[quote name='gallegro']Całe to nieporozumienie osobiście mnie nie dotyczy i zapewne nie poznam wszystkich jego meandrów, ale mimo to, proszę abyście nie kontynuowały tej, nikomu nie potrzebnej, utarczki słownej. Zróbcie to przez wzgląd na te wszystkie cierpiące zwierzęta. Jak mniemam, obie strony sporu są bardzo zaangażowane w szeroko pojęty wolontariat, dlatego szkoda czasu i nerwów, na udowadnianie, że żadna z Was nie jest wielbłądem...[/quote]
100% racji
Gdzie jest sunia???