-
Posts
23762 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sleepingbyday
-
pieskie MEMY, MUZYKA, KAMPANIE SPOŁECZNE...
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Off Topic
[IMG]http://img3.repostuj.pl/20140225081457uid2518.jpg[/IMG] -
tenisowa piłka jak nic, ale w smakowitym, wydziamganym wcieleniu. ja myślę, że aramis przez okno ma bliżej na dwór po prostu..... :-)
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
sleepingbyday replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
no i tylko jesienią ;-) -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
sleepingbyday replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
przydeptać?? mi się zdarza na spacerach dość często, ale obce koopy i bezwiednie ;-) -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
sleepingbyday replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='4Łapki']Ha, a propos, moja ciocia poszła ze znajomą do schroniska w Irlandii. Znajoma niunia i "chłopco-dziewczynkuje" do psów, co wprawiło pracowników w osłupienie i panikę zarazem - gdy przeszły przez boksy i poszły do biura, by się zapytać o wybraną suczkę, znajoma powiedziała coś w stylu "W boksie X siedzi taka czarna dziewczynka...". Zanim skończyła zdanie, pracownicy wybiegli w popłochu, szukając dziecka, które jakimś cudem znalazło się z psami :lol:[/QUOTE] bossskie. na wszelki wypadek słodkie trele do psów uskuteczniam tylko w domu, żeby sie publicznie nie wygadać ze "słodką dziewczynką" ;-). publicznie to tylko epitety, np do tymczasa: chodź tu, ty dziadu borowy; zostaw psa, buraku wioskowy! albo do zośki: puść to, małpo jedna. :-) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
sleepingbyday replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
a każda waży tyle, co moj tymczas ;-) -
Zalękniona Maja z Mielca - KONIEC TUŁACZKI! ZOSTAJE Z NAMI.
sleepingbyday replied to Murka's topic in Już w nowym domu
ona ma piękne oczy :-) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
sleepingbyday replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
słodkie okruszki nakolankowe..... -
Madox już w domu :-). Powodzenia!
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
to bądźmy w kontakcie :-) -
Madox już w domu :-). Powodzenia!
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
mikro psy go ogłaszają? niezłe jaja :-). umowa adopcyjna podpisywana jest ze mną. ajć, widziałas posta z moimi pytaniami? dziewczyny,dajcie znac, jak będzie cos więcej wiadomo o tej rodzinie, czy są bardzo zainteresowani, gdzie mieszkają (tzreba będzie kombinować PA) i inne ważne info. trzymam za chłopaka kciuki, żeby to było TO! -
pieskie MEMY, MUZYKA, KAMPANIE SPOŁECZNE...
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Off Topic
gosiapk, mądrą to za mało powiedziane! mój kumpel, co psów nie lubił, mówił, ż emądrzejsza od niejednego człowieka. w sumie to sama się wychowała,ale takie rzeczy wyprawiala, że szok, wśród rodziny, znajomych i na osiedlu to żyje w legendzie. historii o niej mam mnóstwo niesamowitych. do szkoły mnie odprowadzala, jak byłam mała, a potem sobie szła w swoich sprawach gdzies tam. a jak chciala do domu, to szukała ciecia i go ciągnęła do klatki, wiedziała, ze ma kucze! po latach nam sie przyznał! a juz na klatce to albo jeszcze w domu ktoś byl, albo sąsiadka ja wpuszczała, bo miała do nas klucze. a to tylko jedna historyjka z wielu. pies niesamowity! mój pierwszy, niezapomniany. -
Madox już w domu :-). Powodzenia!
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
wooow! Ajć,a kto to, znasz? skąd? o takich rzeczach, jka umowy i wizyty państwo wiedzą, nie mają z tym problemu? ale byłoby super! pies jak dąb, że tak powiem, prawie wad nie ma, wesoły ale nie narwany, ładny, no wszystko co trzeba! -
dwa pierwsze tygodnie sa kluczowe. tinka pozna okolice, odgłosy itd. wciąz będą ja poznawać,to ważny moment. no i żeby nie dali sobie na głowe wejść! oczywiście czekamy na njusy z aklimatyzacji i foty!
-
pieskie MEMY, MUZYKA, KAMPANIE SPOŁECZNE...
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Off Topic
najlepsza była obrona przed strrasznym odkurzaczem ;-). moja śp suka nie lubiła dzieci, bo jak była mała moja kuzyneczka ją niechcący skrzywdziła. i dina szerokim łukiem dzieci obchodziła. ale jak moja siostra urodziła pierworodnego i byl zostawiany w pokoju sam na małżeńskim łożu rodziców (jeszcze się nie przewracal na bok), to kładła sie obok niego, daleko,zeby jej przypadkiem nie dotknął, ale leżała tam, dopóki ktos nie przejął opieki - z obrażona mina, że na niaspada ten obowiązek. ba, ona nawet swoich dzieci nie lubila, a miała ze 3 wpadki w życiu! gryzła je, jak jej do pyska podchodziły, a kiedys przyprawila moja mame o zawał, w nocy ją obudziła piszcząc i ciągnąc do pokoju, gdzie było ich posłanie. mama w nerwach leci, że cos się szczeniakom stało, podbiega, patrzy, wszystko w porządku, rozgląda się za diną, a ta wskoczyła sobie na fotel i śpi. opiekunke d dzieci sobie załatwiła, bo juz miała dosyć! :-) widzieliście? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251183-Rodzina-wybrała-bezdomność-żeby-nie-oddać-psa-do-schroniska[/URL] -
a nie mówilam, ze to się rozwija od totalnie przeciwnej strony? ha! psy ratuje zakaz posiadania zwierząt i tyle.
-
musiałaby byc ubezwłasnowolniona, a to jest bardzo trudne.
-
pieskie MEMY, MUZYKA, KAMPANIE SPOŁECZNE...
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Off Topic
łysy szczeniaczek rulez! -
strach jest! ludzie potakują, a potem puszczają psa, zanim go poznają. zawsze sie tego boję.
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
sleepingbyday replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='zmierzchnica']Oj tak, jak ja czytam te rosyjskie (bo nadal tak jest) absurdy, to nieraz łapię się za głowę... Uwierzyć nie sposób ;) Mam książkę z ich korespondencją, ależ tam o autach nagadane! :diabloti:[/QUOTE] absurdy tak, ale niszczenie pamiątek rodzinnych ze strachu, to juz nie ma, odeszło z systemem slusznie minionym. a nasi panowie faktycznie sporo motoryzacja się zajmowali :-), ale w sumie jak każdy, kto miał farta mieć samochód, to trzeba było byc inzynierem i wytwórcą części :-). lub miec kumpla na zgniłym zachodzie. [quote name='LadyS']Limit psów i kotów nie jest we Wrocławiu, tylko w Bolesławcu, wypadałoby doczytać cały artykuł, a nie tylko patrzeć na miasto, pod którym jest umieszczony :evil_lol: Woreczki w dyspenserach spotkałam tylko w Kołobrzegu, w pięknym parczku - a i tak połowa "tubylców" nie sprzątała ;)[/QUOTE] a gdzie by nie był, ale z dt w takiej sytuacji to kiepsko. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
sleepingbyday replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
jak to mrożek by nie wymyślił. w końcu gdzie mieszkał (no, przynajmniej przez jaki s czas)? to i owo podpatrzył w naszej rzeczywistości ;-). kir bułyczow napisał w swojej autobiografii, że w radzieckim ustroju to na każdym kroku był temat do powieści fantastycznej i on się w zasadzie dziwi, że tak niewielu pisarzy s-f u nich było bo w sumie całe społeczeństwo to powinni byc pisarze s-f ;-). historia jego i jego rodziny i przodków (a lud radziecki miał wesoło, np w latach 20-30-40, wiadomo ) jest zatytułowana odpowiednio: "jak zostać pisarzem fantastą". odpowiedź jest jasna - zyć w związku radzieckim. a na marginesie mrożka, czytam właśnie jego korespondencję z lemem, polecam! -
a, to nie, ona nieco większa niz jorkowa.
-
pamietam tę sprawę. ale nie kapuję zalezności pomiędzy jedzeniem zwłok a możliwą wścieklizną. bez sensu!
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
sleepingbyday replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
[quote name='dziuniek']On jest niekastrowany i siusiu u niego to obsikanie dwudziestu miejsc, więc wychodzenie za potrzebą i tak nie ma sensu (bo taki spacer nie jest krótki). Spacerki są dla zdrowia i rozruszania się. A ataki ma w najbardziej nieoczekiwanych momentach, trudno sprecyzować, kiedy; na pewno, gdy ciśnienie na dworze skacze i robi się deszczowo.[/QUOTE] hmm. mój wykastrowany tymczas znaczy jak szalony, zawsze i wszędzie. no, w domu nie, ale podczas patrolu (= spacer) to wszędzie. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
sleepingbyday replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='Losiek1990']Bo ? We wrocławiu jest limit. 2 psy i 2 koty w mieszkaniu a wg. Ciebie nie powinno się trzymać zwierzaka w mieszkaniu. Mieszkania są różne i 70m nawet. Ja mam nie całe 60m i nie uważam że to małe mieszkanie dla 2 psów.[/QUOTE] naprawdę? to jak wy tam macie z dt?? [quote name='gops']Dla mnie hitem było kupno amstafa przez znajomego żeby pilnował działki i mieszkał na zewnątrz . Troszkę się zdziwił bo pies witał wszystkich rozmerdanym ogonem i wpuściłby nawet złodzieja . Amstafa już nie ma ... nie sprawdził się .[/QUOTE] no, to ja mam takiego pilnowacza na tymczasie, nikt go nie chce ode mnie. i nikt nie wierzy, że on się nadaje, bo 8 kg wazy. a ten pies uwielbia pilnować i patrolować! to całe jego życie. no, prawie. [quote name='Pani Profesor']a jak to jest z tymi psimi koszami? bo podobno weszła jakaś ustawa, że można wrzucać koopy do normalnych, 'komunalnych' śmietników, na pewno tak jest w Krakowie, a gdzie indziej dalej są obwarowania, że koo musi wędrować to specjalnego kosza? w takim wypadku się nie dziwię, że często kupy leżą jak leżały, bo tych śmietników osobiście nie widuję WCALE.[/QUOTE] "we wawie" kiedyś tzreba było do specjalnych, ale się zorientowali, że musieli by mnóstwo kasy wydać no i już od dłuższego czasu mozna do zwykłych.