Jump to content
Dogomania

sleepingbyday

Members
  • Posts

    23762
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by sleepingbyday

  1. hej! dzięki! zalewasz nas fotkami, rozpieszczasz! A tymczasem - czy z opłatami sponsora wszystko ok teraz? czy szykuja się jakieś wydatki, np wet? jeśli tak, plis, dawaj znać jak najszybciej, jak tylko zaplanujesz, bo zbieranie kaski troche moze potrwać. planuje koleje ogłoszenia, nie ma co.
  2. a ja w kwestii finansowej: ludziska, zajrzyjcie na ten bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250900-***-Lotto-z-Plusem-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-lutego[/url] kasa idzie na wylosowanego [B]staruszka w bdt[/B]
  3. kto ma w bdt staruszka, może zgarnąć całą pulę z lotto: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250900-***-Lotto-z-Plusem-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-lutego[/url]
  4. siekowa i inni: jeśli macie 1) znajomego staruszka, 2) w bdt to jest do wygrania pula z lotto: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250900-***-Lotto-z-Plusem-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-lutego[/url]
  5. dziewczyny, cisowianka, jest takie lotto, cała pula może przypaść zgłoszonemu staruszkowi, jeśli jest w bdt: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250900-***-Lotto-z-Plusem-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-lutego[/url]
  6. hej, kto ma znajomego staruszka w bdt, to polecam lotto - cała pula dla wytypowanego seniora: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250900-***-Lotto-z-Plusem-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-lutego[/url]
  7. jeżeli macie jakies znajome staruszki w bdt, niekoniecznie ONki, to zajrzyjcie do loterii, gdzie wygrana idzie na wytypowanego dziadka w bdt: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250900-***-Lotto-z-Plusem-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-lutego[/url]
  8. APSA, dziewczyny, zajrzyjcie na bazarek rosi, takie lotto, cała wygrana może dla wytypowanego staruszka w bdt przypaść: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250900-***-Lotto-z-Plusem-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-lutego[/url]
  9. poszła moja deklaracja dopiero, sorki, chora byłam i nie mogłam przelewać.
  10. własnie poszła moja bida-deklaracja, powinna byc jutro na koncie.
  11. do czego służy berneńczyk: [video=youtube;HTPOSdyA7Uo]https://www.youtube.com/watch?v=HTPOSdyA7Uo[/video]
  12. wow, aramis w biegu!
  13. bo może nie może wydac opinii, której oczekują władze?
  14. nie wygląda, jakby chciał sie wyprowadzać ;-)
  15. kobieta jest chora, na to samo co villas, wahl i parę innych, znanych i mniej znanych. absolutnie powinna mieć psy odebrane. nie będę tego oglądać, nie chcę.
  16. [quote name='malagos']A ten poprzedzajacy reportaż na TVN widziałyście? Aż mną trzęsło, jak baba czarnulka widłami załatwiła.....[/QUOTE] nic nie oglądałam i chyba dobrze... [quote name='dziuniek']Lupusik nie może chodzić.[/QUOTE] dziuniek, co się dzieje??
  17. o słodka jest. z sikaniem trudno, co począć. jak miałam 4kilowgo tymczasa sikającego w domu, to za każdym razem pocieszałam się, że na szczęście to nie owczarek, więc "nieco mniej" sika ;-)
  18. cham jeden. mam opóźnienie w deklaracjach, bo w domu kisnę z powodu anginy od dwóch tygodni. będe nadrabiać po powrocie do pracy, z domu nie przelewam.
  19. hy hy, no własnie.niestety czeba speutac 1024 peutów... [B]edit:[/B] wymiękłam :evil_lol: [video=youtube;HTPOSdyA7Uo]https://www.youtube.com/watch?v=HTPOSdyA7Uo[/video]
  20. no tak, czy on będzie chcial iść do ds, to nie jest pewne ;-), patrząc na zdjęcia. ajć, dzięki bardzo za pamięć, oraz za ogłoszenie,oby zadziałało!
  21. peuta, nie peut. to jest taki, co sie bez sensu peuta ;-)
  22. przesłałam dalej. szkoda psa. my od końca grudnia szukamy niewidomego pietii, teżbojącego sie ludzi,trzymam kciuki.
  23. dziewczyny,możecie się rozglądaćw okolicy i dać znac znajomym? pies zaginał z dt, okolice wawra: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/190811-W-wa-KOSZYCZEK-NIECHCIANYCH-STARUSZK%C3%93W-spis-str-1-i-2?p=21847342#post21847342[/url]
  24. jak ci sie udało takie wielkie sygnatury zrobić? mi zawsze system pokazuje, ze za duże i nie zgadza się na akceptacje. układy masz z programem, czy jak?
×
×
  • Create New...