Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. kochani pieniążki wpłynęły w weekend zrobię rozliczenie, wpłynęła też kwota ze starego konta od agusiazet
  2. dawno mnie nie było a tu takie cudne wieści:)))) moje wpłaty proszę przekazać wg uznania :)
  3. jakiś hepatil i nospa mi też została, czy to też ewentualnie by się przydało?
  4. ja mam pół opakowania artresanu ( podawałam profilaktycznie mojemu staruszkowi, wet zaleciła)mogę wysłać
  5. kochani proszę o wsparcie dla Pimpka, po zapłaceniu hotelu za grudzień ma czyste konto
  6. rozliczenie zrobione, sprawdźcie proszę czy wszystkie wpłaty są
  7. wpłaty uzupełniłam, proszę sprawdźcie czy się wszystko zgadza, pozdrawiam
  8. czekam zatem na konto Zulusa, reszta przelana, będzie na kontach pewnie w poniedziałek
  9. jestem za przyznaniem Dusi pomocy w kwocie 120 zł dla Dusi i może jakiejś kwoty też dla drugiej suni, czekam na opinie komisji.
  10. jak tam nasz łobuziak, z wątku widzę że ma więcej lat niż nam się wydawało, Kochani po zapłaceniu hotelu za grudzień Bartuś będzie miał jakieś 300 zł na koncie (rozliczenie jutro wpiszę mam na kartce), może komuś udałoby się zrobić jakiś bazarek, bo może teraz potrzebować dodatkowych środków
  11. wieści o Pimpusiu Wiadomość z hoteliku: w zeszłym tygodniu dzwoniłam do p. Sandry, że nie podoba mi się sposób w jakiś Pimpi przełyka wodę. Pojechaliśmy do lecznicy - stan zapalny w gardle i na dziąsłach , dostał antybiotyk i leki p/c zapalne. Dziś pojechaliśmy na kontrolę bo kończył się antybiotyk, jest dużo lepiej, ale nadal zaróżowione wszystko - ma przedłużony antybiotyk. Weterynarz mówi że nie jest pewna obecnie czy Pimpkowi nie doskierają zęby tyle że nie da sobie porządnie obejrzyć jeśli nie uda się wyleczyć tego stanu zapalnego (gardła i dziąseł) antybiotykiem, weterynarz mówi że możliwe że trzeba będzie położyć Pimpa w narkozę i porządnie obejrzeć całą jamę ustną. Pimpi ostatnio bardzo marudzi przy jedzeniu, je głównie miękkie, suche oblizuje i co najwyżej kilka kulek pochrupie, wogóle szybko się rozprasza, byle zaspokoić pierwszy głód i sobie idzie. Trzeba za Nim chodzić, dokarmiać, przypominać, zainteresować Go jedzeniem. Weterynarz sugeruje zrobienie w najbliższym czasie badań krwi, łącznie z tarczycą (ze względu na wiek). Jeśli Pimpi musiałby być kładziony w narkozę, to też potrzebne by było echo serca. Poza tym Pimpi stał się ostatnio wybuchowy, jest rozdrażniony, z jednej strony bardzo potrzebuje tulenia, głaskania, drapania, trzymania w objęciach, z drugiej bardzo denerwuje się w różnych sytuacjach (gdy np. nagle dzwi staną Mu na drodzie) i głośno protestuje. Tak sobie myślę, że na badania krwi to już naprawdę pora i chciałabym żeby Pimpi mógł na nie pojechać na początku stycznia. Co do fotek - może uda nam się zrobić jakieś ładne pod choinką . U nas pada kolejny dzień, w zasadzie mycie podłóg i ścian się nie kończy , próbuje zapakować prezenty dla psów (dla każdego jest drobiazg ) a one próbują je wcześniej wykraść ogólnie wesoło do tego jak zwykle przedświąteczna masakra. i wiesz... po tym pół roku jak Pimpi jest z nami... strasznie Go lubimy, to naprawdę wspaniały psiak, z własnym zdaniem, poczucie humoru, niesamowity pieszczoch, który potrafi cudownie mruczeć jak jest tulony, miziany i jest strasznie towarzyski, nic nie moze się bez Niego wydarzyć
  12. z tym sikaniem to musisz zapytać weta, ja co prawda mam sukę która mi posikiwała i przez to była bardzo niespokojna i dostawała propalin ale nie wiem czy to działa też na psy, trzeba to zbadać, daj znać gdybyś potrzebowała jakieś środki na weta, chętnie pomogę
  13. zapytam i jak się czegoś dowiem to dam znać:)
  14. właśnie wpłynęły pieniążki z bazarków: 31,50 zł sharka 393,70 zł WiosnaA 13 zł Jo37 bardzo dziękuję
  15. skarpeta znowu bezpieczna i może pomagać staruszkom, rozliczenie uzupełniłam stan na dzień dzisiejszy to 712,64 zł (sprawdźcie proszę czy nie brakuje jakiś wpłat)
  16. wpłynęły pieniążki w kwocie 500 zł od Nikus z wątku od Brutusa-Rufusa:) bardzo bardzo dziękujemy:)
  17. proszę o nr konta dla Maksia i staruszki, pieniążki dla Twixa wysłane, w czwartek będę mieć kompa wreszcie w domu to ogarnę ten bałagan z rozliczeniami
×
×
  • Create New...