Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. No to Maks będziesz miał szelki treningowe :diabloti: a spróbuj tylko pociągnąć pańcie na spacerze :evil_lol:.........phi się zdziwisz troszkę łobuzie jeden :p
  2. Matusz co u Bońka :-( Odwiedziłeś go może ostatnio :roll:
  3. :bigcry: Lusia zdrowiej szybko.........mam nadzieje, że wyniki krwi będą ok....Lusia żadnej babeszjozy nie będzie miała :shake: rozrabiaj kochana rozrabiaj :eviltong: i nie choruj....
  4. Yona wielkie dzięki :Rose: Teraz czekamy do piątku........ale podnosić Staruszka Smutaska trzeba, tak na wszelki wypadek tfu tfu..nie zapeszać znowu :roll:
  5. Aga, czt ten DT to u kogoś z dogo :cool1: Już tęsknie za zdjęciami tego faflunka :placz:
  6. Marchewa dzięki, ża zajrzałas do naszego podopiecznego a Asiamm to normalnie w sobote :mad: jak będziemy jechały do Azorka.........wogóle nie zaglądasz....lanie dostaniesz........hmmm...wiem, ze masz teraz egzaminy ale żeby naszego ślepaczka zaniedbywać :cool3:
  7. No ciotki ...........:angryy: wogóle tu nie zaglądacie do małej Huby :mad: A Ja nadal czekam na wieści jak się mała miewa a tu cisza :cool1:
  8. Jesoooo.......:angryy: co się dzieje z tymi ludzmi :mad: Biedna psina........:-( "Jeśli w Niebie nie ma psów, to chce po śmierci iść tam gdzie idą One"
  9. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: to faflun jeden :mad: Twoja pani jest chora a Ty taki numer wycinasz :angryy:.......to łobuz jeden no :mad:
  10. Pewnie, że pamietamy o Staruszku........i dlatego podnoszę......zobaczymy co przyniesie nam piątek....ale czyż w Staruszku nie można się zakochać od pierwszego wejrzenia?? Zobaczycie, że będzie dobrze..........nie ma innej opcji. Obym nie zapeszyła....tfu...tfu..
  11. Betinko musi przyjść to lepsze jutro....trzeba mocno w to wierzyć....Ja wierze i czekam.....czekam na dzień kiedy pojawi sie tu wpis, że sunia znalazła swój nowy i tym razem KOCHAJĄCY domek :loveu: Nie tak jak w przypadku poprzednich właścicieli :angryy:
  12. Ja też postaram się dorzucić jakiegoś chłopa :evil_lol: ale w godzinach wieczornych tylko nam pasuje :roll: Kasiu napisz co u Zgredka....:loveu:
  13. Ok.... A czy zdjęcia Kamy z nowego domku będą :roll: Ktoś z Was ma z nimi kontakt, jak wogóle się miewa Kama??
  14. Remusek znalazł nowy domek :multi: więc może i Barmankowi sie uda :-(
  15. :bigcool::bigcool: SUPERRR.....ale wieści Krzysiu, wiesz coś więcej na temat domku?? Gdzie teraz Remusek będzie mieszkał.....skąd Ci ludzie się dowiedzieli o psiaku?? :multi: :multi: :multi:
  16. Racja.....też popieram To ciotka Ziuta wybierze się teraz z Kaziem na wirtualny spacerek.....:painting:
  17. Jak się miewa Lusia.....cudna Lusia :loveu:
  18. Czy te dwie budy idą do Kasi do Nasielska?? Ania, która nam załatwiła ten tymczas u Kasi ma duży samochód, mieszka w Pruszkowie, więc może z nią się dogadać :roll:
  19. :multi: super, to czekamy do piątku........już chcę piatek :cool3:
  20. Aga, co tam u fafluna słychać :loveu: :loveu:
  21. On nadal czeka....czy jest ktoś kto pokocha tego psiaka :-(
  22. Jak się miewa Huba ?? Co tu taka cisza :roll: Może mała już znalazła swój domek....bo to przecież taka piekna wielka kulaaa :loveu:
  23. Kto pokocha Lesia....przecież to taki fajny psiak.......:-(
  24. Racja, tylko lać :mad: :mad: :mad: i patrzeć czy równo puchnie..........paranoja jakaś opetała tych ludzi...........jeśli można ich wogóle nazwać ludzmi :cool1:
×
×
  • Create New...