Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. Dżina się wszystkim pięknie przypomina
  2. Larysa, piękny tekst :lol: No to Lesio uważaj teraz bo domki zaczną się o Ciebie bić :lol: Z takim tekstem i tyloma ogłoszeniami to Modliszka nie będzie nic innego robiła tylko telefony odbierała ...............taką mam nadzieje :multi:
  3. :hmmmm::hmmmm:....hmm....powiem szczerze, że nie pamiętam ale jutro będę dzwoniła do pani Zyty to zapytam.
  4. Ehh....serce człowiekowi krwawi jak patrzy na takiego przybitego tęsknotą psiaka :-( :-(.....śledzę wątek Smutaska - Staruszka od samego początku....i nie myślałam, że psina tak długo będzie czekał na kogoś, kogo znowu będzie mógł pokochać :shake:....ale wierze, że los się do Ciebie wkrótce uśmiechnie....już i tak bardzo dużo przeszedłeś :-(
  5. [quote name='beka']Witaj Dżina. Ciotki i co byłyście u dziewczynki?[/quote] Byłyśmy, byłyśmy.........do Dżiny poszła Kasiaprodex i Asiamm ale sunia jak je zobaczyła to schowała się w budzie i zaczęła szczekać. Jest bardzo wystraszona i poniekąd przerażona całą tą sytuacją, nie wiem czemu z własnego kochającego domku, ktoś Ją wyrzucił i znalazła się w schronisku :-(
  6. [quote name='Agnes B.']Śpieszę poinformować, że... Dercia ma nowy domek:loveu: [/quote] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: super......wspaniałe wieści....Derka niech Ci się wiedzie dobrze w nowym domku.....:multi:
  7. Trzymaj się kochana......wyzdrowiejesz i zobaczysz, że nowe domki będą się o Ciebie biły
  8. Nikt tu do nas nie zagląda :-( :-( :-(
  9. [quote name='pusia2405']Czy można prosić o nowe zdjęcia kluseczki??:evil_lol:[/quote] Się przyłącze do Pusi :lol:
  10. Słodki Ty mój, a co Ty robisz na samym końcu...:shake:.....wskakuj na pierwszą stronę....może dzisiaj Cię ktoś zauważy :roll:
  11. Codziennie zaglądam do Smutaska i mam nadzieje, że wkońcu Betinka napisze, że psinka ma domek.......już mija któryś tydzień z rzędu i ciągle nic :shake: :-(
  12. Kasiu czy budy już są?? Udało się Ani je dostarczyć??
  13. [quote name='ewatr'] a dziewczyna to moze lepiej niech sobie pluszaka kupi bo kazdy zywy moze czasem sprawiac problem ..........[/quote] Racja.....:angryy: A Ja i tak czy tak to wierze, że Boniek znajdzie swój domek.....:lol:
  14. [quote name='Zmysł']Czy coś wiemy na temat dzisiejszej wizyty u Emir?[/quote] Wujku Zmyśle...Ja nie jadę dzisiaj do Żabiej Woli do Sabci....była tam już inna pani.......a wieczorem ma pojechać sama pani Joasia z Zielonki :roll:
  15. Maleństwo strasznie płacze jak się go zostawia :-( :-(....serce pęka.
  16. Ząbki widziałyśmy tydzień lub dwa tygodnie temu. Suna jest młodziutka, ząbeczki są piękne, nie pościerane i bielusieńkie. Wet ocenił Ją na 1,5 roku do 2 lat.
  17. Jutro będę miała informacje, czy Szajbusowi uda się załatwić wizytę przedadopcyjną Sabci.
  18. Mam kasze i makaron oraz kostki rosołowe.......nie wiem jeszcze ile dokładnie kilo kaszy i makaronu.....po rozmowie z KWL wiem, że najbardziej potrzebne są wam suche karmy....gdyż u Joasi są problemy z gotowaniem ale może się przyda :roll: :roll:........jeśli tak to podwiozę do KWL.
  19. [quote name='Zmysł']Ziuta, a kiedy jedziesz? Może spotkamy się gdzieś po drodze, bo mam akurat rzeczy dla Emir, a nie mogę jechać.[/quote] Sama jeszcze nie wiem czy Ja będę jechała czy pani Joanna od Moni........jutro się z nią skontaktuje i dokładnie umówimy, która z nas pojedzie :roll:
  20. Jutro zadzwonie do tej pani, dostałam numer od Moni i się umówimy kto pojedzie.
  21. Szyszka jak tylko będziesz coś wiedziała na temat tej wizyty w Łodzi to daj znać.
  22. :Rose::Rose::Rose::buzi:[quote name='morisowa']Barmiś był dziś w wyborczej, może jeszcze ktoś w weekend zadzwoni. Za tydzień też będzie. Jest na stronie adopcyjnej Palucha ( w dziale tymczasowiczów). Zaraz dam go na gumtree, kupsprzedaj, ojej, tresura, petsworld, gratka, na środę do gazety oferta. Jak się rozpędzę, to może jeszcze kilka innych ogłoszeń. No i trzymam kciuki :lol:[/quote] :Rose::Rose::buzi::buzi: dziękuje w imieniu Barmisia i nas wszystkich :loveu:
  23. Kolejny boksio :placz: :placz: :placz:.....piękny faflunek....mam nadzieje, że szybko znajdzie dom.
  24. Dzięki Joli od Jadzi widzę jakieś światełko dla naszej Łapci :roll:.......ale nie chce zapeszać :shake:........czekamy na wieści od Joli.
  25. [quote name='GreenEvil']Jutro bede na sggw, wiec zdam Wam info jak wroce. Mam nadzieje, ze zdjecia uda mi sie zrobic jakies. pzdr GreenEvil[/quote] Dzięki GreenEvil za jakiekolwiek informacje. Lenka kochaniutka trzymaj się mocno, wszystko musi być dobrze.
×
×
  • Create New...