Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84474
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Przepraszam,że nie na temat. ale tu wchodzi dużo osób, więc napiszę : 20.06. mogę przewieźć kota albo małego psa w kontenerku na trasie z Wrocławia do Bochni i z Bochni do Rybotycze (lubelskie) . 23.06. w odwrotnym kierunku. Szczegóły na PW
  2. Przepraszam,że nie na temat. ale tu wchodzi dużo osób, więc napiszę : 20.06. mogę przewieźć kota albo małego psa w kontenerku na trasie z Wrocławia do Bochni i z Bochni do Rybotycze (lubelskie) . 23.06. w odwrotnym kierunku. Szczegóły na PW
  3. Tu wchodzi dużo osób, więc napiszę : 20.06. mogę przewieźć kota albo małego psa w kontenerku na trasie z Wrocławia do Bochni i z Bochni do Rybotycze (lubelskie) . 23.06. w odwrotnym kierunku. Szczegóły na PW
  4. Tu wchodzi dużo osób, więc napiszę : 20.06. mogę przewieźć kota albo małego psa w kontenerku na trasie z Wrocławia do Bochni i z Bochni do Rybotycze (lubelskie) . 23.06. w odwrotnym kierunku. Szczegóły na PW
  5. Tu wchodzi dużo osób, więc napiszę : 20.06. mogę przewieźć kota albo małego psa w kontenerku na trasie z Wrocławia do Bochni i z Bochni do Rybotycze (lubelskie) . 23.06. w odwrotnym kierunku. Szczegóły na PW
  6. Tu wchodzi dużo osób, więc napiszę : 20.06. mogę przewieźć kota albo małego psa w kontenerku na trasie z Wrocławia do Bochni i z Bochni do Rybotycze (lubelskie) . 23.06. w odwrotnym kierunku. Szczegóły na PW
  7. Tu wchodzi dużo osób, więc napiszę : 20.06. mogę przewieźć kota albo małego psa w kontenerku na trasie z Wrocławia do Bochni i z Bochni do Rybotycze (lubelskie) . 23.06. w odwrotnym kierunku. Szczegóły na PW
  8. Pomoc z karmą to jedna sprawa. Teraz najważniejsze będzie szukanie domów. DORA, czy dasz radę porobić zdjęcia? Trzeba będzie nadać robocze imiona, chyba że pan je nazwał.
  9. U mnie też. Piękna, biała piwonia i jaśmin nagozalążkowy.
  10. Zadzwoniła do mnie Anna G-R, że dokłada 200 zł. mdk8, czy mogę podać jej nr Twojego konta? Przeleje w poniedziałek.
  11. Jak zwykle dzielna Aska. Piesie póki co przestraszone, wszystko nowe. Jutro będzie lepiej.
  12. Szczeniaki maja po kilka miesięcy, więc Junior. Suchą , chyba więcej, bo idzie lato, i trochę puszek na okrasę. Dla nich może 2 worki i z 12 puszek I dla ich mamy też. Może 1 worek i też 12 puszek. O ile zmieścimy się w finansach. Podaj mi nr Twojego konta.
  13. Miałam sznaucera średnieg27 lat temu . Miał problemy z tylnymi łapami. I właśnie jak nie mógł wstać, to widziałam jak z wysiłku robił pod siebie i jednocześnie zsuwał się z legowiska . Pewnie przyczyny robienia pod siebie mogą być różne.
  14. Rewelacja. Lody dobrym pomysłem. Można też zrobić duże zdjęcie Samisia i przekazać z podziękowaniem od niego.
  15. Pewnie z wysiłku robi pod siebie. Próbuje za wszelką cenę wstać i wyciska z siebie. Z legowiska też się zsuwa, bo pewnie przebiera przednimi łapami, a tylne odmawiają współpracy.
  16. Może to jest zwłóknienie płuc? Przydałby się opis radiologa.
×
×
  • Create New...