Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. Nie chodziło mi o to, że robisz coś bez jej wiedzy, tylko o to, żeby pani wiedziała iż Staruszek to ten psiak, któremu zmarł właściciel.........no żeby go nie pomylić z innym.
  2. :angryy: :angryy: KOCHAM I UWIELBIAM TAKICH WŁAŚCICIELI PSIAKÓW :angryy: :angryy:
  3. Yona wielkie dzięki za ogłoszenia dla Smutaska :loveu:.......wierze, że się uda i ktoś się wkońcu zglosi....że telefon już nie będzie milczał. Betinko a do kogo podałaś namiary w ogłoszeniach....?? Czy w schronisku wiedzą, że ogłaszasz psiaka i jak ktoś będzie dzwonił i pytał o "Smutaska" to będą wiedzieli o którego psiula chodzi??
  4. Obserwatorzy z allegro do dzieła......dzwonić w sprawie Smutaska, przecież On tak tęskni.....nie pozwólcie mu dłużej czekać....ten psiak był całe życie w domku ze swoim kochanym panem a teraz został całkiem sam.....sam w zimnej budzie...bez nikogo :-( :-( :-( "Jeśli w Niebie nie ma psów, to chce po śmierci iśc tam gdzie idą One"
  5. :sweetCyb: superrr......Zgredek będzie miał bude....super. Tylko teraz mi Jolu napisz czy ktoś z Was zawiezie bude do Kasi do Nasielska?? Ania u której jest Barmiś mieszka w Pruszkowie więc moge z nią pogadać czy jedzie do Kasi to by wzieła bude przy okazji. Ale to sobie uzgodnijcie między sobą (KWL, Przyjaciel_Koni) i jak coś dajcie znać.....zadzwonie do Ani i pogadam.
  6. Huzar się wszystkim przypomina.........kto go pokocha?? "Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem ale mając psa jesteś bogaty" Louis Sabin
  7. :-( ....................ale napewno ktoś zadzwoni i telefon przestanie milczeć, zobaczysz Boniuś....jeszcze troszkę
  8. Hmm.....zapalenie oskrzeli ;) a może to tylko wymówka bo chcesz z Maxem spędzać 24 h na dobe :eviltong: przecież to taki kochany faflun, że można z nim być i być i być.......:loveu: Oczywiście żartuje.....kuruj się szybciutko i wracaj do zdrowia :lol: Ucałuj Maxia od ciotki Ziuty.......ależ bym go pomiziała :loveu:
  9. Allcia a czy na kolejną porcję fotek Kazia można liczyć :cool3: Piękny jest ten faflunek :loveu:
  10. Czy ktoś może pojechać i zrobić Remuskowi zdjęcia....?? To bardzo ważne przy ogłoszeniach.....dogomaniacy....jest ktoś z okolic?? Lepsze zdjęcia to o wiele większe szanse na nowy dom bo remusek jest naprawde bardzo ładnym psiakiem.
  11. Paros czy Barmiś ma chociaż jakiegoś obserwatora na allegro :roll:
  12. Betinka odpisz Hakerowi do kogo ma podać kontakt w sprawie psiaka do ogłoszeń, czy do Ciebie czy do schroniska i do Ciebie :roll: I napisz jakiś tekst do ogłoszeń, taki żeby chwycił za serce.....:-( Haker bardzo Ci dziękujemy za pomoc :loveu:
  13. Psina pilnie się przypomina......kto da mu szanse na lepsze życie??
  14. Czy mała ma allegro :roll: Myśle, że znajdzie szybko domek jak jej się zrobi allegro. Może w tytule napisać prośbę o allegro??
  15. Biedny jesteś Smutasku......dla niego każdy dzień to gorsze cierpienie:-(.....czy z allegro się nikt nie odzywa?? Czy Smutasek ma na allegro jakiegoś obserwatora??
  16. Poluje dzisiaj od rana na sąsiada :evil_lol: ale nie przyjechał na działke.....może go deszcz wystraszył. Hmm....o ile dobrze pamiętam to mam w domu jakieś palety, musze zapytać familii....KWL czy deski z palet by się nadały :cool3: Nawet jak Beatka miałaby bude to może warto się spotkać i spróbować coś sklecić z tych desek.......napewno przydadzą się budy. Gwoździ nie mam :placz:
  17. Czy były już jakieś telefony (z allegro) w sprawie Bońka :roll:
  18. Cudowne......... :laugh2_2: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  19. Hippies zdjęcia proszę......:evil_lol: Ja bez codziennej fotorelacji z Maxem nie usne :mad:
  20. Boska, pzresliczna i przekochana:loveu:.....lepsze fotki będą jak tam pojedziemy do Kory z Asiamm to aparatem porobimy zdjęcia bo z telefonu to takie sobie ale lepszy rydz niż nic :lol:
  21. Czy ktoś z tu obecnych wie jak się miewa nasz Moro??
  22. Ok, jak nie będzie miała budy to wtedy pomyśle nad jakimiś deskami i styropianem........i będziemy zbijać z KWL sami :eviltong: Mam nadzieje Krzysiu, ze nie masz nic przeciwko iż wkręcam Cię w robienie budy dla Zgredka :p Tylko najpierw musze pomyśleć skąd dechy itp wziąźć.....jak mi się nie uda to się załamie :placz:............albo sąsiadowi ukradne :evil_lol: u niego stoi wielkkkkaaaa buda a On psiaka nie ma, pytałam go kiedyś czy odsprzeda mi bude i powiedział, że tak (chciałam mieć właśnie na taki przypadek jak ten ze Zgredkiem). Jutro pójde jak będzie i się skromnie :cool3: przypomne, niby ta buda jest do małej renowacji ale napewno się przyda.........mam nadzieje, że sąsiad nie zmienił zdania :mad:
  23. Jak się miewa Tiga....?? Żadna z cioteczek dzisiaj nie zajrzała :angryy: :eviltong:
  24. Shon idziemy na spacer.........:painting:...............:bigcool:
×
×
  • Create New...