Anouk jeśli możesz, to prześlij mi adres na priva.........moge tam pojechać jutro lub w niedziele.......potem cały tydzień odpada.
P.S. Czy to jest Żabia Wola koło Mszczonowa??
Niedaleko fundacji Emir??
[quote name='anbra']Dobranoc Smutasku... tak bym chciała, żebyś kolejne noce spędzał w swoim domku.... :(:(:(:(:(:([/quote]
Też bym chciała Betinko........:-( :-(
[quote name='Aldi1']SUNIA ZNALAZŁA DOM [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/n26.gif[/IMG] Wzięła ja moja przyjaciólka [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG]
jak sie cieszę [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/n26.gif[/IMG]
Temat mozna zamknac [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG][/quote]
To super wieści Aldi......bardzo się ciesze, że sunia nie trafiła do schroniska :multi:
[quote name='desdemona']to sie po prostu w glowie nie miesci. jak tak mozna? czy chociaz lepiej sie czuje?[/quote]
Narazie nic nie wiadomo :roll:......czekamy na wieści jak zabieg :-(
Rozmawiałam z KWL.....pojadę do Żabiej Woli sprawdzić DT Sabci.....tylko proszę adres miejsca gdzie przebywa teraz Sabcia.
Już piszę do osoby z Łodzi czy może pojechać sprawdzić DS.
[quote name='anouk92']Czy jest ktoś kto mógłby podjechać do Żabiej Woli i sprawdzić warunki w jakich przebywa Saba?
Ja naprawdę w najbliższym czasie nie dam rady.:shake:[/quote]
Rozmawiałam z KWL, poprosił mnie o wizytę u Saby....pojadę tam....tylko proszę więcej informacji o psiaku i ludziach u których jest na DT.
Matusz też mam taką nadzieje, że w tą sobotę po prostu nie może....jak tylko odpisze co jest przyczyną iż jej nie będzie w sobotę, to plis napisz....mam nadzieje, że to będzie brak czasu :roll:
Dla mnie bomba te imiona...........Asiamm pomyśl sobie co jutro pani Zyta na to powie :lol:, że znowu coś wymyśliłyśmy i Ona się gubi w imionach :evil_lol:.......dla niej to wszystkie Misio i Misia :cool3:
[quote name='KWL']Ziuta ja cię chyba uduszę !!! :-P
Takie cudo koło mnie i ani słowem się nie zająknełaś :-)
[/quote]
:modla::modla::modla::modla::modla: Psieplasiam .........już więcej się to nie powtórzy.....obiecuje :p
[quote name='asiamm']w górę! ciekawe jak się rana goi :roll:[/quote]
Rana goi się dobrze.
Rozmawiałam dzisiaj z panią Zytą i jest już lepiej....psiak bardzo tęskni...jest smutny :-( chociaż ogonek mu lata jak zobaczy człowieka :roll:....ale co mu po tym jak zaraz ten człowiek ginie z jego oczek i idzie do innych psiaków :shake:
[quote name='samoglow']sie beda podobac nawet skany papierowych zdjec - slowo!!!:p[/quote]
:cool2::cool2::cool2: zgadzam się z [B][COLOR=Red]Samoglow :cool3:[/COLOR][/B]