Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. Ula....udało Ci się znaleźć tego linka do programu....??
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]...to teraz za :kciuki: łap ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] Trzymamy...trzymamy za Tenorka cały czas....:thumbs::thumbs::thumbs:
  3. I to się nazywa "SCHRONISKO" :angryy: :angryy:
  4. [quote name='Hippies']To nie dowcip :cool3: tylko trafna sugestia :mad: :diabloti:[/quote] Podpisze się pod słowami cioteczki Hippies :eviltong:
  5. [quote name='AgusiaTerierka']Wszystko na etapie realizacji, jak będzie wiadomo więcej napiszę, trzymajcie kciuki...[/quote] Trzymamy Agusiu trzymamy....i czekamy....mam nadzieje, że po 18.00 już będzie wszystko wiadomo co i jak :multi:
  6. [quote name='caroolcia']i jak??? udało się w końcu skontaktować? gdzie jest ten domek? Może najlepiej jak Ania_i_Koropka albo Agusiaterierka bezpośrednia z tą Pania porozmawiają i opowiedzą o boksiu??[/quote] Domek jest w Tarnowskich Górach.... Narazie Agusia się nie odzywa do Justyny.... Czekamy....jak tylko będe coś wiedziała to od razu napisze
  7. [quote name='jusstyna85']O tej godzinie chyba nie wypada dzwonić... [/quote] Podałam numer do Ani i Kropki żebyś mogła jutro się z nią skontaktować ;)
  8. A widzisz.....mówiłam, że jak weźmiesz końską dawkę to będzie lepiej........przecież lepiej zapobiegać niż leczyć :cool3:
  9. Tak :multi: Zostaje u Kasi w Kocim Azylu :loveu:
  10. [quote name='GreenEvil']Domek wyjechal, wraca w poniedzialek - wtorek wtedy bede cos wiedziala wiecej :) pozdrawiam GreenEvil[/quote] W takim razie niecierpliwie czekamy na wieści co u Leneczki :loveu:
  11. [quote name='AgusiaTerierka']No to Bambo ma jasną sytuację prawną;) ...[/quote] :klacz: :cool2:
  12. Podaje numer telefonu do Ania i Kropka [COLOR=#008000][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B]693633211 lub 691316264 [COLOR=Black]już napisałam SMS DO ANI....może WEJDZIE NA wątek, LUB MI COŚ ODPISZE[/COLOR] [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
  13. [quote name='jusstyna85']Mam dla niego domek, pisałam do AgusiTerrierki na gadu,ale ona nie odpisuje.Ktoś wie dlaczego? Musze dać tej Pani odpowiedź do jutra.[/quote] Justyna sprawdź Agusie na mapie dogo....może tam podała swój numer telefonu. A co do odpowiedzi tej pani to wydaje mi się, że trzeba powiedzieć iż psiak jest nadal do adopcji....w końcu po to jest ten wątek i szuka się domku dla boksia. A czy domek jest sprawdzony :roll:
  14. Panna na włościach :loveu: :cool3: Jedno wielkie szczęście :multi:
  15. Już szukam linka....ale wiem, że można było kiedyś oglądać na necie powtórki.
  16. Brak słów na tego....... :angryy: $#%^&*@ :mad:........ który ją pobił i na dodatek przywiązał do drzewa :shake: :shake: Przeokropny smutek w tych pięknych oczkach :-( :-( :-(
  17. [B][COLOR=Red]WłAśNIE NA TVP3 W "PATROL TRóJKI"...JEST PROGRAM O SCHRONISKU[/COLOR][/B]
  18. [quote name='irenaka']Co u Tenorka tak cicho? Ciotka Irena z Krakowa cały czas myśli o Tenorku. Z ciotką Dorotą opracowałyśmy plan pomocy. Mam nadzieję, że wypali. A cioteczka Beatka jest zakochana w Tenorku i już nas pogania. Mam nadzieję, że nam się uda.[/quote] Ja też trzymam z całych sił.........:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  19. Mareczko....ale zrobiłaś z niej slicznotkę :loveu: :loveu: Można tylko siedzieć i podziwiać jej zdjęcia....cudna jest :lol:
  20. Hippies....jak tam zdrówko :roll:....mam nadzieje, że się nie rozchorowałaś :shake:
  21. Co u Bomberka :roll:......jak się miewa faflunek :loveu:
  22. Jak się miewa nasza ślicznotka :loveu: :loveu:
  23. :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:.........trzymam z całych sił.....:lol:
×
×
  • Create New...