zawsze jest coś za coś :evil_lol:,Dolar też wylizuje puste michy i dlatego sie cieszę,że je kalarepę.Michy kota i Pokera chowam jak coś zostawią.Może Frytka bedzie też jadla kalarepę albo marchewkę.Dobry jest też chlebek ryżowy."styropian"zapycha żołądek ,a jest niskokaloryczny.Jak ciocia Bianka tak Frycię dobrze karmi,:cool3:to potem niech nie płacze :shake:,że ona tyje :angryy:.Nie da się schudnąć, :shake::shake: gdy bilans jest dodatni.