Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. W weekend pojade do Barmisia........porobie mu zdjęcia do ogłoszeń i wymiziam od wszystkich cioteczek i wujków z dogo :cool3: :loveu:
  2. Ufff.......kamień mi z serca spadł :cool3: że się nareszcie pojawiłaś :lol: Super, że psiak pojechał do nowego domku :multi:........teraz tylko doładuj konto :evil_lol: i pisz eska do państwa.....ciekawość mnie zżera :diabloti:
  3. Zalosiu u nas w Azorku na sunie pani Zyta mówi "Misia" a na psiaki " Misio" :evil_lol: więc teraz zadanie dla Ciebie........wymyśl suni imię :cool3: to będą Twoje pierwsze kroki w Azorku :lol:
  4. :placz: :placz: :placz: Gdzie nasza Justine :placz: :placz:
  5. Biedny Smutasek.......już tyle czasu czeka i nadal nic :-( Betinko czy napisałaś do Tundry........może w niej jest jakaś nadzieja :roll:
  6. Piękny faflun :loveu:.....mi On tam bardziej na boksia wygląda :cool3:.......tylko te łapki ma takie troszki nie boksiowate chyba :roll: zresztą tak jak w tytule piszesz.....dog czy bokser......nie ważne....ważne aby to piękne psisko domek znalazło :-(
  7. Piękny pies :loveu: Maxiu ale ci cioteczki szelki ładne sprawiły.......nareszcie nie masz tego sznura na karku :angryy:........dziewczyny jesteście cudowne, że tak szybko zareagowałyście i pomogłyście Maxowi....nie wiadomo czy by długo jeszcze tam pobył........:angryy: Teraz pilnie szukamy domu dla Maxa..........spójrzcie ludziska jaki to wspaniały pies :loveu:, tylko go miziać i miziać. Zdjęcia są super.....:lol:
  8. [quote name='gosikf & dogs']Ziuta 23, jak to nie masz???:hmmmm: Przecież tam pisałaś posty:cool3: Podam Ci na wszelki;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73737[/URL] Pzdr.[/quote] :modla::modla::modla::modla::modla: gosik wybacz.........a pewnie, że mam........chyba za dużo tych boksi ostatnio przybyło....ależ Ja nierozgarnięta jestem......:oops: :oops:
  9. Justine gdzie się podziewasz :mad:......ciotki tu czekają na wieści czy adopcja psiaka "Landseer" się udała a Ty się pod ziemie zapadłaś ;)
  10. Kolejny boksio..:placz: :placz:.........piękny faflunek :loveu:
  11. Już Kasiu patrze
  12. [quote name='Inez']Jak tam? sunia pojechała? Justyna, masz jakieś info?[/quote] Inez.......jak pisałam wcześniej ..........z suni się zrobił piesek :evil_lol: też czekam na info od Justyny czy psina pojechała do nowego domku :roll: :multi:
  13. Wspaniale czytać takie dobre wieści :multi: Egle wymiziaj i wycmokaj Burbonka :loveu: :loveu: Faflunek kochany.....:loveu:
  14. My wszyscy też byśmy chcieli, ale narazie zero jakiegokolwiek zainteresowania psiakiem.......:-(
  15. A tak wogóle to co u Huby słychać.....jak się miewa ta piękność :loveu: :cool3:
  16. Trzymamy kciukasy za domek....:cool3:........i na wieści od Bulabez.
  17. Betinko dopisz w tytule przed słowem sunia, słowo "onkowata"....może wiecej ludzi zajrzy:roll:
  18. To Ja sobie pójde z Lesiem na wirtualny spacer i przy okazji podniose Lesia za nasze cioteczki.......:painting:
  19. Misia wszystkim się pieknie przypomina............i czeka na nowy domek :-(
  20. [quote name='betinka24']Hop Łapciu do góry, nikt tu dziś do ciebie nie zagląda :-([/quote] Zaglądam, zaglądam....:-( ale ciągle nic i nic....ręce opadają, że nikt nie chce naszej Łapci.....:shake:
  21. [quote name='justine.']tylko ze w tym boksie nie ma bud :) jest taki maly boksik z kilkunastoma malymi psiakami.[/quote] Jak tak to super....znaczy się, że kolejna psinka znalazła szybko swój nowy domek....:multi:
  22. Narazie zero wieści jak sunia się aklimatyzuje na nowym terenie. Postaram się zadzwonić wieczorem i zapytam pana Waldka czy już choć ciut się oswoiła z tym panem z auto szrotu.....
  23. [quote name='justine.']to jednak pies :) napisze do tej dziewczyny, wydawala sie przez telefon bardzo sympatyczna, dzisiaj po niego przyjezdzaja, mowilam psu to wczoraj ale na zgode klapnal tylko okiem :)[/quote] :evil_lol: hi hi z suni się zrobił pies :cool3: Justine bardzo się ciesze, że ma domek....a czy pies czy sunia to chyba nie ma znaczenia dla tych ludzi :roll:
  24. [quote name='mariolka']ziuta to nie jest tak ze mowisz ze chcesz psa i psa dostajesz... tu juz wiecej odzewu nie bylo. poza tym szukaja psiaka w okolicy. my z kolei staramy sie nie dawac daleko od wawy zeby móc jakby co kontrolowac domek. Huba rosnie z dnia na dzien :)[/quote] Wiem o tym doskonale, sama szukam domów dla moich podopiecznych ze schroniska w którym jestem wolontariuszką i też nie dajemy psiaków daleko....wiem, ze są adopcje z jednego końca Polski na drugi i dlatego pytałam.....a osoby z dogo pomagają sprawdzać domki jak gdzieś miejsce jest dalej niż nasze okolice.
×
×
  • Create New...