Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. wpłaty uzupełnione proszę sprawdzić czy wszystko jest:) od czerwca za hotelik będzie płacił TOZ w Zabrzu a ja im będę przelewać na konto pieniążki ( za hotel jest wystawiana faktura i to ułatwi jak będzie ToZ płacił i nie bedzie zamieszania) hotelik proszę o sygnał gdyby nie było wpłaty
  2. Kochani proszę o mobilizację i w miarę możliwości przyśpieszenie wpłat, bo brakuje na hotel, ja zrobię bazarek ale dopiero w przyszłym tygodniu w niedzielę bo wyjeżdżam. Od tego miesiąca za hotel będzie płacił TOZ a ja im będę wysyłać pieniążki ale muszę mieć co. Proszę o sprawdzenie też czy nie brakuje jakiś wpłat w rozliczeniu.
  3. szczęściarz nasz kochany:)) ale trafił na miejscówkę:) i cudownych ludzi:)
  4. ja też się cieszę:) od lipca będę płacić 20 zł stałej tak żeby się do zimy nazbierało na kozę potem na inne wydatki będzie:)
  5. aż łezka się w oku kręci:)) dziękujemy :)))
  6. ok to jeśli się zgadzacie to z początkiem miesiąca mogą przejąć rozliczanie skarpety,
  7. hotelik zapłacony (200 zł za transport miał pokryć TOZ), ustaliłam z TOZEM że oni będą płacić za faktury a ja będę im wysyłać pieniążki za dany miesiąc, żeby nie zrobiło się zamieszanie.
  8. kochani ja bym mogła ale nie wiem czy tak jak agusiazet będę miała codziennie możliwość zaglądania na wątek, ewentualnie wieczorami
  9. trzymamy kciuki Fistaszku:)
  10. [quote name='piescofajnyjest']jakies wczesniej byly dyskusje o hoteliku.......[/QUOTE] były ale niestety mamy tyle psów w hotelikach , że ciężko nazbierać pieniądze na kolejny
  11. śliczna:)))) cieszę się że są wieści z domku:)
  12. Kasiu bardzo się cieszę że Bond do Ciebie trafił:))) tak jak napisała paula nadrabia u Ciebie zaległości i ma tyle wrażeń:)
  13. dziewczyny ja wyślę zaraz 3 czerwca 200 zł i może gdyby się udało dozbierać to kupimy i butlę i kozę, wtedy pan marian byłby zabezpieczony na długo
  14. kochane ja dam pieniążki na tą butlę i gaz ale kto będzie mógł to kupić?
  15. Lilutosi kochana wysłałam Ci pieniążki na podkłady dla Zefirka, 70 zł dostałam od skarpety i wiem że może to być problem ale jakbyś za tą kwotę kupiła podkłady i wrzuciła rachunek to byłabym wdzięczna, resztę przeznacz na potrzeby Zefirka
  16. my też rozdaliśmy nalepki, ulotki i kalendarze, miejmy nadzieję że to coś da:)
  17. W Platanie było trochę ludzi ale bez rewelacji, wszystkie psiaki bardzo dobrze reagowały na dzieci, dorosłych i dzielnie zniosły głaskanie itd, zachowanie uważam za wzorowe. Nie wiem od czego to zależy bo ludzie byli po wypłatach a szału nie było, gdyby nie było pisaków to pustki, mimo rozdawanych ulotek i kalendarzy.
  18. kochani uzupełniłam rozliczenie, sprawdźcie proszę czy wszystko jest
  19. to proszę też o informację jak z płatnościami za hotel i numer konta:)
  20. dziękuję bardzo za wsparcie skarpety dla Zefirka i przelane 70 zł (pieniądze miały być na karmę ale karma została dostarczona przez fundację ) obecnie Zefir ma problemy z wstawaniem i przyznaną kwotę przekazałam na podkłady, dołożyłam coś też od siebie, miałam zrobić bazarek ale nie chciałam czekać mam nadzieję że mogę zmienić cel pomocy, jeżeli nie proszę o informację, postaram się kwotę przyznaną zwrócić wątek Zefira [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226754-Zefir-na-minusie-tragiczna-sytuacja-proszę-o-pomoc-([/URL]
  21. dziękuję bardzo za wsparcie skarpety dla Zefirka i przelane 70 zł (pieniądze miały być na karmę ale karma została dostarczona przez fundację ) obecnie Zefir ma problemy z wstawaniem i przyznaną kwotę przekazałam na podkłady, dołożyłam coś też od siebie, miałam zrobić bazarek ale nie chciałam czekać mam nadzieję że mogę zmienić cel pomocy, jeżeli nie proszę o informację, postaram się kwotę przyznaną zwrócić wątek Zefira [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226754-Zefir-na-minusie-tragiczna-sytuacja-prosz%C4%99-o-pomoc-%28"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226754-Zefir-na-minusie-tragiczna-sytuacja-prosz%C4%99-o-pomoc-%28[/URL]
×
×
  • Create New...