Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. Nutuś, na allegro kosztowało 50zł. Ty nie musisz mieć dla siebie :) bo psiaki biegaja przecież blisko domu a to nie wlezie na psie do chałupy, nawet na psa nie wejdzie bo odstrasza ultradzwiekami. Mysle, ze dla psiaków tylko mozna kupić i chyba nie dla kazdego nawet :)
  2. [quote name='Nutusia']Googlując scudo wyskakuje... fiat albo środek na owady, o którym koniarze piszą, że działa do godziny - zapodasz linka z opisem tego produktu?...[/QUOTE] Prosze :) [url]http://dogzone.iai-shop.com/product-pol-15-ELEKTRONICZNE-URZADZENIE-DO-ODSTRASZANIA-KLESZCZY-I-PCHEL.html[/url] jeszcze wczoraj były na allegro, ale widzę, ze już sprzedane...
  3. [quote name='*Gajowa*']Simba duży psiak w typie leonbergera [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-vTaIJeDIakc/UwUHGcxkRLI/AAAAAAAAY2U/xLwDuKGGZPo/s640/!cid_7E6C9ACE-D0D4-42CE-B516-E389BB6BBCEE%40Home.jpg[/URL] był u mnie w DT i wczoraj pojechał do nowego domu.[/QUOTE] Marta - już ? Ale szybko! A ja dopiero co wczoraj pisałam do Ewy, czy potrzebuje czegoś dla Simby a tu prosze, już w domku :multi: Super wieści, dziekuje Wam bardzo.
  4. Bardzo skuteczne na kleszcze jest scudo! Działa też na ludzi, nie wniesiesz kleszcza do domu nawet bo dziala w promieniu 15 metrów :)
  5. [quote name='kejciu']Zapraszam na bazarek ogłoszeniowy - pakiet ogłoszeń to tylko 3 zł 25% dla Kajtuna link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251587-Og%C5%82oszeniowy-3z%C5%82-przy-5-pakietach-6-pakiet-GRATIS!!!!!?p=21950879#post21950879[/URL][/QUOTE] Serdecznie zapraszamy :)
  6. [quote name='kejciu']Zaglądaj do nas częściej:) dobry Duszku :)[/QUOTE] Codziennie zaglądam, tylko cicho siedze ;)
  7. Zaglądam do Ciebie Wieruszko :) i drapie Cie w uszko ;)
  8. I ja jestem u Majeczki :) Cudeńko :) Marysiu, moge Majeczke ogłosić jak chcesz :)
  9. Vanilko, trzymaj tak dalej, bo czaruje cały czas zeby nie było niespodzianek w domu!
  10. Nie puszczam kciuków !!!
  11. Ewa, doszły pieniążki z bazarku ? JAk tak to prosze potwierdz na bazarku, to zamknę go wreszcie. To bazarek z pierwszego banerka mojego.
  12. I ja kciuki trzymam :)
  13. Przelałam z mojego pierwszego bazarku 584 zł na konto mestudio Prosze o potwierdzenie na wątku : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249528[/url]
  14. [quote name='eliza_sk']Małgoś, przecież to pięęęękny pies - dobre zdjęcia i zaraz na kanapie się znajdzie.[/QUOTE] Też tak uważam :)
  15. W rzeczy samej to mi sie zdjęcia nie otwieraja :( ehh
  16. 1. [URL]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/confirmpage/57AZt/activate/[/URL] 2. [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/srodmiescie/vanilka-cud-dziewczynka-570235424[/URL] 3. [URL]http://www.morusek.pl/dodaj_ogloszenie/dodaj.php[/URL] 4. [URL]http://doadopcji.pl/[/URL] 5. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,91495,Lw==.html[/URL] 6. [URL]http://alegratka.pl/aktywuj-ogloszenie/[/URL] 7. [URL]http://ogloszenia.wp.pl/?ticaid=112467[/URL] 8. [URL]http://naszemiasto.pl/[/URL] 9. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Vanilka-cud-dziewczynka,105647[/URL] 10. [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] 11. [URL]http://www.adin.pl/panel/[/URL] 12. [URL]http://www.olx.pl/posting_success.php[/URL] 13. [URL]http://owi.pl/dodaj/drobne[/URL] 14. [URL]http://sloniu.pl/index.php?view=post&cityid=2&lang=pl&catid=15&subcatid=108&shortcutregion=&[/URL] 15. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Vanilka---cud-dziewczynka-id85388.html[/URL] 16. [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=11143[/URL] 17. [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art18436,vanilka-cud-dziewczynka.html[/URL] 18. [URL]http://www.oddam-psa.pl/publikuje-nowe-ogloszenie.htm[/URL] 19. [URL]http://www.hodowcy.com.pl/adm/ed9de51cd858b48a5184315e3d54e988&added=1[/URL] 20. [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=21631[/URL]
  17. Oby sie udalo Fiziulcowi malemu :)
  18. Zagladam po cichu jak zawsze....codziennie...
×
×
  • Create New...