Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84493
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. 10. Realsa, dżinsy, stan bdb, na zdjęciu wyszły byle jak, r. 36, ale nie wiem czy to damskie czy męskie CW 10 zł 11. Letnia sukienka 100 % wiskozy, na wysoką kobietkę. gumka pod biustem, stan bdb, r. 38 CW 10 zł Nesiowata CW 12. Nowe spodnie, materiał lekko śliski i z lekkim połyskiem,. nie ma składu, leciutko rozciągliwe, r. 36 CW 10 zł mdk8 CW
  2. 7. SPRZEDANY ładniejszy niż na zdjęciu, Czerwony sweterek w delikatne warkocze, mięciutki, cieplutki 75% wełny merinos, stan bdb, r. 40/42 CW 15 zł Gruba Berta KT za 22,5 zł 8. MANGO, Dżinsy w kolorze jasnej moreli, 65% bawełny, stan jak nowy, r. 38 CW 15 zł mdk8 CW 9. GREY WOLF, Śliczna sukienka z cienkiej dzianiny, gumka pod biustem, polietser, elastan, mięciutka, milutka, stan bdb., r. S CW 15 zł Jota67 CW
  3. 4. Dość gruba bluza o wyglądzie swetra, nie ma składu, ale wygląda na bawełnę z domieszką, stan bdb., r. XS 5. D.cherri, dżinsy dość rozciągliwe, stan bdb., r. 38 CW 15 zł ona 03 CW 6. SPRZEDANY MANGANO, włoski, grubszy sweter, 50 % wełny, bardzo miły w dotyku, ramiona opuszczone, zamki od dekoltu schodzą na rękaw, stan bdb, r. 44, ale na szczupłe rammiona CQ 12 zł Gruba Berta KT za 18 zł
  4. no to Nesiowata się załapie.
  5. Dokładne wymiary podam na życzenie 1. OUTFIT , poliakryl, dość gruby, długi, odcienie szarości, stan bdb, r.42 CW 12 zł 2. Elegancki garnitur w fuksjowym kolorze, 50 % bawełny, żakiet na podszewce, spodnie 35 % bawełny, można prać, stan bdb, r. 38, CW 25 zł ona03CW 3.SPRZEDANE MOHITO, Drelichowe spodnie, 78%bawełny , stan bdb, r.36 CW 10 zł mari23 Kt za 15 zł
  6. wstępne rozliczenie Gruba Berta 6 za 18, 7 za 22,5, 21 za 15 = 57,5 Jota67 9 za 15 majowa 32 za 15, 36 za 15= 30 mari23 3 za 15, 27A za 18= 33 mdk8 8 za 15, 12 za 10, 13 za 12, 23 za 12 = 49 Nesiowata 11 za 10, 33 za 15 = 25 ona03 2 za 25, 19 za 15, 20 za 15, 28 za 52,5, 38 za 15, 40 za 75 = 197.5 ----------------------------- razem: 407 zł : 2 = 203,5 dodaję po 50 gr i wychodzi po 204 zł dla obu suniek.
  7. Zasady Zakupy w drodze licytacji , możliwa opcja KT , gdy przebije aktualną cenę o 50 % Na wpłaty czekam 5 dni od momentu wysłania danych do przelewu koszt przesyłki pokrywa kupująca. Możliwość wysyłki rejestrowanej PP lub In Postem lub odbioru we Wrocławiu Mogę łączyć przesyłki dla kilku osób i z kilku bazarków.
  8. Witam na kolejnym bazarku. Ciuszki dostałam od moich koleżanek, Marzenki i Wiesi. Dochód podzielony po równo przyda się sierotkom Loli i Sabince, które zostały po ewu. Nie wklejam linków, bo mam obawy, że bazarek może zniknąć.
  9. Robiłam porządki w szafce i odkryłam grzybki. Niech zostaną cegły.
  10. Nie rozumiem tej miłości do FB. Za chwilę dogo przestanie istnieć.
  11. Czy zamiast cegieł mogę prosić 4 porcje kapeluszy prawdziwków? Mam nadzieję, że się nie otruję, bo kto by się zajął moją zwierzyną?
  12. Gapa ze mnie, bo pomyliłam bazarki.
  13. Biedne kocurki, skrzywdzone przez nieodpowiedzialnych ludzi.
  14. A mogę zadzwonić do LILU, dopytać się o Sabinkę i zrobić ogłoszenie na Wrocław? Wiosna to kolejne kilka miesięcy, a wieku Sabince nie ubywa.
  15. Sprzedałam na Vinted za 80 zł w ciągu kilku godzin. Kasa pójdzie na Malinkę
  16. Do Aski i Anny G-R już wysłałam
  17. Już nikt się nie objawi.
×
×
  • Create New...