Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. [quote name='mari23']chyba dobre wieści ? :)[/QUOTE] Narazie wszystko jest na dobrej drodze :)
  2. Jak coś, służę ogłoszeniami dla suni i drugiego dzikuska
  3. [quote name='Gusiaczek']Nie tylko u Tofina - nigdy więcej trzech bazarków na łeb nie wezmę, bo nie ogarniam - spieszyłam się przed urlopem.... A lanie zawsze się przyda, by lany się opamiętał ;)[/QUOTE] W zupełności się zgadzam...nie jest to normalne :D można oszaleć z wpłatami, wysyłkami itd. Kejt, Ty to już wogole wymiatasz czubku mój ;)
  4. [quote name='Nutusia']I czy w ogóle miało co pójść?...[/QUOTE] Miało...miało ;)
  5. [quote name='Gusiaczek']Ależ miałam zaległości u Tofina :oops: , już nadrobiłam i serdeczne pozdrowienia zostawiam :)[/QUOTE] Bardzo brzydko, że takie zaległości masz ! Bedzie lanie jak nic :D ;)
  6. Ciekawa jestem jak poszło....
  7. [quote name='Gusiaczek']Jak zawsze z przyjemnością pogościlam się u Was :)[/QUOTE] Ja też :) Wiem, że to wątek tymczasowiczów...ale dajcie fote "mojej" Fiźki :)
  8. [quote name='kejciu']No już robot kuchenny wyjmuje :D a czy polewa będzie to zależy czy będziesz Kierowcą czy Z kierowcą :D[/QUOTE] A czy Tofiś też mnie tak wypatruje jak Stefan ? :D
  9. [quote name='kejciu']Ciocia niech się pakuje i na dancingi do Tofisia niech wpada! :) utulić, pokochać i wycałować :)!!!![/QUOTE] A ciasto....upsss, sorkje... POLEWA :diabloti: będzie ? :cool3:
  10. Tofiś, pakuj sie w bryke i wpadaj do Ziutki na bajo bongo :D
  11. [quote name='kejciu']Pozdrowić proszę koniecznie :):):)[/QUOTE] Tak...tak !!! Od Ziutki też :)
  12. [I][B]Se[/B][/I] zaglądam ;)
  13. [quote name='dexterka'] Umówiliśmy się na zapoznanie na najbliższą niedzielę, Państwo mówili,że chcą ją najpierw poznać, potem zrobić pa i potem jeszcze mogą kilka razy przyjechać ,żeby suczka się z nimi oswoiła :) Mpoim zdaniem to bardzo dobrze o nich świadczy!! Mnie niestety w niedzielę wypadł wyjazd , ale przyjmie ich mój mąż i wstępnie wypyta. Oby w końcu coś z tego wyszło.Trzymamy kciuki!![/QUOTE] Kciukam - nie zapeszam ;)
  14. Nieaktualne
  15. Kajtek bez majtek, gdzie ten twój domek :( ?
  16. [quote name='inka33']Był telefon. Na razie bez ekscytacji, [I][B]ale kto wie...? [/B][/I]:kciuki: [/QUOTE] Kto wie...kto wie ;)
  17. [quote name='inka33'] Aha, już napisałam Mazowszance sms-em, to i Wam powiem - druga zrywka z gofrowej tablicy znikła! :kciuki:[/QUOTE] To kciukamy w takim razie :)
  18. [quote name='mestudio']Nie odpowiadam na prowokacje - bo to jawna prowokacja :-)[/QUOTE] Jesteś w błędzie (tym razem :eviltong: )
  19. [IMG]http://images61.fotosik.pl/1143/6e35018111ffb797gen.jpg[/IMG] Oooooo tu mam Lisia :D ;)
  20. Może zasiąde na tych meblach niedługo ;)
  21. [quote name='inka33']Ale masz teraz ładny! :klacz:[/QUOTE] Prawda ? :):):)
×
×
  • Create New...