[quote name='Mattilu']Wierka jest mala i ladna i prawie mloda![/QUOTE]
Oczywiście, że jest ładna, mała i młoda - tyle, że dla nas, ale wiekszość ludzi "ładna i młoda" rozumie całkiem inaczej niestety :(
[quote name='malagos']To dobrego dnia życzę, i tygodnia całego![/QUOTE]
A wzajemnie :)
[quote name='kejciu']Zapraszam na bazarek dla Stefana [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257234-Pieluszki-i-chusteczki-nawilżane-DLA-DZIECI-na-utrzymanie-STEFANA-w-BDT-do-21-09[/URL][/QUOTE]
Idziemy czym prędzej :)
[quote name='malagos']Bo gdyby to była młodziutka biała psinka, albo rasowa jamniczka, to byłoby zainterowanie, - a tak, to...[/QUOTE]
Dokładnie Gosiu, mała, młoda, ładna - to i do domu by raz dwa poszła.
Ale i Wierka znajdzie swój domek :)
[quote name='Marysia O.']Dziękuję Ziutko:)
Przesłałam trochę przeredagowany tekst z nowymi zdjęciami:)[/QUOTE]
Ok :)
Jak coś to napisz jeszcze drugi i wyślij z innymi fotkami, to się zrobi "podwójnie" ;)
[quote name='Nutusia']
Zamieniłabyś się na kota? ;)
[/QUOTE]
Pewnie by nie zamieniła, ale nawet jeśli, to i tak masz za duży zwierzyniec, byś musiała wszystkie wyadoptować żeby mieć w posiadaniu Stefana :eviltong:
Szukamy dla Stefa domu bez innych zwierząt.
[quote name='Marysia O.']Pani myślała, że Coco jest, uwaga... szczeniakiem labradora!:diabloti: Kiedy jej wyjaśniłam, że nie koniecznie (:evil_lol:), umilkła. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.[/QUOTE]
No cóż .... :diabloti:
[quote name='mestudio']Bardzo, bardzo dziękujemy! Weszłam na sekundę, a tu taka niespodzianka. W ogóle mam weekend dobrych niespodzianek :-).
A teraz jedziemy odwieźć mała Fruzię rozrabiakę, a ponieważ pada deszcz to i tak byśmy siedzieli w domu więc posiedzimy w samochodzie pożytecznie :-).[/QUOTE]
Spokojnej drogi Kochani :)