Przeczytałam, zobaczyłam...........miałam nic nie pisać ale ............nie moge....co za skurwy....yn :angryy: :angryy: :angryy: ....siedze i rycze tak jak Beka i zaraz zacznie ryczeć moja Zalosia...panie Lenki......tak bardzo bym chciała wiedzieć kim jesteś :mad: :mad: mój TZ mimo tego iż ciągle się wkurza, że go zaniedbuje przez psiaki i dogo powiedział, że sam się do niego wybierze....nawet jemu poleciała łezka :-o.....a to bardzo dziwne w jego przypadku....nie chcij się dostać w jego ręce :mad: :mad: :angryy: :angryy: