[quote name='3 x']passata to się pozbylismy :evil_lol:
[/QUOTE]
Wiem, ale starszego modelu, a ten jakiś taki passatowaty mi się wydawał też ;) myślałam, ze to B jest ;)
I sie nie pochwali ta Gośka no :mad:
[quote name='3 x']prawie - bo po 3 godz im się jazda znudziła i była przerwa serwisowa ;)
i potem dalej już znów była symbioza :)
chłopaki po raz pierwszy jechały razem z tyłu :)[/QUOTE]
no nie dziwie im się, że się znudziła, też bym chciała iść się wylać itd
ciekawe czy Tobie dupsko nie zdrętwiało od siedzenia :diabloti:
co dobrego przywieźliście z wyprawy ?