Jump to content
Dogomania

sleepingbyday

Members
  • Posts

    23762
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by sleepingbyday

  1. a morisowa zazwyczaj jak szybko odpowiada na PW? nie chcę jej zawracać głowy telefonami, napisałam PW -oczywiście, jak nie odpisze, będę dzwonić, ale nie wiem, ile odczekać?
  2. [quote name='Paulina87']Ja wiem, że to wątek Pixie i że teraz się komplikują sprawy z jej zdrówkiem, ale kolejny cięzki przypadek trafił do szpitalika. :placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10854926#post10854926[/URL][/quote] dramat -a wydaje się, że życie tego psa możnaby poprawić małym kosztem... zwł. w porównaniu z takimi przypadkami, jak pixie..
  3. z tego, co Paulina pisze, to może on nie ma żadnej rogówki...:shake:. psa trzeba umyć, obciąć mu kudły do końca (o ile tego, paulina, nie zrobiłaś, to mogło być wyzwanie na 1 raz), podtuczyć, koniecznie wet od oczu..... same kudły wskazują na kompletne zaniedbanie psa. wiem, wiem, sytuacja wschronach jest nieciekawa... ale nie bajerujmy - można porównać niektóre psy ze schronów wyglądają bardzo dobrze, czyli, że mają regularną opiekę, inne - prawie wcale. boję się myślec, co jest na takim paluchu, gdzie jest ponad 200 samych psów....
  4. tesla została skrzywdzona przez ludzi, nie przez psy, więc psów sie nie boi.... ale psy zapomniają, jak codzienność jest lepsza. jak tesla znajdzie dom (tzn jak my jej znajdziemy) to będzie ok -choć nowych ludzi juz zawsze może się bać...
  5. jezus maria, co to za schronisko, gdzie??? pomijając oczy wygląda gorzej, niż niektóre krężlowe psy!!! duży jest? reaguje na wołanie? w ogóle reaguje na coś? trzeba go wyciągnąć czym prędzej, albo przynajmnije doprowadzić do stanu używalności...:shake:
  6. [quote name='demi']wiecie co... udało mi sie z 25 persami, jakoś te biedy schorowane wydać w dobre dt/ds, udało się cudem! Ale taki cud to chyba kolejny szybko się nie ziści:roll:. jak ty to zrobiłaś???? ja nie mogę znaleźć domu dla jednej młodej, ladnej, niekonfliktowej suczki :oops: [quote name='demi'] w ostatnim czasie doszedł do nas Bibiś z PPT Botalla oto jego wątek cudny bibis, widziałam wątek, nawet podesłałam siostrze... ona ma wyżlicę węgierską, 100letnią conajmniej praprapraciocię wszystkich węgrów, śmiertelnie chorą od dwóch lat, a osttanio jeszcze cieczkę dostała i to taką, że hoho!
  7. [quote name='Koperek'][B][SIZE=3][COLOR=red]RALFIK [/COLOR][/SIZE]zamyślony...[/B] :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/8/3a53c09ae6f2efbe.jpg[/IMG][/URL][/quote] pełen godności, choć smutny piesek. mam nadzieję zobaczyć jego watek w metamorfozach...
  8. hmm. może w któryms schronie jest suka po szczeniorach 9a może w krężlu jest taka? było tam sporo szczeniąt... nic innego mi do głowy nie przychodzi. chyba, ze jakieś prawdziwe hodowle w okolicy, może kaurat sie rozmnażają...
  9. weź bochen chleba, przetnij wzdłuż na pół i przywiąż mu do boków :evil_lol:. chaplin jest czadowy, teraz jego brat wojtus pwoinien znaleźć dom, żeby sprawiedliwie było.
  10. nie było mnie 3 dni, zaczęłam nadrabiać, zobaczyłam piękne zdjęcia, skojarzyła mi sie ta łapa w gipsie z atomówkami, już miałam wklejac zdjęcia dla porównania, zeby się troche pośmiać... a tu kicha, kolejny klops! Goniu to jest taki etap - stres, problem za problemem - ale to tylko etap, minie. trudno, piesek się przemęczy, ale WY wiecie, że to chwilowe, że mu pomaga. będzie dobrze. pixie została wyrzucona z 4go piętra, to, że żyje, już jest cudem, jeśli będzie mieć 1 łapkę sztywną, to trudno, szkoda, świetnie byłoby, jakby wróciła do pełnej sprawności, ale nawet jesli nie - czy ma na co narzekać biorąc pod uwagę swoja historię? musisz na siłę zmusić się do przyhamowania z nerwami, bo naprawdę sie wykończysz... co wtedy będzie z pixie :eviltong:?
  11. [quote name='Belula'] Pokazał Cablosowi wejście na piętro, skąd widać daleko.. daleko... [IMG]http://images33.fotosik.pl/364/3366096cb239e2dd.jpg[/IMG] A Cablosikowi tak się spodobało, że grzał się na słoneczku i grzał.... I patrzył w dal... I może zapomniał na chwilkę, co go spotkało w życiu.... [IMG]http://images23.fotosik.pl/272/8450fe065d95231e.jpg[/IMG][/quote] wzruszyłam się :oops::oops::oops:
  12. byłoby bosko - dziewczyna jest wyjątkowej urody psem, choć strasznie wychudzonym. potrzebuje dużo zrozumienia i spokoju wnowym domu, bo widać, że w DT zżerają ja nerwy. wyprowadzenie na prosta może troche potrwać, ale wrato napewno - tak mała poplamiona terierowato ratlerkówna... troche kojarzy mi się z zośką :p
  13. gruuubas, gruubas, trala-la-la-la-laaa-laaaa:eviltong:
  14. łapka od tosi załatwiona? ja sie piszę na pomoc, tylko umówmy się jakoś nie na ostatnia chwilę, żbeym mogła poukładać weekend...
  15. z kapieli akurat mam fajne niektóre :-)
  16. eee, mi tez nie najlepiej i tez mało. one się cholery kręciły, jakby owiski miały
  17. [quote name='zofia&sasza'] Pobaw się ze mną! Pobaw się ze mną! Pobaw się ze mną! [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/1636/img4844nx5.jpg[/IMG] ;)[/quote] na tej fotce wygląda jak szczenior :p
  18. pies spod pachy czaderski. pietruszka zamist robala też czaderska :diabloti:. lista leków przypomina moja babciną - i wiesz, ona miała taki bajer kupiony w aptece za grosze - pudełeczko zamykane przezroczystą szybką, podzielone na rano, popołudnie, wieczór (3 czy 4 przegródki) ładowało jej się tam odpowiednie leki na odpowiednie pory dnia z rana przy rozdziale pierwszej porcji leków i był spokój z myśleniem - zamiast 3 myśleń jedno myślenie rano :cool3:.
  19. jutro przytaskam zdjęcia z soboty i wstawię na zosioblog. dziękuję za zośkę :p
  20. zlot był fajny, jutro wkleję foty. troche już wrzuciła mru na wątek gacka i dymka. idziesz na bulwarek ok 17?
  21. chapek, ty tłusta beczko! śliwka tez wylizuje zosine miski, jak tylko idę do kuchni, to sliwka za mną, a w oczach ma: głooodna, jestem głodnaaa!
  22. od pucybuta do milionera... cały czas wyjazdy, owoce morza na obiad... cwana gapa z xanta :p
  23. no wiesz, młoda, atrakcyjna :razz:. jeszcze się chłopaki opamiętają
  24. [quote name='jolakar']Rozmawiałam z Mosi na ten temat, ona sprawdziła w kilku miejscach czy ktoś nie pytał o sunię, nie pytał, nie szukał. Dziś jest 9 września a pierwsza wiadomość o suni była napisana 3 września, że sunia błąka się od dwóch dni czyli troszkę czasu minęło żeby odnaleźć zgubionego, ukochanego psiaka, prawda??? Jeśli natomiast do piątku znajdzie się właściciel - to nie ma sprawy, ja się wycofam.[/quote] jak tak, to w ogóle nie ma sprawy [quote name='mru']hahaha na nic nasze imionowe wysiłki :evil_lol:[/quote] zawsze do bazy imion dla następnych bidul bedzie, nic straconego :p
×
×
  • Create New...