Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. No Szeruś :loveu: ........jest normalnie cudniasty :loveu: :loveu: Kitek Ja mogę oglądać non stop tego słodziorka :loveu: Tak więc nie krępuj się z wrzucaniem fotek na fotologa :evil_lol::cool3:
  2. Zdrowiej nam Leneczko szybko.....a potem cioteczki znajdą Ci najwspanialszy domek pod słońcem :loveu: :loveu:
  3. Piękny faflunku....znajdź szybko domek :-( :-(
  4. Niech Ci się kochany Bambusiu wiedzie jak najlepiej w nowym domku :multi: :multi: Maćka....dzięki za wspaniały dom dla psiaka :loveu: :loveu:
  5. Brzydalek poszedł do adopcji :multi: :multi: :multi: Dzisiaj się dowiedziałyśmy od pana Waldka :multi: :multi:
  6. No jeszcze nic nie wiem :placz: :placz: Jutro mają zadzwonić :roll: :roll: Ehh.......nie lubię tak czekać :shake:
  7. Dałam boksia na wątek zbiorczy bokserów. Mam nadzieje, że szybko znajdzie domek. W schronisku się psina zmarnuje.
  8. Psineczko kochana....jakaś Ty piękna. Mam nadzieje, że szybko znajdziesz swój domek. Szkoda, że się nie da odczytać tatuażu suni.....:mad: :mad: :mad:
  9. EEEE.....co jest....nie było mnie parę dni...mówię zajrzę do Bońka jak mu się wiedzie w nowym domku.....a On kochany nadal w schronisku :-( :-( :shake:
  10. Zobacz Kitek.....jak napisałaś pytanie czy ktoś Was przygarnie:evil_lol: to cisza tu jak makiem zasiał..:cool3: Się cioteczki wystraszyły i nic a nic nie zaglądają :mad: :mad: :eviltong:
  11. Leneczko kochana trzymaj się mocno :-( :-( Tyle cioteczek o Tobie myśli....bądź dzielna i zdrowiej nam szybko.
  12. Cioteczki jak się miewa Ponguś :roll:........wiecie coś :-(
  13. Trzymam kciuki za zdrówko Toffika :shake: :shake: Zdrowiej nam kochany szybko i do nowego domku śmigaj czym prędzej.
  14. Bambuś jest przepiękny :loveu: :loveu: :loveu: Cioteczki...jesteście wspaniałe, że tak zajmujecie się Bambusiem i innymi psiakami....chylę czoła :lol: :lol:
  15. Wspaniale :multi: :multi: :multi: Wiedziałam, że wszystko się dobrze ułoży....potrzeba tylko czasu... Trzymam za Ciebie kciuki Kajanku :loveu: :loveu:
  16. Piękny :loveu: Potężny :loveu: Przekochany :loveu: Znajdź słonko szybko wspaniały domek.
  17. Ehh.......:-(:-(:-( Przed 18 -stą zadzwonił do mnie pan Waldek z tą wiadomością. Psiak nie miał szans....Onek dobrze zbudowany....i całkiem sprawny fizycznie...a On...słaby wzrok...węch....nie męczył się długo...zaraz po zdarzeniu przyjechał weterynarz i ulżył mu w cierpieniu. Niestety nie było już dla niego szans :shake: :shake: :-(
  18. [quote name='modliszka84']ten agresor to 10 letni dziadek... teraz siedzi w szczeniakarni i uprawia zapasy gębowe ze szczeniakami...[/quote] Rany Julek.....do szczeniaków :crazyeye: :crazyeye:.......czy Oni powariowali w tym schronie :angryy:.........przecież to łakomy kąsek dla takiego agresora....szczeniaki małe to nawet bronić się nie będą :shake: :shake:
  19. [quote name='beka']To świetnie że tyle osób chce jaździć do Azorka.[/quote] No świetnie, świetnie ale i cioteczka Beka też mogłaby się kiedyś z nami zabrać :cool3: :cool3:
  20. [quote name='Bodziulka']Fidelek jeszcze jest na sggw, więc zawsze mogę go wykraść :evil_lol:[/quote] Najpierw to przekonaj rodzinkę do Fidelka albo innego fafluna........to i Ja Ci pomogę wykraść:evil_lol::cool3:
  21. Dałam faflunka na wątek zbiorczy boksi....:-(:-( Kolejna ofiara wakacyjnych porządków :angryy: :angryy:
  22. [quote name='AgusiaTerierka']Bambuś przed adopcją zostanie wykastrowany.[/quote] No to skoro zostanie wykastrowany to chyba mamy IWONKĘ w garści...co cioteczki :evil_lol: :evil_lol:.......wcześniej na swoje usprawiedliwienie miała, że sunie nie są sterylne a Bambo nie kastrowany.......to teraz po sprawie IWONKO....Bambuś do kastracji i na DT do Ciebie :cool3::cool3: To Ja na dzisiaj zmiatam :scared::scared:żeby mi IWONKA kopniaków nie nadawała :evil_lol:
  23. Hi hi hi.........Lusia jest przekochana :loveu: :loveu: :loveu:
  24. [quote name='modliszka84']Ziuta - plakat juz idzie ;) Dzieki! [/quote] Już mam plakat.... Kto może dać Lesiowi dom.........nawet DT :modla::modla::modla::modla::modla:PLISSSS!!!!!!
  25. [quote name='Bodziulka']:D Fidelek za kilka dni będzie miał domek, Pani chce go zabrać, jak zacznie urlop, a do tego czasu będzie go odwiedzać :loveu:[/quote] Bodziulka chyba najwyższy czas zmienić awatar.....tzn..tylko imię boksia zmień :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i zacznij strajk głodowy na dobre :cool3:
×
×
  • Create New...