Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. A to trza TZmestudio zapytał, on mi to cudo zrobił (jak zwykle zreszta ;) )
  2. Malagosa nie ma....Tomek wyjechał :diabloti: a pan przyjechał :evil_lol:
  3. [quote name='mestudio']A mnie się słucha. Może trafił swój na swego?? :-) TZmestudio[/QUOTE] Chwalipięta :diabloti:
  4. [quote name='mestudio']A mnie się słucha. Może trafił swój na swego?? :-) TZmestudio[/QUOTE] Chwalipięta :diabloti:
  5. Wpadam zerknąć co tam u Pięknego Wielkiego Szu :)
  6. Hej Hopsalindko, jak się miewasz ? :)
  7. Śliczna panienka :)
  8. [quote name='inka33']Dobrze, że Fraszka już się nie frasuje, bo ma dom, w którym się dobrze czuje! :multi:[/QUOTE] Pięknie prawisz psze pani miła :eviltong:
  9. Coś mi już tam Nutuś opowiadała.... w drodze do mestudio jak jechałyśmy :eviltong:
  10. [quote name='3 x']passata to się pozbylismy :evil_lol: [/QUOTE] Wiem, ale starszego modelu, a ten jakiś taki passatowaty mi się wydawał też ;) myślałam, ze to B jest ;) I sie nie pochwali ta Gośka no :mad: [quote name='3 x']prawie - bo po 3 godz im się jazda znudziła i była przerwa serwisowa ;) i potem dalej już znów była symbioza :) chłopaki po raz pierwszy jechały razem z tyłu :)[/QUOTE] no nie dziwie im się, że się znudziła, też bym chciała iść się wylać itd ciekawe czy Tobie dupsko nie zdrętwiało od siedzenia :diabloti: co dobrego przywieźliście z wyprawy ?
  11. Ufff...udało mi się :) No to jestem ;)
  12. [quote name='3 x']jakis zielonkawy ;) edit ważne, że Fredzioch ma miejsce a i Gnojek jeszcze wokół niego może chodzić do czasu pewnie ;) wogóle muszę chłopaków pochwalić w (prawie) idealnej symbiozie przejechały 500 km :)[/QUOTE] Albo mi się zdaje, albo to passat B ? :oops: A czemu w PRAWIE idealnej ? :diabloti:
  13. Oj tak, z Lady to kawał cholery i małpy jest niestety...
  14. [quote name='Gusiaczek'][B][COLOR=#ff0000]"Smaczki to Sepcia ma tam, gdzie u innych psów są dopiero potem... :-P "[/COLOR] [/B] dla mnie ... ? mistrzostwo świata !!!!! :lol:[/QUOTE] Dla mnie też :evil_lol:
  15. A nowy nabytek to jaki ? Sie pochwalić prosze mi tutaj ;)
  16. [quote name='malagos']Jozefko, a cóż to za nieskromny mężczyzna w Twoim banerku??[/QUOTE] A nie wiem...trza TZmestudio zapytać, on mi taki pyknął banerek :)
  17. O kurczaki....chce wiecej takich historyjek :)
  18. [quote name='Nutusia']Och, bo ci ludzie to sami nie wiedzą co chcą. Mają możliwość adopcji psiego ideału, a nie dzwonią...[/QUOTE] Dobrze prawisz Nutuś ;)
  19. Siema babcie, ciocie, siostry ;)
  20. Pampersy wyprane, zdezynfekowane - nikt nic nie pozna :diabloti:
  21. Gooopia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Malagos znowu się załamie co się tutaj wypisuje :diabloti: ale już przyzwyczajona jest do tego :eviltong: Tylko zawsze największą rozpierduche robi wegielkowa :eviltong:
  22. Znaczy się, też nie trzymałaś moczu ? :diabloti:
  23. [quote name='Gusiaczek']Możemy - poszło i dzisiaj :)[/QUOTE] Dzięki Ovolinko :) A Twoja Gusia jak się miewa ? Jak jej zdrówko ?
×
×
  • Create New...