Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84492
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Czyli jeden miesiąc opłaci dawna kcd i ja. Kolejne wpłaty będą na następne miesiące? Dobrze rozumem?
  2. Cudownie, że chociaż tyle zwierzaczków jest szczęśliwych. Tylko Aksamitka nie ma szczęścia.
  3. pokazujcie, może jakaś pani zechce ozdobić swojego pana.
  4. Szybki bazarek dla Loli https://www.dogomania.com/forum/topic/413399-wyprzeda%C5%BC-krawat%C3%B3w-ka%C5%BCdy-po-5-z%C5%82dla-loli-sierocie-po-ewu-ku-jej-pami%C4%99ci-do-020126-g-22/
  5. 10. Nowy, błyszczący mdk8 kupiła za 10 zł 11. 12.
  6. 7. mdk8 kupiła za 10 zł 8. 9.Vernet, nowy ona03 kupiła za 7 zł
  7. 4. 5. NOWY,Włoski srebrny z połyskiem ona03 kupiła za 7 zł 6. Nowy mari23 kupiła za 20 zł
  8. Krawaty są w bardzo dobrym stanie, niektóre nowe. Kto ile da za tyle ma... 1. Nowy, podobno się nie plami ona03 kupiła za 7 zł 2,. 3.
  9. ZASADY Sprzedaję tylko w opcji kto ile da za tyle ma. Na wpłaty czekam 5 dni od momentu wysłania danych do przelewu koszt przesyłki pokrywa kupująca. Wysyłka In Postem, Orlenem lub do odbioru we Wrocławiu Mogę łączyć przesyłki dla kilku osób i z kilku bazarków. ROZLICZENIE mari 23 nr 6 za 20 zł mdk8 n4 7 za 10, nr 10 za 10 = 20 zł ona03 nr 1,5,9 po 7 = 21 zł ----------------------- razem: 61 zł
  10. Jak w tytule. Lola została w DT praktycznie bez środków do życia. Jest jedną z dwóch suniek osieroconych przez ewu. Trzeba zapewnić jej byt. Lola to ciągle dzikusek, nie nadaje się do adopcji.
  11. 35. Bluzka w kolorze gorzkiej czekolady, bawełna z elastanem, kołnierzyk, kieszonka i lamówka z atłasu? stan bdb., r.36/38 CW 8 zł 36. Bardzo ładna bluzka, brak metki,ale wygląda na wiskozę,stan bdb. r 38 CW 10 zł majpwa KT za 15 zł 37. KappAhl, sukienka z cienkiej tkaniny w 100% z wiskozy, zapasowy guzik, stan bdb., r.44, obwód w biodrach 112 cm CW 12 zł
  12. Czy wchodzi w grę transport płatny? A czy DS może podjechać chociaż kawałek? Okolice Warszawy, ale z której strony? Od południa, północy czy skąd?
  13. Zapytaj Tola i Jaagna, może mają jakąś wiedzę. Chociaż wątpię, że na jutro coś się znajdzie.
  14. Super, że Limonka i Lola dostaną wsparcie. W kupie, chociaż coraz mniejszej, siła.
  15. Oczywiście. Mogę zadeklarować po 50 zł przez 8 miesięcy i bazarek
  16. 33. Skórzana, czarna torebka, stan skóry bdb, trochę śladów użytkowania na podszewce. 3 komory na zamek, pasek od innej torebki CW 15 zł Nesiowata CW 34. Czarna plisowana spódniczka z Niemiec, na podszewce, z boku zamek,. stan bdb, r.38 CW 10 zł
  17. 31. Bluzka z dzianiny, lamówka w złotym kolorze, stan bdb, r.38 CW 8 zł 32. Koszulki, stan bdb, kolor jak na pierwszym zdjęciu, r.S są 2 sztuki CW 10 zł za sztukę majowa KT za 15 zł
  18. 29. AMISU, 95% bawełny, Stan bdb ,r.S cw 7 ZŁ 30. Bluzeczka w kolorze bardzo rozcieńczonego soku z jagód, c65 % wiskozy, 35 % bawełny, cienka, tkanina połączona z dzianiną, stan bdb, r, 36 CW 10 zł Nie ma plamy
  19. 28. ARYTON, garnitur z bawełny z elastanem, żakiet na podszewce, nie ma mieszeni, spodnie na suwak, stan bdb, t. 36 Wymiary: Żakiet: obwód pod pachami 88 cm, ale jest miejsce na biust, długość pleców 54 cm, długość rękawa spod pachy 31 cm, na wysokości 22 cm od dołu obwód talii 80 cm Spodnie: obwód bioder 102 cm, obwód pasa 74 cm, długość nogawki od kroku 68 cm, wysokość tyłu od krocza 34 cm CW 35 zł ona03 KT za 52,5 zł
  20. 26. sports performans Tchibo, chyba kolarzówki, z tyłu kieszonka na suwak, dość grube, rozciągliwe, stan bdb., r. 36 CW 15 zł 27. Bluzeczka , r.36, stan db+, bo brakuje kilku koralików co nie jest widoczne CW 8 zł 27A.Torba np. na zajęcia sportowe jak nowa. CW 12 zł mari23 KT 18 zł
  21. 23. Włoski sweterek , ażurowy ze złotą nitką,super wygląda na czarnym topie, stan bdb, r. 38/40/42 CW 12 zł mdk8 CW 24. Piękne bolerko ze sztucznego aksamitu, na podszewce, ozdobione cekinami, pięknym zapięciem, stan bdb., r. 38 CW 15 zł 25. szara koszulka Latynka, 90 % bawełny, stan bdb, r.M CW 10 zł
  22. To ja pokryję drugą połowę za miesiąc. Proszę o podanie nr konta. Ile lat ma Lola?
  23. Chyba Sabinka jest po ewu, też w hoteliku, u LILUTosi niedaleko Wrocławia.
×
×
  • Create New...