-
Posts
2790 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asikowska
-
dawno mnie nie było a tu takie cudne wieści:)))) moje wpłaty proszę przekazać wg uznania :)
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
asikowska replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
jakiś hepatil i nospa mi też została, czy to też ewentualnie by się przydało? -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
asikowska replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
ja mam pół opakowania artresanu ( podawałam profilaktycznie mojemu staruszkowi, wet zaleciła)mogę wysłać -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
kochani proszę o wsparcie dla Pimpka, po zapłaceniu hotelu za grudzień ma czyste konto -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
wpłaty uzupełniłam, proszę sprawdźcie czy się wszystko zgadza, pozdrawiam -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
wieści o Pimpusiu Wiadomość z hoteliku: w zeszłym tygodniu dzwoniłam do p. Sandry, że nie podoba mi się sposób w jakiś Pimpi przełyka wodę. Pojechaliśmy do lecznicy - stan zapalny w gardle i na dziąsłach , dostał antybiotyk i leki p/c zapalne. Dziś pojechaliśmy na kontrolę bo kończył się antybiotyk, jest dużo lepiej, ale nadal zaróżowione wszystko - ma przedłużony antybiotyk. Weterynarz mówi że nie jest pewna obecnie czy Pimpkowi nie doskierają zęby tyle że nie da sobie porządnie obejrzyć jeśli nie uda się wyleczyć tego stanu zapalnego (gardła i dziąseł) antybiotykiem, weterynarz mówi że możliwe że trzeba będzie położyć Pimpa w narkozę i porządnie obejrzeć całą jamę ustną. Pimpi ostatnio bardzo marudzi przy jedzeniu, je głównie miękkie, suche oblizuje i co najwyżej kilka kulek pochrupie, wogóle szybko się rozprasza, byle zaspokoić pierwszy głód i sobie idzie. Trzeba za Nim chodzić, dokarmiać, przypominać, zainteresować Go jedzeniem. Weterynarz sugeruje zrobienie w najbliższym czasie badań krwi, łącznie z tarczycą (ze względu na wiek). Jeśli Pimpi musiałby być kładziony w narkozę, to też potrzebne by było echo serca. Poza tym Pimpi stał się ostatnio wybuchowy, jest rozdrażniony, z jednej strony bardzo potrzebuje tulenia, głaskania, drapania, trzymania w objęciach, z drugiej bardzo denerwuje się w różnych sytuacjach (gdy np. nagle dzwi staną Mu na drodzie) i głośno protestuje. Tak sobie myślę, że na badania krwi to już naprawdę pora i chciałabym żeby Pimpi mógł na nie pojechać na początku stycznia. Co do fotek - może uda nam się zrobić jakieś ładne pod choinką . U nas pada kolejny dzień, w zasadzie mycie podłóg i ścian się nie kończy , próbuje zapakować prezenty dla psów (dla każdego jest drobiazg ) a one próbują je wcześniej wykraść ogólnie wesoło do tego jak zwykle przedświąteczna masakra. i wiesz... po tym pół roku jak Pimpi jest z nami... strasznie Go lubimy, to naprawdę wspaniały psiak, z własnym zdaniem, poczucie humoru, niesamowity pieszczoch, który potrafi cudownie mruczeć jak jest tulony, miziany i jest strasznie towarzyski, nic nie moze się bez Niego wydarzyć -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
zapytam i jak się czegoś dowiem to dam znać:) -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
asikowska replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
super wieści:)