Pani Bożena wysłała 200 zł dla Kilerka na diognostykę bardzo dziękujemy:)
LiluTosi Ty najlepiej wiesz bo masz Kilerka na codzień czy trzeba z nim się wybrać do weta i zrobić badania, jak coś to daj znać wyśle Ci pieniążki na wizytę.
może ktoś się dorzuci
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/216272-uratowa%C5%82-psa-przed-%C5%9Bmierci%C4%85-m%C5%82ody-harcerz-zr%C3%B3bmy-mu-niepsodziank%C4%99"]http://www.dogomania.pl/threads/216272-uratowa%C5%82-psa-przed-%C5%9Bmierci%C4%85-m%C5%82ody-harcerz-zr%C3%B3bmy-mu-niepsodziank%C4%99[/URL]
może hotelik Raszka 10 zł za dzień plus karma
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/208485-Hotelik-quot-Raszka-quot-w-Sarnowie-%28k.-Katowic%29.Wolne-2-miejsca-w-domu-i-2-w-kojcach/page4[/URL]
kochani szukamy hoteliku dla Nesa [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206372-Nes-w-schronie-w-Swarz%C4%99dzu-prosi-o-szanse%21-potrzebne-deklaracje%21%21/page9"]http://www.dogomania.pl/threads/206372-Nes-w-schronie-w-Swarz%C4%99dzu-prosi-o-szanse!-potrzebne-deklaracje!!/page9[/URL]
może macie pomysł gdzie można by było go umieścić