Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. Kochana Wiercia :) A Kokocha jakie ma uszy na tej fotce, zając :D
  2. [quote name='kejciu']nie wasza a NASZA :) wbijaj sis :) o każdej godzinie przy okazji wycałujesz naszą ( naszego ale do rymu mi nie pasowało ) TOFINIĘ :D[/QUOTE] A jak wbije i sie nie wybije ? Co bedzie ? :cool3:
  3. A ja napisze tyle, że nażarłam sie jak świnka - jak zwykle :eek2:
  4. [quote name='kejciu']Na spokojnie :) spotkam się z p. Elą i zobaczymy :) Ziutka wbijaj do nas! :) to też będziesz miała swoje prawo głosu! :) w tej sprawie :)[/QUOTE] Kto wie ? :) Chociaż to ma być wasza osobista rozmowa, to nie bede się wtrącać :eviltong: Ale gdyby mi się udało, dam znaka rzecz jasna ( przeca to i o mojego psa chodzi :mad: )
  5. [quote name='kejciu']Chodzi chyba o to że osoby które oddały Wierkę po adopcji - przekazały informację że Wierka pokazywała podobno zęby na psa rezydenta :-) Ale o czym my tu... Wierka nie dostała szansy - po 4 dniach zwrócona jak śmieć z adopcji - no cóż na jej miejsce może domek [B]znajdzie inny piesek [/B]- może mniejszy - może większy i obawy pogryzienia będą ograniczone do minimum - a na Wierkę czeka gdzieś TEN dom :)[/QUOTE] Pewnie, że czeka! I znajdziemy jej najlepszy dom pod słońcem :) A jeśli chodzi o domek, to może i państwo wezmą innego pieska, pewnie znowu go oddadzą po kilku dniach :cool1: Czy miałaś na myśli potencjalny BDT Wierki, że jej nie weźmie ?
  6. [HR][/HR][quote name='kejciu']Pewna osoba zaoferowała wziąść Wierkę na BDT do siebie ( mieszka na moim osiedlu ) W sumie ze mną rozmowy konkretnej jeszcze nie było ale z tego co wiem zaczęrpnęła wiedzy od Nutusi na temat Wiery ( przy okazji rozmowy o adopcji Iki ) Nie wiadomo czy coś z tego będzie - narazie trzymajmy kciuki - pani Ela zdziwiła się że [COLOR=#ff0000][I][B]Wierka ma podobno łatkę psa który rzuca się na inne[/B][/I][/COLOR] a ona ma jeszcze inne psiaki w domu - ale jak tylko będę miała okazję wytłumaczę jej dokładnie dlaczego wróciła z adopcji i że z obserwacji w hoteliku Wiera pięknie dogaduje się z innymi psimi rówieśnikami :)[/QUOTE] Jak to łatkę psa, który rzuca się na psy ? Nie rozumiem ??? :crazyeye: Co Ty wogóle piszesz :hmmmm: Dexterko, jest coś o czym nie wiem/y ?
  7. [quote name='Mattilu']To wtedy ucalujcie ten nos tez ode mnie:)[/QUOTE] Ma sie rozumieć :)
  8. [quote name='kejciu']Podczytuję :):):)[/QUOTE] Ja też nieustannie ;)
  9. [quote name='kejciu']a my z Ziutką tak żałujemy że dzieli nas prawie 400km od Wierki... ale jak nam strzeli coś do głowy to na spontanie pojedziemy ucałować w nosek :):):)[/QUOTE] Dobrze prawisz :):):)
  10. [quote name='kejciu']Wyróżniłam KOKO OLX - 5,99zł do 22.06[/QUOTE] To w takim razie ja też wyróżniam moje :)
  11. [quote name='dexterka'] No to zaczynamy kciukanie od początku:)[/QUOTE] Ja jeszcze nie puściłam, trzymam cały czas :)
  12. Mało się tu wypowiadam na wątku ;) Ale dzisiaj jakoś mnie zebrało... Piszemy z Kasią kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt sms'ów dziennie. O Toficzku synusiu naszym, o sprawach osobistych itd. Przedwczoraj dostałam któregoś z rzędu sms'a od Kasi o Tofisu i na końcu było napisane : Strasznie go kocham :loveu: Wzruszyłam się przy tym bardzo, to piękne Kasiu co zrobiłaś, że wzięłaś Tofisia do siebie... Staruszka, ktory miał byc uśpiony, zapomniany gdzieś tam w schronisku. Doceniam wszystkich ludzi, którzy biorą psiaki na DT i chylę im czoła, ale najbardziej poruszają mnie takie historie, gdzie ktoś nie patrzy na wiek, stan psychiczny i fizyczny psa i decyduje się dać psiakowi dom "na starość" Dziękuje Ci za to, że jesteś i że pokochałaś Tofisia tak jak ja ( bo wiesz, że go kocham :loveu: ) mimo, że na odległość :-( ale mam nadzieje, że niedługo zawitasz z nim u mnie na piżama party :evil_lol: Dużo jeszcze bym mogła napisać, ale i tak jak na mnie to jest za długo :eviltong: JESTEŚ WIELKA :buzi:
  13. [quote name='konfirm13']To są pytania, na które nie ma sensownych odpowiedzi :shake:. Wiera i Koko, powinny już od dawna domkować. Pozdrawiam po dłuzszym niebycie dogomaniackim :) i trzymam kciuki za domki dla dziewczynek :0[/QUOTE] Trzymaj i nie puszczaj :)
  14. [quote name='bukowa']nie rozumiem, jak taki śliczny psiak nie może znaleźć domku czemu się o nią nie biją?[/QUOTE] Też sobie codziennie z Kasia zadajemy to pytanie...
  15. Czarujemy nadal...aby Bodek się dobrze "przyjął" w rodzinie :):):)
  16. Ale wieści super :) Znaczy się, że dobrze w kotle mieszałysmy - Czarownice :D
  17. [quote name='malagos'] wygląda na jakieś zmiany w mózgu, nie?[/QUOTE] Jutro jedziemy na 21:00 do dr. Olkowskiego na konsultacje, zobaczymy co powie...
  18. [quote name='Annaa4']Poleciało dla Koko 100zł proszę po zaksięgowaniu wpłaty potwierdzić tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252391-ROZLICZAM-dla-BINGO-KOKO-I-FARY[/URL][/QUOTE] Bardzo dziękujemy :)
  19. Czekamy na wieści czy sie udało :)
  20. [quote name='kejciu']Heh taka odmiana co? bo wczoraj był mega kryzys - niech ZIUTKA się wypowie hehe zadzwoniła a ja nawet słowa nie mogłam powiedzieć przez łzy....tak mi się jakoś zebrało - i se żeśmy nie pogadały nawet :D[/QUOTE] Oj tak, Kasiulek miała wczoraj mega kryzys, ale żeśmy sobie pomilczały troszkę w słuchawce, troszkę ją rozweseliłam momentami i wiedziałam, że dzisiaj będzie dobrze :loveu: każdy z nas ma chwile słabości :eviltong: Jejciu, dobrze, że się synuś nie udławił tym ząbkiem...
×
×
  • Create New...