Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. Mam nadzieje, że Bambuś szybko znajdzie wspaniały domek......należy mu się po tym co przeszedł u kochanej :angryy: :angryy: :mad: babci :angryy: :angryy:
  2. [quote name='michelle04']...Ziuta_23 :happy1:[/quote] Uff...kamień mi z serca spadł :evil_lol:...a raczej głaz :cool3:
  3. Modliszko kochana....może trzeba zmienić tytuł na PILNE, PILNE, PILNE...no sama już nie wiem :shake: :shake:....i napisać w pierwszym poście, że psiak już stracił wzrok na jedno oczko bo został pogryziony........:-( :-( :-(
  4. [SIZE=7][B][COLOR=Red]Błagamy o DOM dla Lesia:modla::modla::modla::modla::modla::modla:.....czy ktoś widzi ten tytuł :" grozi mu zagryzienie".....nie pozwólmy mu stracić kolejnego oka....albo nawet życia :shake: :shake: :shake: :shake: :shake:[/COLOR][/B][/SIZE]
  5. [quote name='beka'] Jej przydałby sie tymczas żeby ja oswoić...[/quote] Ehh...tymczas...tylko gdzie Beatko, gdzie :placz: :placz:
  6. Bodziulka a co to za awatar :hmmmm::hmmmm::hmmmm:
  7. [quote name='rita60']Moze by sie przydały jakie aktualne foty Szekspirka na zachete:roll:Gdzie był ogłaszany ?[/quote] ze zdjęciami krucho niestety....nie mamy szelek a na obrożę nie można wziąć małego :-( :-(.......a za kratami to co to za zdjęcia :roll: Będziemy w niedziele u Szekspirka ....może coś wymyślimy Ogłaszany był na allegro i alegratce.
  8. [quote name='ania14p']a burzy, to i ja się boję i co z tego, czy przeszkadza to moim psom, albo moim znajomym? nie, więc i lęki Nikity są do przyjęcia i pokochania razem z całą sunią![/quote] Nie chodziło mi o to, że przez to iż Nikita boi się burzy to ktoś może jej nie adoptować......po prostu wiem jak Ona się zachowuje podczas burzy....i mi jej najnormalniej w świecie szkoda :-( :-(......widziałam psiaki w panice przed burzą...ale Nikita przeżywa to bardzo....co zresztą widać na jednym ze zdjęć, kiedy mało co nie rozwali okna bo tak bardzo chce się dostać do budynku.
  9. [quote name='michelle04']...Ziuta_23 ale mnie ugodziłaś prosto w serce:sadCyber: znaczy,że fotki z pobytu Lusi u mnie są brzydkie tak?:mad:[/quote] No Michelle jakże bym śmiała tak twierdzić, że są brzydkie :shake: :shake: Napisałam, że wszystkie są piękne ale ta fotka chyba najlepsza.....taka śmieszna....zresztą Lusia na każdej fotce zawsze wyglądała inaczej :evil_lol: :evil_lol: Wybać plosiem :modla::modla::modla:
  10. Przypomnę skromnie, że Lesio nadal pilnie szuka domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :modla::modla::modla::modla::modla::modla:
  11. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: wspaniale..... Daisy, napisz coś więcej o nowym domku Molly..... Czy nowy domek się zaloguje na dogo i będziemy mieli wieści jak żyje się Molly :roll:........no i na fotki też liczymy :lol:
  12. [quote name='azzie5']no coś Ty, nic nie szkodzi. Postaram się przekazywać kontakty, jeśli ktoś szukałby suni nie psa.[/quote] :Rose::Rose::Rose:.....wielkie dzięki...a nóż widelec i naszej Nikicie się uda :lol: Nikita - takie imię jej dał wujek KWL A tymczasem Coolerku pokaż się na pierwszej stronce....niech Cię ludziska zobaczą jakiś Ty śliczny :loveu:
  13. :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje:.......o mamo...w weekend.......mam nadzieje, że doczekam :evil_lol:.......przecież dzięki tym wspaniałym zdjęciom Szerusia to mogę normalnie funkcjonować :eviltong: :eviltong:
  14. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: wiedziałam, że Gratis szybko znajdzie domek....wspaniałe wieści...oby więcej takich na dogo.
  15. Właśnie dostałam dwie nowe wiadomości od KWL 1. Sunia od dzisiaj nazywa się [B][COLOR=Red]Nikita :loveu: :loveu: [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]2. Nikita jest na kaukazach w potrzebie :lol: [/COLOR][/COLOR]
  16. [quote name='samoglow']to dawac namiary na kaukaske. Zrobimy Allegro:p[/quote] Sunia ma allegro....kończy się za 2 dni ale narazie cisza :-( :-( To jej wątek.[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6297710#post6297710[/url] Judytko przepraszam za offa....:oops: :oops:
  17. Jutro mają być u nas burze :-( :-(.......a Ona tak się boi burzy :shake:
  18. To może zrobimy jakąś zbiórkę na parę zapasowych kabelków :evil_lol::evil_lol:
  19. A o naszą Kaukasię z Azorka nikt się nie pyta :placz: :placz: :placz:
  20. Głos oddany........narazie mamy pierwsze miejsce....53% :multi: :multi:
  21. [quote name='KWL']Wszystko w porządku :-) Fotki będą jak pojadę zkończyść formalności.[/quote] Oki...to czekamy z niecierpliwością..........jak zwykle :evil_lol: :evil_lol:
  22. Głos oddany....z taką instrukcją wujka Zmysła...szybko poszło W tamtym miesiącu się troszki pogubiłam....:evil_lol: Jesteśmy na 1 miejscu, mamy 53% głosów..... [B][COLOR=Red] Prosimy o głosowanie, wierze iż w tym miesiącu się uda :multi: :multi: [/COLOR][/B]
  23. A ja zapytam czy Maks żyje :evil_lol: :evil_lol:....bo może Hippies go zobaczyła koło kuwety kotów :eviltong:
  24. Boniuś hopsiaj na pierwszą stronę....może teraz Cię ktoś zauważy :-(
  25. Ale słodziutkie zdjęcie....:loveu::loveu: Ona zawsze super wychodzi na zdjęciach :loveu::loveu: Ale zajączek jest chyba najlepszym zdjęciem Lusi jakie widziałam....phi...piękny faflunek z niej :cool3:
×
×
  • Create New...