-
Posts
23762 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sleepingbyday
-
Madox już w domu :-). Powodzenia!
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
hej! dzięki! zalewasz nas fotkami, rozpieszczasz! A tymczasem - czy z opłatami sponsora wszystko ok teraz? czy szykuja się jakieś wydatki, np wet? jeśli tak, plis, dawaj znać jak najszybciej, jak tylko zaplanujesz, bo zbieranie kaski troche moze potrwać. planuje koleje ogłoszenia, nie ma co. -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
sleepingbyday replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
a ja w kwestii finansowej: ludziska, zajrzyjcie na ten bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250900-***-Lotto-z-Plusem-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-lutego[/url] kasa idzie na wylosowanego [B]staruszka w bdt[/B] -
dziewczyny, cisowianka, jest takie lotto, cała pula może przypaść zgłoszonemu staruszkowi, jeśli jest w bdt: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250900-***-Lotto-z-Plusem-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-lutego[/url]
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
sleepingbyday replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
hej, kto ma znajomego staruszka w bdt, to polecam lotto - cała pula dla wytypowanego seniora: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250900-***-Lotto-z-Plusem-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-lutego[/url] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
sleepingbyday replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
do czego służy berneńczyk: [video=youtube;HTPOSdyA7Uo]https://www.youtube.com/watch?v=HTPOSdyA7Uo[/video] -
wow, aramis w biegu!
-
bo może nie może wydac opinii, której oczekują władze?
-
nie wygląda, jakby chciał sie wyprowadzać ;-)
-
kobieta jest chora, na to samo co villas, wahl i parę innych, znanych i mniej znanych. absolutnie powinna mieć psy odebrane. nie będę tego oglądać, nie chcę.
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
sleepingbyday replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']A ten poprzedzajacy reportaż na TVN widziałyście? Aż mną trzęsło, jak baba czarnulka widłami załatwiła.....[/QUOTE] nic nie oglądałam i chyba dobrze... [quote name='dziuniek']Lupusik nie może chodzić.[/QUOTE] dziuniek, co się dzieje?? -
o słodka jest. z sikaniem trudno, co począć. jak miałam 4kilowgo tymczasa sikającego w domu, to za każdym razem pocieszałam się, że na szczęście to nie owczarek, więc "nieco mniej" sika ;-)
-
cham jeden. mam opóźnienie w deklaracjach, bo w domu kisnę z powodu anginy od dwóch tygodni. będe nadrabiać po powrocie do pracy, z domu nie przelewam.
-
pieskie MEMY, MUZYKA, KAMPANIE SPOŁECZNE...
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Off Topic
hy hy, no własnie.niestety czeba speutac 1024 peutów... [B]edit:[/B] wymiękłam :evil_lol: [video=youtube;HTPOSdyA7Uo]https://www.youtube.com/watch?v=HTPOSdyA7Uo[/video] -
Madox już w domu :-). Powodzenia!
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
no tak, czy on będzie chcial iść do ds, to nie jest pewne ;-), patrząc na zdjęcia. ajć, dzięki bardzo za pamięć, oraz za ogłoszenie,oby zadziałało! -
pieskie MEMY, MUZYKA, KAMPANIE SPOŁECZNE...
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Off Topic
peuta, nie peut. to jest taki, co sie bez sensu peuta ;-) -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
sleepingbyday replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
przesłałam dalej. szkoda psa. my od końca grudnia szukamy niewidomego pietii, teżbojącego sie ludzi,trzymam kciuki. -
dziewczyny,możecie się rozglądaćw okolicy i dać znac znajomym? pies zaginał z dt, okolice wawra: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/190811-W-wa-KOSZYCZEK-NIECHCIANYCH-STARUSZK%C3%93W-spis-str-1-i-2?p=21847342#post21847342[/url]
-
Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku
sleepingbyday replied to Javena's topic in Akcje
jak ci sie udało takie wielkie sygnatury zrobić? mi zawsze system pokazuje, ze za duże i nie zgadza się na akceptacje. układy masz z programem, czy jak?