No to super wieści:multi:
Sonia, każdego dnia marzyłam abyś znalazła swoje miejsce na ziemi i udało się....tak samo jak z Remuskiem sie udało....niech Wam się dobrze wiedzie psiaki kochane......
Teraz czas na kolejne bidy z fundacji "Maja"......Saba, Barmiś, psiaki z ulicy czekają.......:-(
KWL dzięki za info :loveu: