Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. Narazie nic nie wiadomo........dzisiaj po południu się chyba wybiore do Azorka :cool3: to zapytam pani Zyty czy ktoś może dzwonił :roll:
  2. AGA....oczywiście, że wiem iż bokserom pomaga cały sztab wspaniałych ludzi :multi:...ale w sumie tylko Ciebie znam z tego całego sztabu :loveu: i dlatego tak napisałam :roll: Psieplasiam wszystkich jeśli kogoś uraziłam......chyba za krótko jestem na dogo :-(
  3. Witaj Margo.....skacz po domek kochana....:-(
  4. Lesio nadal czeka na swojego człowieka :-( Pilnie prosi o dom...:modla::modla:
  5. :-(....:-(....przykre, że nikt nie chce pomóc tej biednej suni....ale mam nadzieje, że telefon znowu zadzwoni i tym razem ktoś pokocha sunie na dobre i złe.....hopaj do góry maleńka
  6. Nikt do psiaka nie zagląda.....:-( :shake:
  7. Przepiękna Huba :loveu:......wierze psinko, że szybko znajdziesz domek...coż za mordka :cool3:
  8. Tak bardzo czekałam na ten dzień...na piątek.....bo wierzyłam, że Smutasek będzie już dzisiaj w domku :-( i przeczytam dobre wieści na jego wątku....a jednak się myliłam i nienawidze PIĄTKÓW :shake:
  9. Betinko takie smutne wieści tu dzisiaj zastaje....:-( Psiunia nadal czeka...:shake:
  10. Koperek bardzo się cieszę, że suni być może się poszczęści i znajdzie domek :roll:....narazie czekam na wieści i nie zapeszam.
  11. Jaka ta psina smutna :-( :-( Matko kochana.......miłośnicy......zaglądać tutaj.......łezka mi się w oku kręci jak patrze na te zdjęcia psiaka......cóż za smutek i tęsknota :-( :shake: :-(
  12. Jesoooo.......coż za piękna mordka :loveu:......niech Cię kochany ktoś zobaczy...jak można "nie kochać" takiego psiaka :-( :-(
  13. Głos oddany na "Maje" :loveu: Jutro głosują znajomi......przynajmniej mam taką nadzieje, dostali maile z małą prośbą i groźbą :evil_lol:
  14. Yona i Ewa_z_zg wielkie dzięki za ogłaszanie psiaka :loveu:
  15. Egle...super wieści aż mi się łezka w oku zakręciła tak pieknie piszesz o Shonku....a zdjęcia to prześlij na maila AgaiTheta (mam nadzieje, ze sie zgodzi i nie ma nic przeciwko, że ją polecam ale ze mnie też "noga" w stawianiu zdjęć na dogo :cool3:) a tak bym chciała zobaczyć tą koffaną mordeczke moją :loveu: Ależ On ma u Ciebie dobrze.......Shon co to za dom tumczasowy Ci sie trafił to tylko Ty wiesz :loveu:
  16. A My z psiakiem skromnie się przypominamy :loveu: Biedny psina :-(
  17. Shit :angryy: ......efektem tego są wakacje......kochani właściciela psiaków :mad:....ale wierze, że mała Huba znajdzie teraz miejsce na ziemi u boku swojego człowieka......Ona ma teraz największe szanse na adopcje bo jest szczeniakiem.......Huba hop do góry ......zobaczcie jaka jestem piękna Huba :loveu::loveu:
  18. Margo skromnie się przypomina :loveu: :loveu: :-(
  19. Gosik AgaiTheta to super kobieta :loveu: :loveu: ależ mi się zrymowało......ale pamietajmy o jego "siostrze" która ma 8 lat i wiesz.......też może byc już "za stara" dla tego schroniska.........teraz szukajmy na cito DT dla suni....Ona jest taka smutna :-( :-( :-( kocham boksie :loveu:
  20. Gosik też o tym myślałam aż mnie :angryy: :angryy: nie będe pisała co.......AgaiTheta ma DT dla jej "brata" a co z sunią :-(......licze, że po ogłoszeniach Marchewy coś się ruszy albo Aga nam pomoże ...........w sumie boksie też mogą zechcieć uśpić gdyż jej wiek będzie już wystarczjący do uśpienia w tym schronisku :shake:......BŁAGAM O DOMEK DLA SUNI.......CHOCIAŻBY DT :placz: :placz: :placz:
  21. Piękny Hektor czeka na swój nowy dom.......obserwatorze z allegro dzwoń bo psinka może Ci umknąć sprzed nosa :eviltong: Hektor hopsa do góry i z ciotką Ziutą śmiga na wirtualny spacerek :painting:..........szkoda, że tylko wirtualny ale wierze, że już niedługo będzie realny z twoim własnym panem i pańcią :loveu:
  22. Barmiś, Barman, Misio vel Bari i Miś wszystkim sie przypomina pięknie.
  23. Hippies co u Maksia łobuziaka :evil_lol: Jak mu dzisiaj minął dzień :cool3:
  24. Ewatr milczy ale jestem dobrej mysli, że wreszcie zadzwoni i Matusz nam napisze dobre wieści bo ile można czekac na domek dla tak pieknego psiaka :shake: :-(
×
×
  • Create New...