Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84487
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. a gdzie pajuniu pisałaś,bo coś nie trafiłam.A ,przedwczoraj! to widocznie tak mi się czas dłuzy w sprawie Szmaragda.Ale się cieszę .....
  2. jak cudownie patrzeć na takie zdjęcia,to teraz tylko transport do Wrocławia i jazda do domku w NL.Już kupiłam szelki samochodowe dla niego.A co ze szczepieniami,żeby nie mieć problemu na granicy?
  3. i znowu ta niepokojąca cisza :placz:,nie wiadomo co myśleć ??:crazyeye:
  4. te sunie są po prostu booooskie :loveu: ,a Hala chyba fotografikiem zostanie :lol:
  5. zawsze jest coś za coś :evil_lol:,Dolar też wylizuje puste michy i dlatego sie cieszę,że je kalarepę.Michy kota i Pokera chowam jak coś zostawią.Może Frytka bedzie też jadla kalarepę albo marchewkę.Dobry jest też chlebek ryżowy."styropian"zapycha żołądek ,a jest niskokaloryczny.Jak ciocia Bianka tak Frycię dobrze karmi,:cool3:to potem niech nie płacze :shake:,że ona tyje :angryy:.Nie da się schudnąć, :shake::shake: gdy bilans jest dodatni.
  6. czy coś słychac w sprawie psiaków,a szczególnie Maksia?
  7. a na jakiej karmie jest Frytka?Dolar też waży 15,250 :angryy:, a powinien do 12.Od 3 tygodni miesiąca jest bardzo rygorystycznie karmiony BOSCH LIGHT , wg.tabelki i w końcu zaczynają być widoczne efekty.Boczki zrobiły się trochę miękkie i szybciej podbiega :lol: .Utrzymanie diety nie jest łatwe :shake::shake:,szczególnie,że Poker to niejadek i muszę pilnować jego michy,bo chwila moment i już jest opróżniona przez Dolka :mad:.Dolar zaczął jeść kalarepę :multi:.
  8. baaaaardzo sie cieszę :multi:,ucałuj go rano ode mnie na dzień dobry.Wielkie dzięki dla Lemoniady za akcję.
  9. a co tam u was?:crazyeye:
  10. mój pies wzięty ze schronu po 2.latach wyroku też panicznie bał się zakładania obrozy i nie chciał zrobić ani kroku.Kupiłam więc szelki,które dał sobie założyć ,ale nadal nie chciał iść więc go po prostu ciagnęłam.Zabierałam 2.psa,którego podglądał i po ok.tygodniu chodził całkiem dobrze i nawet nauczył się,że spacery są po to ,by robić sioo i koo na trawe,a nie w domu.Mozna nagradzać przejście kilku kroków smakołykami.Generalnie psy się uczą świetnie od siebie nawzajem.powodzenia.
  11. suuuupeeeer wiadomość, :multi: od początku czułam że sie tak stanie,psiaki wyglądają razem rewelacyjnie :loveu:
  12. czytałam ,ze takie chodzenie krok w krok za właścicielem świadczy o lęku psa przed utratą "człowieka",że pies jeszcze nie ma poczucia bezpieczeństwa.I to też obserwuję o mojego Dolara.Jets u nas 5 mieś. i dopiero od ok.2 tygodni potrafi zostać sam na chwilę w drugim pomieszczeniu.
  13. ta Fryciasta rzeczywiście dostarcza mnóstwo emocji :angryy:,Bianka szkoda Ciebie,nie strzelaj do siebie :shake:,
  14. no to musi być wesoło :evil_lol:,ale to dobrze,bo może rzeczywiście się w niej zakocha :loveu: i będzie wszystko dobrze.
  15. nieprawda,nie jest gruba,jest bardzo zgrabna,ma wcięcie i wygięcie, :evil_lol:ale fakt,ze tyć nie powinna.
  16. Aksa jest wspaniała ,ale bez ULV juz by jej nie było
  17. powodzenie,może akurat trafisz na to jedyne,cudowne ogłoszenie :lol:
  18. piękny,dostojny prawdziwy pies i co domku?nie widzisz go? :crazyeye:
  19. a państwo z łomży nie zabrali go? :crazyeye::crazyeye:
  20. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny,Jak Tato milczy,to już dobrze.Mllczenie jest cichym przyzwoleniem.:evil_lol:
  21. niesamowita historia,piekno,radośc i smutek w jednym,ale miejmy nadzieję,że teraz będzie tylko wiecej radości , sunie są sliczne,nie mówiąc o zdjęciach.
  22. Niedzielscy biorą 20 zł za dobę + jedzenie +leki + badania,chyba,ze macie chody i policzą taniej.Dowiedzcie sie jeszcze na Januszowickiej.
  23. ojej,no może wreszcie zakończy swoją tułaczkę,ale byłoby cudownie.
  24. nie było mnie na dogo 3 dni , a tu takie radosne wiadomości,cudownie,że Mozart po takich przejściach znalazł najlepszy dom :multi:
  25. co za radość,śliczna mordusia,a DZekuś też superchłopak
×
×
  • Create New...