-
Posts
34327 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ziutka
-
Piekny BOKSER Tak bardzo płacze- juz NIE - ma wspaniały domek
Ziutka replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
[quote name='AśkaK']A ja na miejscu tego pana żonę oddałabym do schroniska.:diabloti: [/quote] Racja........też bym zonę oddała do schroniska :mad: :mad:.....wstrętne babsko.....jak można żyć z kimś takim kto nie lubi zwierząt....bo o kochaniu to już nie wspomnę. [COLOR=Black]Rozmawiałam dzisiaj z panią Zytą ale [B][COLOR=Red]TYTUSEK nadal w schronisku..:placz: :placz: Bardzo płacze....nic a nic nie spał....tylko siedzi i patrzy w brame :shake: [/COLOR][/B][/COLOR] -
Sochaczew - LUDWICZEK pies kochający całym sercem JUŻ W DOMKU
Ziutka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Luka link wątku boksia z naszego AZORKA :-( :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6549927#post6549927[/url] -
Ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok...ok
-
[quote name='kasiaprodex']ziuta ubierasz odpowiednie ubranko i idziemy z psiakami na spacer. Onek nie bęzie tak mi dziczał. Powiedzialam sobie że je wyciagne wszystkie to wyciagne: o dwóch mam juz mniej[/quote] O mamma mia..:help1::help1::help1:.....to będzie się działo :evil_lol: No więc tak....:flaming: :wallbash: :modla: :scared: :mdleje: :eek2: To chyba by było na tyle :eviltong:
-
BOKSER w Częstochowie - już NA ZAWSZE u Hippies :)
Ziutka replied to florida_blue's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Martusiu to wątek boksia z mojego "Azorka".....o którym Ci mówiłam :-( :-( :placz: :placz:.........http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6549927#post6549927 -
Piekny BOKSER Tak bardzo płacze- juz NIE - ma wspaniały domek
Ziutka replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
Tytusek jest przekochany. Cały czas siedzi w boksie i przeokropnie płacze......patrzy też tylko w jedno miejsce...w bramę, którą wyszedł jego pan i go zostawił. Jak wyprowadziłyśmy go na mały plac w schronisku to pierwsze co zrobił.....otworzył sobie furtkę i chciał nam zwiać...tak bardzo tęskni. A ciotka blondi...pierwsze co jak zobaczyła Tytuska to się poryczała :oops: :oops: Tak na mnie działają boksie :-( -
Nieszczęśliwa boksia- z kanapy wprost do schronu. WROCŁAW! MA DOM !!!
Ziutka replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Co tam słychać u naszej Naominki "Hrabianki" :loveu: :loveu: -
Byłyśmy dzisiaj z Kasiąprodex w Azorku.........niestety sunia nadal w schronisku....:-( :-(
-
Bokser Rokuś z Olsztyna w nowym domu-zdjęcia ost. str.
Ziutka replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Agusia i co z boksiem :roll: Jaką odpowiedź otrzymałaś od zainteresowanego domku :roll: -
Zdjęć nie będzię :placz: :placz: :placz: Taguś jedzie na mazurki :loveu:....i dopiero po urlopiku będą :cool3:
-
Misio został „wykopany” na ulicę.... ZNALAZŁ DOM I KOCHAJĄCĄ RODZINKĘ
Ziutka replied to paros's topic in Już w nowym domu
Jak minął dzisiejszy spacerek z Barmisiem :loveu: :loveu: -
W-wa, nieduża czarna Sandra błąkała się .... ZNALAZŁA NOWY DOM!!!
Ziutka replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']Ale ciocia [COLOR=Purple][B]Ziuta[/B][/COLOR] jak zaniedbała sunię :shake:[/quote] Psieplasiam :oops: :oops: :modla::modla:...........obiecuję poprawę -
Przerażony bokser pręgusek Tenor..... JUŻ W NOWYM DOMU!
Ziutka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
Jest prześliczny (jak każdy faflun zresztą)....ale strasznie smutny :shake: :-( Maleństwo, gdzie ten Twój domek :roll: -
Sochaczew - LUDWICZEK pies kochający całym sercem JUŻ W DOMKU
Ziutka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']czy on ma ogłoszenia?cy ktos pytał o niego?[/quote] Z tego co pisała wcześniej Luka wynika, że psinka nie ma ogłoszeń. W schronisku nikt o niego nie pytał :shake: :shake: -
Misio został „wykopany” na ulicę.... ZNALAZŁ DOM I KOCHAJĄCĄ RODZINKĘ
Ziutka replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='gris'] tylko nie corka a zona :cool3: [/quote] Ania powiedziała, że z córką :evil_lol:......więc tak napisałam :oops: Ale każdy może się pomylić :cool3: Witamy na dogo....ciesze się, że będziemy mieli bezpośrednią relacje i fotki z domku Barmisia. P.S. Gris...czy Barmiś nadal będzie nazywał się Barmiś :roll: -
Bokser - gronkowiec, grzyb - BwP - Już w Nowym Domku!!!
Ziutka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Nikt do Toffika nie zajrzał przez 5 dni :mad: :mad: -
Bokser Rokuś z Olsztyna w nowym domu-zdjęcia ost. str.
Ziutka replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Trzymamy....:kciuki: -
Misio został „wykopany” na ulicę.... ZNALAZŁ DOM I KOCHAJĄCĄ RODZINKĘ
Ziutka replied to paros's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie kciuki jutro :lol: Pan przyjeżdża ze swoją córką na zapoznanie z Barmisiem :multi: Jeżeli się zdecydują na adopcję to Misio pojedzie do nowego domku dopiero na początku września.....państwo są w trakcie kończenia budowy domu w Mrągowie....więc czeka ich przeprowadzka z Warszawy do Mrągowa i jak się urządzą to Misio pojedzie :loveu: Ale z rozmowy z Anią wynika to iż pan już się zakochał w Barmisiu......teraz tylko córkę musi oczarować :cool3: -
A ja poproszę o nowe zdjęcia Tagusia....:loveu: :loveu: