux u Ani i Kudłaś dobrze wygląda;) jupi:)
  12. kochany a macie już jakiś DT na oku? dorzucę dyszkę jako stałą deklarację, tylko proszę o przypomnienie bo już mi się miesza wszystko
  13. kochany do góry niech w końcu Cię ktoś wypatrzy
  14. kochany do góry:) ściskam mocno:)
  15. dyszka ode mnie stałej,proszę o numer konta
  16. ja też nie mogę podpisać odrzuca adresy z wp i gmaila, chciałabym wysłać link znajomym na fb ale tak się ludzie zniechęcą, można to jakoś poprawić?
  17. co tam u naszego rudzielca?:) i super byłoby przekleic te nowe fotki do pierwszego postu:) Kilerek tak elegancko na nich wygląda:)
  18. Mysiu pytam tylko jak to wygląda u nas bo czytałam że w Angli są studia a u nas znalazłam różne kursy tylko i dość drogie i zastanawiam się czy są one coś warte
×
×
  • Create New...