[quote name='Kitek']
poza tym zrobiła się z niego taka przylepka, że najchętniej spałby z nami w łóżku co noc :cool3: i urządza nam nocne koncerty chrapania :diabloti:
a jak wychodzę do pracy to patrzy na mnie z takim wyrzutem, że najchętniej zostałabym w domu :mad:[/quote]
Jak wszystkie boksie :loveu:.....przytulanki niesamowite i kochane nad życie.
A z tym wychodzeniem do pracy to ma to samo Hippies, która adoptowała boksia Maksia....tylko, że On jej rozwala miski z jedzeniem i wodą i np. suche jedzenie Hippies znajduje w łóżku :evil_lol: po powrocie z pracy.....nie chce jej wogóle wypuścić :shake: