[quote name='mestudio']Super, nie miałaś tu kiedy na tej miotle przylecieć? Kontrolujesz nas? :-)[/QUOTE]
Nie tam, jaka kontrola - znowu ? :eviltong: Siedze po cichu zawsze, jak mam coś [B][I]mundrego [/I][/B]do napisania to sie odzywam ;)
I tak musimy zmniejszyć koszty psów hotelowych bo oprócz 4-ech w hotelach mamy 2 w dt i tamte tez trzeba karmić i kombinować, ech - masakra jakaś.[/QUOTE]
Coś bedziemy myśleć...
Ślij mi psiaki z bazarku, te hotelowe i DT