Świetna wiadomość. Gratulacje.
Kolejna świetna wiadomość. Anonim? Podziękuj jeszcze od nas serdecznie w imieniu kocich bied.
Z mojego bazarku będzie ok. 100 zł. 2 kotki mają na miesiąc życia.
Wiele osób z dogo " gubi się " .
Na szczęście dla zwierzaków, ale niestety to stres dla" gubiacych się ".
W teorii powinien rządzić rozsądek, ale w rzeczywistym życiu góruje serce.
I tak źle , i tak niedobrze.
I jak tu żyć?
Dziękuję w imieniu kotków.
Kotki są ogłaszane. Na miejsce tych, które znalazły domy jadą kolejne.
Trudno jest oszczędzić. Bezpłatnych domów tymczasowych brak.
sue ma pod opieką aż 30 kotków.