Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. nie mam konta walutowego i niestety na chwilę obecną nie mogę założyć kolejnego bo wykorzystałam limit, mam paypala i jackybebie też więc jeśli się zgodzi to pieniążki pójdą tą drogą, pozdrawiam
  2. ślicznoty:)))))
  3. znalazł w końcu swoje miejsce na ziemi:)))))
  4. ja chciałabym prosić o pomoc dla Pimpka, staruszek przebywa w hotelu, pieniądze potrzebne na leki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/199799-Cudowny-Pimpuś-rok-w-hoteliku-Brakuje-na-utrzymanie-w-DT%21%21-Pilnie-szuka-DS-%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/199799-Cudowny-Pimpuś-rok-w-hoteliku-Brakuje-na-utrzymanie-w-DT%21%21-Pilnie-szuka-DS-%21[/URL]
  5. ja będę wpłacać na Rudaska 20 zł stałej tylko powiedz na jakie konto:) w końcu chłopak ma spokój i swój kącik:) rozliczenia możesz robić tutaj albo na wątku białoogonków, jak ci wygodniej:)
  6. Zosia 123 Inga miała mówiła że wysłała jeszcze jakieś faktury w zeszłym tygodniu więc pewnie po tym fundacja da znać co i jak
  7. ja też dziękuje, kaska się przyda
  8. jeśli nikt się nie zgłasza to ja chętnie przyjmę grosik dla Pimpka bo chłopak ma deficyt na koncie, [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/199799-Cudowny-Pimpuś-rok-w-hoteliku-Brakuje-na-utrzymanie-w-DT!!-Pilnie-szuka-DS-![/URL] może ktoś chciałby przenieść swoją deklarację na Pimpusia?
  9. jeśli nikt się nie zgłasza to ja chętnie przyjmę grosik dla Pimpka bo chłopak ma deficyt na koncie, [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/199799-Cudowny-Pimpu%C5%9B-rok-w-hoteliku-Brakuje-na-utrzymanie-w-DT%21%21-Pilnie-szuka-DS-%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/199799-Cudowny-Pimpu%C5%9B-rok-w-hoteliku-Brakuje-na-utrzymanie-w-DT%21%21-Pilnie-szuka-DS-%21[/URL] może ktoś chciałby przenieść swoją deklarację na Pimpusia?
  10. ja też jestem za udzieleniem pomocy dla Aramisa, proszę o podanie danych do przelewu na pw, jutro zrobię przelew
  11. postaram się zrobić jakieś bazarki ale ostatnio mam urwanie głowy, po dogrtekingu obiecuję.
  12. Mysiu napisz ile kasy potrzebujemy i czy my to mamy kupić, czy hotelik kupi.
  13. żeby moja Neska tak się dogadywała z innymi psami to byłoby cudnie:>
  14. kochani zorientujcie się proszę jaki byłby koszt badań dla chłopaka, złoże wtedy wniosek o jakieś pieniążki do skarpety im. Talcott na badania i ewentualne leczenie
  15. [quote name='Zosia123']Sama czekam na informację z Fundacji :( Jeśli macie jakieś propozycje, to piszcie, przekażę.[/QUOTE] Zosia123 i żebyś kochana nie myślała że ja się czepiam albo mam coś do Ciebie, ale powinny takie wątki być rozliczane żeby stan był zero, żeby deklarujący mieli poczucie że ich pieniążki nie znikają, pozdrowienia
  16. ja też się dorzucę, na chwilę obecną mogę dać stałą 20 zł
  17. przepiękna dziewczynka, proszę dane do przelewu na pw, coś może się znajdzie dla niej
  18. trzeba by było go zabrać na badania najlepiej bo tak to nie wiadomo co robić dalej i co mu jest
  19. a co z właścicielem tej posesji?, przecież jeśli tam jest psiak to jest za niego odpowiedzialny
  20. [quote name='Zosia123']Zrobiłam rozliczenie. Zefirek zostawił po sobie sporo pieniędzy. Porozmawiam z Fundacją i napiszę, co będzie dalej z tymi pieniędzmi.[/QUOTE] co z pieniążkami po Zefirku? myślę że deklarowicze też powinni się wypowiedzieć na kogo chcą je przeznaczyć
  21. i to jest kolejny dowód na to że przy odrobinie dobrej woli można zdziałać cuda:)
×
×
  • Create New...