Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84475
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Jednak mam słabość do kudłatków.
  2. Świetna wiadomość. Gratulacje. Kolejna świetna wiadomość. Anonim? Podziękuj jeszcze od nas serdecznie w imieniu kocich bied. Z mojego bazarku będzie ok. 100 zł. 2 kotki mają na miesiąc życia.
  3. Wygląda na to, że łapki ma zdrowe. Starsze psy też znajdują domki.
  4. Jak się dziewczynka ogarnie ze zdrowiem , to można będzie ją szybciorem ogłaszać. Jest bardzo urocza.
  5. Wiele osób z dogo " gubi się " . Na szczęście dla zwierzaków, ale niestety to stres dla" gubiacych się ". W teorii powinien rządzić rozsądek, ale w rzeczywistym życiu góruje serce. I tak źle , i tak niedobrze. I jak tu żyć?
  6. Fajne koteczki. Imię Cyganek moim zdaniem jest nietrafione. Kicia jest czarny, to może Bleki by pasowało.
  7. Dziękuję w imieniu kotków. Kotki są ogłaszane. Na miejsce tych, które znalazły domy jadą kolejne. Trudno jest oszczędzić. Bezpłatnych domów tymczasowych brak. sue ma pod opieką aż 30 kotków.
×
×
  • Create New...