Trzymam za Kropka kciuki :kciuki::kciuki:.....mam nadzieje, że nareszcie pozna co to jest prawdziwy dom, ciepło, pełna miska pysznego jedzonka no i [B][COLOR=Red]obecność kochających go ludzi.....[/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]wierze psiaku, że Ci się uda :lol:[/COLOR][/COLOR]