Egle...super wieści aż mi się łezka w oku zakręciła tak pieknie piszesz o Shonku....a zdjęcia to prześlij na maila AgaiTheta (mam nadzieje, ze sie zgodzi i nie ma nic przeciwko, że ją polecam ale ze mnie też "noga" w stawianiu zdjęć na dogo :cool3:) a tak bym chciała zobaczyć tą koffaną mordeczke moją :loveu:
Ależ On ma u Ciebie dobrze.......Shon co to za dom tumczasowy Ci sie trafił to tylko Ty wiesz :loveu: