Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. Nikt do małej Sandruni nie zagląda :shake: :-(
  2. Mizianko dla przepięknej Katiuszki :loveu: :loveu: od cioci Ziuty. Śliczna się zrobiła....i jaka dumna na tym ostatnim zdjęciu :cool3:
  3. Maleństwo........co teraz z Tobą będzie :shake: :shake: :-( :-(
  4. JUTRO NA POLSACIE W PROGRAMIE "INTERWENCJA" O GODZ 16.20....BĘDZIE POKAZANA CAŁA PRAWDA O TYMŻE SCHRONISKU.
  5. DOSTAŁAM TAKIE INFO NA GG : Rozeslij wszystkim znajomym -[B][COLOR=Red] jutro - to znaczy wtorek - 21.08. na POLSACIE program "Interwencja" godzina 16:20 Cala prawda o suwalskim schronisku-umieralni [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]Przepraszam za OFFA....zmykam....:scared: żeby nie oberwać :cool3:[/COLOR] [/COLOR][B][COLOR=Red] [/COLOR][/B]
  6. [quote name='żywa']pójdę z Tobą, weźmiemy Efcię i nikt nam sie nie oprze :cool1:[/quote] Idę z Wami dziewczyny....:evil_lol:
  7. Chyba już czas przenieść Zgredzia do "już w nowym domu" :cool3: :cool3: :multi:
  8. Może jeden kot nie wystarcza :eviltong: :cool3: :diabloti:...........Ja mam 3 koty...i nie ma mysz :evil_lol: Proponuje zaopatrzyć się w więcej kotów :evil_lol: :evil_lol:
  9. [quote name='Greven']A [B]teraz uwaga![/B] został znaleziony na środku ruchliwej trasy, wylotówki ze Szczecina. Stał oszołomiony pomiędzy pasami, obojętny na pędzące samochody... stał, a wystarczył jeden krok, by znalazł się pod kołami :placz: To cud, że żyje - że nie zginął na ulicy Dwa razy umknął śmierci. Do trzech razy sztuka...[/quote] On wiedział, że jest ktoś kto mu pomoże.....i wcale nie chciał śmierci....teraz też Jovanek walczy o swoje życie....i oby tak dalej kochany....nie poddawaj się.....tyle ludzi Ci pomaga....musi być dobrze.
  10. [quote name='Ania-Sonia']zywa, wspaniała informacja, byłoby wspaniale, gdybyś wzięła Tytusa na tymczas! :multi: Napisałam sms-a do Bodziulki bo zamartwia się dziewczyna![/quote] Bo Żywa to wspaniała kobieta :loveu: :Rose::Rose::Rose:
  11. [quote name='żywa']Jak możesz [B]ziuta-23[/B] to go zarezerwuj, albo zgarnij jak będziesz miała dokąd.[/quote] ZAREZERWOWANY :multi: Co do zgarnięcia to czekam na ciocię aż przyjedzie z pracy. Musze jej zapytać czy jej syn( mój kochany braciszek :diabloti:)...idzie w tym tygodniu do pracy....jeśli nie to wezmę dzisiaj małego do Kampinosu....i brat będzie z nim wychodził. Ciocia pracuje w Milanówku od 7 do 19 więc w domu jest późno bo zawsze po drodze wstępuje do mnie do Błonia....i wraca do domu po 21.00.....a Tytus nie może siedzieć sam tyle godzin. wzięłabym go do siebie ale z moim Aresem wojna by była więc całkiem odpada :shake: :shake:
  12. [quote name='andzia69']i co??????? żyje bidulek????? byla ta operacja????? piszcie cos!!!!!!![/quote] Właśnie.....co z niuńkiem :shake: :roll:
  13. Czyli co....mam dzwonić do pani Zyty i "zarezerwować" Tytuska tak?? A jeśli chodzi o transport małego (czytałam na bokserach o transporcie dla niego)....to Ja mogę go dowieźć np. do Tesco na Połczyńskiej jeśli tak pasuje. Albo Błonie.....Ożarów....?? Ale i tak szukam mu tymczasu chociaż do niedzieli czy soboty (dopóki Żywa nie będzie mogła go wziąć).....aby jak najszybciej go zabrać stamtąd :shake: :shake:
  14. [quote name='Kluska4']Co u Cezara? Jest dla niego jakieś światełko?[/quote] Podpisuje się pod pytaniem Kluski.....:roll:
  15. Właśnie dostałam sms od pani kierowniczki " Tytus na Ciebie czeka, strasznie płacze" :-( :-( Będe jutro w schronisku....tak strasznie boje się do niego zajrzeć....potem tylko rycze i nie chce go zostawiać :placz: :placz:
  16. Dobranoc kochany Tytusku..........:-( Wiem, że to Twoja druga samotna noc.....w zimnym boksie....mam nadzieje, że się nie poddasz bo dużo cioteczek szuka dla Ciebie domku........za co dziękuje w imieniu Tytuska.
  17. Foxi....czy już wiesz kiedy będziecie :roll: :roll:
  18. :hmmmm::hmmmm::hmmmm:..........może się państwo z suniami urlopują :roll:
  19. trzymaj się Toficzku kochany.....już niedługo będziesz zdrowy.
  20. Rokuś tak strasznie się cieszę!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :bigcool::bigcool::bigcool::bigcool: :cool2::cool2::cool2:
  21. Co tam u naszej Nuteczki słychać :loveu: :loveu: Jak się miewa śliczności :roll: :roll:
  22. [quote name='Danusia12']Ooooooo....właśnie tak bokser płci męskiej powinien wyglądac :multi:[/quote] Racja Danusiu..........ale z każdym dniem w schronisku Tytusek nam zmarnieje....a o nabawieniu się depresji już nie wspomnę :shake: :-(........już wczoraj był pozlepiany kooopką na prawym boku (dwa place wielkości jajek)......a to był jego pierwszy dzień w schronisku :placz:
  23. [quote name='ziuta-23']Psieplasiam :oops: :oops: :modla::modla:...........obiecuję poprawę[/quote] I zaglądam do małej Sanderki........ale nie widać domku :-( :-(
  24. [quote name='MaxSta']Czy już ma imię?[/quote] Tak........nazywa się [B][COLOR=Red]Ludwik :loveu: :loveu:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...