[quote name='Nutusia']
A Myszka Obraczusiowa jest do adopcji?... Był problem alergii dziecka, ale ucichło na wątku.
[/QUOTE]
Nie, nie jest do adopcji :) Narazie sytuacja opanowana, zobaczymy jak dalej ;)
[quote name='Gosiapk']
Przeczytałam: Ziutka wróciła z adopcji. :roflt:[/QUOTE]
Noooo - chcesz mnie ?